Čo robiť? Po opratí sa na nohaviciach objavil nový fľak

pikka
21. aug 2019

Vyprala som nohavice vobec nic som na seba nevyliala neviem co s tym ?

nasasa_1
21. aug 2019

@pikka Skus nieco na skrvny a oper este raz, ariel,vanish, s cim si to prala?Aj niektore tmave materialy pustaju.

nikpa
21. aug 2019

@pikka nie je to od zle rozpusteného prášku alebo aviváže? Ovonaj to

pikka
autor
21. aug 2019

@nasasa_1 8 prasok na pranie normalne rex neviem co uz s tym raz som ich mala oblecene

pikka
autor
21. aug 2019

@nikpa uz som to prala 4 x a nic

ladyvi
21. aug 2019

Reklamovat...

nasasa_1
21. aug 2019

@pikka Ale to moze byt aj od avivaze, to ze to 4x operes neznamena ze to pusti, potrebujes prostriedok na skrvny alebo na zafarbene oblecenie, kupis to v drogerke a aj v supermarketoch, tym to natri nechaj posobit a potom oper.

hipuska
21. aug 2019

Z avivaze sa mi take flaky robia

taya4
21. aug 2019

To vážne z aviváže? Tiež sa mi začali fľaky robiť, a ja som už že či práčka nie je zanesená. A to používam stále tú istú, a fľaky len v poslednom čase. Hm..

0hena0
21. aug 2019

@pikka je to skrytá vada. Prekryta farbou ktorou su farbene nohavice. Po par praniach som to tiez zazila a uz ani reklamacia nepomohla. Nik neuveri. Proste, smola!!!

matkaleskova
21. aug 2019

Baby moze to byt ofarbene a flaky robia aj niektore prasky a bohuzial aj avivaze, ja davam do prania uz vyssie spominane gulicky proti zafarbeniu. Prasok tekuty a plus avivaz.

eru331
21. aug 2019

Posdľa mňa by to chcelo niečo na fľaky. Ako hej, no čo pôjde ich reklamovať a si tak myslíte, že jej takú reklamáciu uznajú... To by som chcela vidieť

elenita
21. aug 2019

A ja si myslim, ze problem moze byt v pracke ... poriadne vycistit pracku ... nam to tiez robilo.