Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo s vetrovkou, v ktorej ostali po opratí hrudky?

sabanacka
30. dec 2015

mám problem,,kupila som si taku zimnu odlahčenu vetrovku,dala som ju oprat na jemno,,no ked sa usušila,,ostali v nej hrudky,,a kusky vetrovky su bez výplne,,bola draha,a chcela by som to nejak yachraniť,

mihula
30. dec 2015

@sabanacka ja som si svoju dala do povodneho stavu fénom.Chvilu v jednom rukave,chvilu v druhom,zazipsovat a vyfukat chrbat a predok.inak neviem poradit

girlie81
30. dec 2015

Vypln je zrejme este mokra. Taketo bundy sa potom bud susia v susicke, alebo len davaju cistit do cistiarne...podla znakov na bunde. Ja mam zimnu taku, ze ju mozem prat doma aj susit v susicke, ale susicku nemam...tak aby sacta vypln v bunde "nezgrcla"...periem bundu spoluns tenisovymi loptickami. Funguje to super. Susim potom volne alebo na rebrinovom radiatore 😊

girlie81
30. dec 2015

Vypln je zrejme este mokra. Taketo bundy sa potom bud susia v susicke, alebo len davaju cistit do cistiarne...podla znakov na bunde. Ja mam zimnu taku, ze ju mozem prat doma aj susit v susicke, ale susicku nemam...tak aby sa ta vypln v bunde "nezgrcla"...periem bundu spolu s tenisovymi loptickami. Funguje to super. Susim potom volne alebo na rebrinovom radiatore 😊

sabanacka
autor
30. dec 2015

dakujem ,,skusim ju ešte raz oprať s stenisovými loptičkami,,kolkomá biť tých loptičiek a kde ich zoženiem,,a na akom stupni ste to prali girlie81,,

ukulela
30. dec 2015

@sabanacka ja som pred sviatkami videla tenisove loptickydo prania v Jysku - tak mozno vo Zvolene by ich mohli mat. myslim, ze saneoplati kupovat original tenisove lopticky v sporte, tieto na pranie by mali byt lacnejsie.

girlie81
3. jan 2016

@sabanacka
prepacte, ze takto neskor odpisujem...neukazalo sa mi, ze ste odpovedali 😊 Lopticky som kupila uplne obycajne, myslim ze v sportovom obchode a periem s troma. Ja mozem bundu len na 40 stupnoch, podla listocka s pokynmi na pranie 😊

lydia302
4. jan 2016
Používateľ lydia302 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lydia302.

jednu vetrovku som dala oprat a tiez mi ostali hrudky ale nastastie to uz bola starsia vetrovka tak som ju vyhodila, uz som sa ale poucila ze vetrovky budem davat radsej do cistiarne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli