Čo radi nakupujete v Lidli?

29. mar 2021

Zdravím vás, čo z lidla vám chutí čo najradšej u nich nakupujete? 😋 prosím presné názvy ideálne aby som vedela po čom mrknúť, teda okrem mäsa, pečiva a zeleniny tá je všade skôr ma zaujímajú výrobky ktoré majú len oni príp. pod svojimi značkami 😃 ja som mala veľmi v obľube Limburger syr taký obdlžnikový v oranžovom obale, ale neviem ho už dlhšie nájsť 😔 a napr. mozzarella mi chutí najviac práve táto ich 😋

carrie4
29. mar 2021

@evaachesa kupujem v optike sprej (cca 2-3 eura stojí a zotieram tiež handričkou z optiky) ... lekárnička má sama upozornila,že tie Lidl obrúsky ničia sklo...pre mňa už bolo neskoro, doškrabala som si ich...a tie okuliare nestali málo

simsalabim
29. mar 2021

@mmmonika znacku ti teraz nepoviem, akurat ho nemam doma. Ale NIE JE to znacka Goody Foody - tato nam nechuti a tiez ju maju v Lidli. Mavaju to pri hummuse - maju kusky, rezniky aj mlete. Uz sa to len kratko opecie. Je to chutovo vynikajuce. Myslim, ze povodom nemecke.

mmmonika
29. mar 2021

@simsalabim Ďakujem, pozriem to.

simsalabim
29. mar 2021

@mmmonika zajtra sa chystam na nakup, ak budu mat, poslem foto.

mmmonika
29. mar 2021

@simsalabim To budem rada.

mmmonika
29. mar 2021

A inak k téme, mám rada tvaroh z Lidla, biele jogurty, krém na tvár, aj na ruky cien, športové oblečenie, oriešky v tom obsle z múky, zo sladkostí tofík a čokolády. Je toho viac, toto ma narýchlo napadlo.

simsalabim
29. mar 2021

@mmmonika podarilo sa mi ho najst na googli. Tento rezen je super. Kupujeme iba tuto znacku, hlavne ten rezen a kusky.

hettinka
29. mar 2021

ja zbožňujem ich Kefír, čerešňový najmä. ale všetky sú chutné.

nafka0483
29. mar 2021

@lulu0123 Tak na to sa nabuduce zameram, ja som parkrat pozrela nejake zmrzky a vsetko take ze rastlnne mrazene kremy, ale uplne cely sortiment som nepresla 🙂

gabika128
29. mar 2021

Fíha super tipy niektoré veci 😁
Ja kupujem vždy cheddar, červený aj čierny, je famózny. Arašidove maslo, mrazené ovocie, chlieb z podmasli.

evaachesa
29. mar 2021

@carrie4 veľká vďaka ❤️😊

hettinka
29. mar 2021

Mimo témy, ale aj z Lidl aktuálne sťahujú toxický špenát

miskajerry
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zzzuzzzu
5. apr 2021

@evaachesa ... podla lovnej oblasti A je to Norsko:

ravenman
5. apr 2021

v lidli pozor na poľské mäso

nafka0483
5. apr 2021

@ravenman Ja kupujem slovenske 🙂

evaachesa
5. apr 2021

@zzzuzzzu veľká vďaka ☺️🌹

peony13
5. apr 2021

Tieto tvarohove tycinky su famozne aj 5 ks za sebou dam bez vycitiek :D

kittykat22
5. apr 2021

@ravenman maso je v lidli divne chutovo aj vajicka. Nerozumiem preco - ked tesco berie casto z polska tiez, a tie veci su fajn. Paci sa mi sezonna ponuka potravin. Marcipanove dobroty na vianoce, alebo siroka skala potravin na jar. Zakladne potraviny mi pridu bez chuti.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ravenman
5. apr 2021

@kittykat22 marcipán ľubim

ravenman
5. apr 2021

@peony13 pri výrobkoch pilos by som bol opatrný, ja už od nich nekupujem nič

peony13
5. apr 2021

@ravenman preco ? :O

simsalabim
5. apr 2021

@ravenman ved to bolo pred 14 rokmi 🤔

ravenman
5. apr 2021

@simsalabim ako chcete ja len upozornil 😊

simsalabim
5. apr 2021

@ravenman som si ista, ze nejaky problem ma z casu na cas kazdy vyrobca aj predajca... mne osobne by skor vadilo, ak by boli take dokazy ako napr. ze tie kravy krmia prevazne kostou muckou a podobne.

hettinka
5. apr 2021

@ravenman to by človek nekúpil nikde nič. V Billa svojho času predávali pokazené mäso, prebaľovali stare do nových obalov. V Tesco som kúpila úplne smradľavu kuracinu. V čaji Herbex bola salmonela napríklad. Teraz špenát s durmanom, mnamka...

ravenman
5. apr 2021

@hettinka tak jeme jedy

hettinka
5. apr 2021

@ravenman tak môžeme kúpiť aj záhradu, kravu, sliepky, prasa a jesť vlastne...