Čo sa nedá kúpiť za stravný lístok?

1. dec 2020

Je niečo čo sa nedá kúpiť za stravny lístok?

pribinak
1. dec 2020

Napr. Cigarety, alkohol

elizabet173
1. dec 2020

drogéria ako kde

vivinka771
1. dec 2020

Mne okrem potravín nepredali nič, keď som bola v lidli a kupovala som aj drogerku a oblečenie, tak vždy to naratala len na hodnotu potravín..

mogaa
1. dec 2020

Prioritne to má byť len na stravu, takže záleží od konkrétnej predajne, okrem stravy ti za lístok nemusia dať nič iné ako potraviny....a niekde to ani z lístka nevydajú.....určite sa nesmú brať za alkohol a cigarety.....

simca06022011
1. dec 2020

Zalezi od obchodu... ale listok je v prvom rade urceny na nakup stravy, cize za nic ine ako potraviny a jedlo ho nemusia v obchodoch brat.

nelca0510
1. dec 2020

V tescu čisto len na potraviny. Tam to ukáže, koľko straveniek môžu zobrať

kristiii
1. dec 2020

@nelca0510 ja som kedysi kupovala v Tescu za stravace a oddelila som si potraviny od oblečenia pre malého a pokladníčka sa ma sama od seba spýtala, keď videla, že mi ešte zostali lístky: "A tie tričká na ne nechcete vziať?" Takže úplne, že ako kde.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eskop
1. dec 2020

Ja v bille platim cely nakup stravnymi a mam tam stale aj nejaku drogeriu, nikdy nedoplacam

hettinka
1. dec 2020

Ja mám Gastrokartu a dnes v Kauflande prešla aj drogeria

nelca0510
1. dec 2020

@kristiii fuhaaaa😲 tak toto som nezažila :-Ooo

janetinka27
1. dec 2020

v tescu sa dalo kupit aj oblecenie na listky,ale potom to stopli-aspon u nas,ale predpokladam ze vsade rovnako.teraz uz sa neda.niekde vo freshi atd normalne aj drogeriu mozem aj nejake spotrebne veci,ako kde.

nelinka2011
9. feb 2021

Prosím vás pekne koľko môžete použiť stravných lístkov na nákup? Ja som platila v lidli a pani pri pokladni mi zobrala iba 5 lístkov. Je ten počet obmedzený?, Nikde to neviem nájsť. Ďakujem

mondolina
9. feb 2021

@nelinka2011
Nie je obmedzený, kupovala si len stravu?