Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo robiť? Po opratí sa na nohaviciach objavil nový fľak

pikka
21. aug 2019

Vyprala som nohavice vobec nic som na seba nevyliala neviem co s tym ?

nasasa_1
21. aug 2019

@pikka Skus nieco na skrvny a oper este raz, ariel,vanish, s cim si to prala?Aj niektore tmave materialy pustaju.

nikpa
21. aug 2019

@pikka nie je to od zle rozpusteného prášku alebo aviváže? Ovonaj to

pikka
autor
21. aug 2019

@nasasa_1 8 prasok na pranie normalne rex neviem co uz s tym raz som ich mala oblecene

pikka
autor
21. aug 2019

@nikpa uz som to prala 4 x a nic

ladyvi
21. aug 2019

Reklamovat...

nasasa_1
21. aug 2019

@pikka Ale to moze byt aj od avivaze, to ze to 4x operes neznamena ze to pusti, potrebujes prostriedok na skrvny alebo na zafarbene oblecenie, kupis to v drogerke a aj v supermarketoch, tym to natri nechaj posobit a potom oper.

hipuska
21. aug 2019

Z avivaze sa mi take flaky robia

taya4
21. aug 2019

To vážne z aviváže? Tiež sa mi začali fľaky robiť, a ja som už že či práčka nie je zanesená. A to používam stále tú istú, a fľaky len v poslednom čase. Hm..

0hena0
21. aug 2019

@pikka je to skrytá vada. Prekryta farbou ktorou su farbene nohavice. Po par praniach som to tiez zazila a uz ani reklamacia nepomohla. Nik neuveri. Proste, smola!!!

matkaleskova
21. aug 2019

Baby moze to byt ofarbene a flaky robia aj niektore prasky a bohuzial aj avivaze, ja davam do prania uz vyssie spominane gulicky proti zafarbeniu. Prasok tekuty a plus avivaz.

eru331
21. aug 2019

Posdľa mňa by to chcelo niečo na fľaky. Ako hej, no čo pôjde ich reklamovať a si tak myslíte, že jej takú reklamáciu uznajú... To by som chcela vidieť

elenita
21. aug 2019

A ja si myslim, ze problem moze byt v pracke ... poriadne vycistit pracku ... nam to tiez robilo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli