Čo robiť s extrémne otravným susedom?

14. feb 2021

Ahojte dievčatá asi tu velmi s tým nepochodím ale čo sa dá robiť s otravným susedom, ktorý býva u priatelky takže byt nie je jeho a otravuje celý deň? Je nezamestnaný psychiatrický pacient a má také stavy že celé dni behá proste akoby som to vysvetlila on dokáže behom 15 minut prísť a odisť aj 50x si poviete že vymýšlam ale je to neskutočné ... Ja sa neviem ani do výtahu dostať.. mam malé dieťa ktoré nemôže spať lebo on celé dni chodí, búha, skáče po chodbe ... Upozornený bol ...poprosila som ho či nemôže sa skludniť tak začal mi vulgárne nadávať ... Moje dieťa nevie čo je to vstať samo ale stále sa budí na búchanie, trepanie dverami , hlas rehot proste je to pre mňa nočná mora.Večerami je ticho aj ked sa stalo parkrát že začal vrtať o treje ráno. Čo pomôže iba sa odstahovať?

thewitch
14. feb 2021

Asi hej buď on alebo vy ale viete kvôli debilovi sa obmedzovať a hľadať nový domov? V tejto dobe? Mali by si viacerí ak si to všimli ak ste teda v paneláku mu trosku klepnúť po prstoch. Lebo čo on čo má takto buchotat keď tam ani oficiálne nežije a je jedno aj keby nebol psychicky zle.

0silvia0
14. feb 2021

A jeho priatelka je doma, ked takto buchoce? S nou si neskusala hodit rec?

autor
14. feb 2021

@thewitch No my sme tu noví bývame tu asi 1 rok ale poviem vám že som už neho aj ja psychicky na dne... proste ja nemám žiaden klud. Najviac vadí mne lebo ja som na materskej a býva pri mne takže neviem či vadí aj ostatným... Len proste by ste neverili že celé dni ale fakt celé dni behá , chodí , kto toto nezažije tak mi neuverí ...

autor
14. feb 2021

@0silvia0 Jeho priatelka chodí do zahraničia a neviem či by som s nou skúsila pohovoriť lebo tiež mi nepríde normálna ak také čudo nezamestnané drží doma...

0silvia0
14. feb 2021

No tak asi jej vyhovuje, ze u nej niekto byva pocas jej nepritomnosti. Ked sa s nim neda komunikovat, tak by som jej urcite dala vediet. Mozno ona ani netusi, co tam dotycny prevadza... Nemoze cvicit na tej chodbe? Moja dcera ked cvici na poschodi, tak je to ako zemetrasenie. Ale my sme v RD, nikoho neobtazuje..

kitycat
14. feb 2021

Ono v podstate pocas nocnrhu kludu by malo byt ticho... Pocas tych ostatnych hodin by mali susedia robit iba tolko hluku aby to ostatnych neobtazovalo ale ak je niekto debil... Popripade psychicky naruseny je to tazky boj. Minulypiatok som bola o pol 1 v noci buchat susedom, ktory maju byt sikmo pod nami lebo mali tak vypeckovanu hudbu ze sa nedalo u nas v byte spat... A nikto z bytu nad, pod ci vedla tam nesiel... Zabuchala som prestali na chvilu a zase zacali... Potom tam chcel ist frajer ale to uz konecne buchal niekto iny. Ale teda ide o to... Ze pokial to vadi iba tebe, tak to bude iba tvoj boj

thewitch
14. feb 2021

Viem si to predstaviť, to my máme len taký odvar u priateľa ublačanú susedu hore a u mňa ublačaneho suseda dole čo stále nadáva a fajčí asi na hajzli takže nám to ide so kúpeľne alw hlavne že ja sa bojím aby mi niečo nepadlo aj troxhu viac sa zasmiať lebo on sa neskutočne sťažuje že robíme hluk, tak čakám že keď nabudúce sa bude sťažovať tak mu už vynadam lebo tiež ako nenormálne 😀 treba sa popýtať alebo anonymne nejaký leták dať na dvere vchodové a upozorniť ho tou formou. Ale myslím že v skupine by to lepšie fungovalo

fliacik
14. feb 2021

Neporadím, ale súcitím s Vami. Mali sme debila suseda, rok sme to s ním trpeli, skúšali po dobrom, po zlom, boli sme v neustálom strese. Napokon sme sa odsťahovali do domu a konečne môžeme slobodne "dýchať".

deti95060810
14. feb 2021

no ak vŕta o 3 ráno tak asi len volať policajtov.... to potom kedy a hlavne koľko spí tento človek... 😉

autor
14. feb 2021

@deti95060810 Neviem kolko spí on ale predstavte si že vaše dieťa by poobede alebo ráno nevstalo samo ale by sa budilo na buchot... viem, že to nie je normálne.

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. feb 2021

@tomyhardy áno na jednej strane máš pravdu ale on nemá rušiť ludí ani cez den vieš... a pri tom to nie je jeho byt...a ja mam nato doplácať ? Takže vlastník bytu ma trpieť človeka ktorý byt nevlastni... je to presne také slovenské...

malva123
14. feb 2021

Vlastnik bytu a uzivatel bytu su si rovní...cez den zial si s tym neporadis..v noci volaj policajtov...ale v dkutku,to aj tak potom nikam nevedie..vrati ti to s urokami...zial,sme takí.

nenne27
14. feb 2021

@fliacik detto

xxxtvojamama69xxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz