Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pre 6-ročnú školáčku na Vianoce

katkatonkova
22. nov 2021

Baby poraďte....co pre dcérku školáčku na vianoce?

liz_lemon
22. nov 2021

naša dostane Lego Friends a Dots, Barbie, knihy, spoločenské hry, interaktívneho zajaca

laura0107
22. nov 2021

@katkatonkova vlani bola dcéra prvacka,,u nich v triede frčali LOLky.. neskôr Pop it,,spoločenská hra Double,Hádaj kto,...Barbie s príslušenstvom ,,knižky podľa záujmov dietata ,
ja som kupila dve knižky pre začínajúcich čitateľov a mali veľký uspech- Vlásky ,a Lili a Momo

halci
22. nov 2021

nasa chce premienacie tricko a rozpravkoveho plysoveho medveda

3009
22. nov 2021

@katkatonkova ja teraz kupujem vnučke prváčke interaktívneho psíka, v Albi vyšla encyklopédia pre školákov, tak tú, niečo z labkovej patroly i keď má z toho všetko aj po 3-4 ks, ale chce to, oblečenie, puzzle.

cimage
22. nov 2021

Spolocenska hra, kniha, ceruzky/fixky, lego.

saxana000
22. nov 2021

A keby ste spolu napisali list jeziskovi?potom by si z nej nenapadne vytiahla co by chcela..

evkamotka
22. nov 2021

Suhlasim, napiste Jeziskovi

mareri
22. nov 2021

čo trebars obria stavebnica?

nelazatopkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckatka
23. nov 2021

Ja som sa normálne malého spýtala. Co by si také prial. Resp.ked začne zobronit ze niečo chce, tak mu poviem.nech si to da na zoznam želaní. (Ma narodeniny pred Vianocami takže inak cez rok darčeky moc nedostáva).
K meninám chcel ďalekohľad. Teraz chce zelenú kuklu...no neviem neviem.kam to smeruje 😂😂😂😂
A bicykel budeme asi kupovať.

alenka1986
23. nov 2021

Dcerka dostane lego po ktorom dlho a velmi tuzi, potom kona a babu Divoky spirit- to tiez chce ona. Dalej jej kupime elektricku zubnu kefku frozen a albi knihy. Plus nejake oblecko. Toto vsetko sa rozdeli medzi nas rodicov a starych rodicov.

saxana000
23. nov 2021

@nelazatopkova
Uplne od veci....

katkatonkova
autor
23. nov 2021
janushka7
23. nov 2021

@katkatonkova naša dostane Lego, cesaciu hlavu, detské laky na nechty, pop it, továreň na výrobu slizu ,detské nechtové štúdio, dedoles papuče...

rebeka7501
23. nov 2021

@katkatonkova pokiaľ dcéra verila na "Ježiška" tak písala listy, pripadne vystrihovala z katalógu a lepila. List dala na okno, počkala som kým zaspí a potom som riešila. Bolo to milé

gubka71
23. nov 2021

@nelazatopkova dievcatko ma 6...nie 16- nast🤦

sylvia36
23. nov 2021

@nelazatopkova niekto sa tu snaží byť vtipný, ale je to skôr trápne 🤦‍♀️🙊 MLČAŤ JE ZLATO !

sylvia36
23. nov 2021

@katkatonkova od Albi Kúzelné čítanie s perom, tam sa dá potom nadväzovať a len dokupovať rôzne knižky pri ďalších sviatkoch...

sofinocka1
24. nov 2021

@katkatonkova moja dcéra dostane ruksak Harry Potter aj pyžamo., Lesklé čierne legíny, všetko na ziadanie Ježiška čo si písala sama.... A ešte dostane mikrofón rada spieva a veľkú sadu koralkou do vlasov rada sa parádi 🤷😁

majadom
24. nov 2021

@katkatonkova baby z vlastných skúseností viem, že najlepšie je im kúpiť po čom túžia🤗 jasne v rámci možností. Moji vždy písali Ježiškovi, čiže som vedela co chcú. Takže ja som nemala starosť rozmýšľať a oni sa tešili že dostali co chceli

jasminkaj
24. nov 2021

Naša má 7 rokov. Vždy napíše Ježiškovi a potom tie jej priania rozdelím - niečo dostane doma a niečo z toho u babičiek. Minulý rok dostala psa Hafíka, horský bicykel, tehotnú Barbie a nejaké maličkosti k tomu. Tento rok má mániu Harry Potter, takže doma dostane interaktívnu Hedvigu, u jednej babky postavičku Harryho a čarovný prútik a u druhej babky tento kufrík s kresliacimi potrebami keďže chodí na výtvarnú 🙂

evabb35
24. nov 2021

@katkatonkova V tomto období sme vykupovali papierníctva, predajne umeleckých potrieb a kníhkupctvá. Rôzne koráliky, motúziky na výrobu náramiek, náhrdelníkov,modelovacie hmoty /Cernit/, rôzne farby a fixy /na textil, na sklo, na drevo.../ rôzne štetce, nožnice rôzne, pečiatky rozličné,farebné papiere rôznych farieb a povrchov, nálepky, samolepky...magnetické tabulky /iotobo/a v kníhkupectvách ilustrované encyklopédie a knihy od Futovej, Andrey Gregušovej, René Goscinnyho,Mimi a Líza - pokračovania rôzne ku tomu čo vyšli...športové potreby rôzne /korčule.../

kubinkovamaminka
24. nov 2021

@alenka1986 ahoj, konečne čítam názor, čo sa snažím aplikovať v nasej rodine, no u nás je to nedosiahnuteľné...

ivanaorchidea
24. nov 2021

Naša malá videla v dráčiku tajný denník od vtech.A strašne moc ho chcela. Už ho máme doma v skrini schovaný.

veronicka1901
24. nov 2021

Tiež mám doma 6 ročnú školáčku.chcela interaktívneho zajaca a šperkovnicu. To som kúpila plus knihu a pyžamo a zošit s nálepkami. Inak, máme 3 baby a už som niekedy v koncoch 😃

ruzasipova
25. nov 2021

@katkatonkova Našej 6 ročnej kupujeme lego z Harryho Pottera, puzzle, matematickú spoločenskú hru, oblečenie, čo si sama vybrala a hodinky.

annamama2
30. nov 2021

pekne oblecko