Čo robiť s nebezpečnými vodičmi?

11. mar 2020

Ja uz ozajneviem ci jazdim na zlej planete alebo co ale co predvadzaju niektory soferi je neskutocne. Vcera som rano isla do prace.. mame tam ccestu kdeje znacka daj prednost v jazde odbocka vlavo a rovno. Oproti islo auto tak jasne,ze nebudem sa trepat dolava ked to vedlajsia cesta. Pustam auto a ked som sa rozhodla odbocit za mnou auto ma obehlo z lavej strany do protismeru v zakrute. Nepozret sa do spataku tak sa zrazime. Tak ma nasral,ze som letela za nim jasne za dalsiou zakrutou vylozil babu z auta tak som zastavila pred nim no kim som stihla stiahnut okno otocil auto do kruhacu tak som otovila dvere a nakricala na nehoa on debil mi povedal,ze mam ist pesi. Tymto pozdravujem debila co ma ohrozil na zivote. Baby co mam robit ? Strasne ma stve tento ich pristup ako to moze takymto hajzom prechadzat.

malena
11. mar 2020

Mal by dostať aj po papuli hajzel, ja mám tiež koľko krát strach na cestách, hlavne z takých čo nezmyselne predbiehajú, že sa ledva stihnú zaradiť, debili, mali by si uvedomiť, že vozíme v aute aj deti, keby som mala na streche nejaké menšie delo, tak takých kreténov odstreľujem z cesty....

fokuska
11. mar 2020

Baby, co mam robit? :D :D
A co myslis, ze mozes urobit? Nie je mozne zmenit druhych ludi, vodicak dostane takmer kazdy, ludia jazdia ako blazni.
Jedine co mozes urobit je snazit sa davat pozor aj za tych blbcov, predvidat situacie a byt o to opatrnejsia.

Alebo bonzuj, nahlas hned kazdeho takeho na policii a potom dokazuj co sa stalo a ze naozaj ta ohrozil - ak sa budes citit lepsie, ze si s tym "nieco urobila".

queen_mary
11. mar 2020

Daj si kameru na auto

autor
11. mar 2020

@queen_mary uz nad tym vazne uvazujem

lucindav
11. mar 2020

Toto vodiči robia casto, treba to predvídať, treba kontrolovať spätné zrkadla vzdy keď odbacas doľava. Inú radu nemám. To že sa to nesmie nikomu nezabráni to robiť. Ak chceš ochrániť seba, posádku, auto, musíš predvídať čo najviac sa dá.. inú radu nemám 🤷🏻‍♀️

kikulienka94
11. mar 2020

daj si kameru do auta a posielaj to na políciu alebo to jednoducho zverejňuj na internete. Možno sa dotyčný raz nájde

wetsel
11. mar 2020

Kamera v aute je najlepšia vec, to bez debaty. Ale niekedy ani to nepomôže, keď sa problém odohrá niekde vzadu, že do nás niekto vrazí alebo čo.

oli18
11. mar 2020

Aj mladé dámy jazdia ako piráti. V pondelok som sa presvedčila, hneď tri sa predbehovali na štvor prúdovke. Dobehla som ich na semafóre. Oni mali červenú, ja zelenú😅

tilko
11. mar 2020

Mám naozaj bezpečné auto, aj kameru aj autosedačky pre deti najvyššej kvality....no vždy keď stretnem takýchto extra šoférov, tak mi stisne riťku....ja mám zase šťastie na kamióny naložené drevom, keďže trasa do mojej práce je na ich hlavnom ťahu...tá bezohľadnosť, keď sa mi na trase samá zákruta, kde sa strieda rýchlosť 90 - 70 nalepia na zadok a majú ešte drzosť vyblikovať nech pridám...

autor
12. mar 2020

V zivote ma nenapadlo sa pretekat na aute jazdym opatrne ale toto je uz 3 sofer co ma takto ohrozil