Čo sa oplatí kúpiť v Tescu a čo v Lidli ?

simula
19. mar 2008

Caute ,co kupujete v Tesco ,Lidli ,co mate vyskusane ,co sa oplati kupit a co nie?
Bola tu podobna tema ,ale jednalo sa o plienky ,ale ja myslim aj z potravin 🙂
My casto kupujeme v tescu piskoty ,tie su velmi chutne a este pukance maslove,tie niesu moc slane a aj detom chutia 😉

ivka07
20. sep 2008

v lidli môžem odporučiť listkové cesto chladene je rozvalkane pripravene na prípravu len tak supnem nastruhane jablká a vynikajúca štrudla. Aj dnes som bola v lidli na cesto a maju v akcii aj mlieko plnotučné 😉

stresmenka
20. sep 2008

evina313 ja som na nich počula samu chválu tak som ich kúpila aj ja ( tie čo boli teraz v akcii 3 balenia za 658.- ) takže vyskúšam mne sa celkom osvedčili fialové tesco, len aby sa nepokazily 😒

gabii83
20. aug 2010

ahojte, čitala som iba par prispevkov, no som zvedava na tie pracie prasky, ci sa nezmenili nazory lebo som pocula od kamosky, ze doma jej mama pere s prac. praskom z lidlu a ze vraj je skvely. tak neviem.
dakujem za odpovede
inac mi kupujeme z lidl tie syrove chrumky v zltom baleni, su skveleee, a polovicka take keksíky - 5 ci kolko je v baleni, zu zlepene s "lepiacou paskou" ale farebnou ako ma balenie keksik. oriesky cokoladka a ja neviem co vsetko je tam este.
inac tam velmi nekupujem ale ak sa tam sem tam dostanem tak robim normalny nakup.
🙂

barbis
20. aug 2010

@gabii83 tie kesíky su fajne, len u nás sa zjedia za jeden deň 🙂
v tescu nakupujem len detské oblečenie cherokee a v lidli zeleninu, ovocie, tuniaky, cestoviny, tie kornetá mňam a to asi tak všetko..inak coop jednota

majka35
20. aug 2010

@gabii83 ja kupujem Formil a som maximálne spokojná

gabii83
20. aug 2010

díky baby 🙂
vyskusame urcite.....

zuzana12345
20. aug 2010

v lidli sa da dobre nakupit, vzdy cerstva zelenina, pecivo, maso, a aj dobry sortiment potravin 🙂

andzi
20. aug 2010

Ja milujem tú čokoládovú zmrzlinu v kornútku z Lidla, je lacná, stojí nejakých 25 centov a je vynikajúca. V Lidli ešte kupujem odličovacie tampóny, servítky v tŕhacom boxe, vlhčené obrúsky a sem tam keď je nejaká akcia. Nemusím z Lidla vôbec syry ani mliečne výrobky. V Tescu nakupujem hlavne detské oblečenie Cherokee a FF.

jeanettka
23. aug 2012

ahojte, darujem za postovne jeden kupon na 25% panpers active baby plienky, platny do 23.9.2013, info IP

liz_lemon
27. dec 2012

my sme do Lidla nechodili, resp. raz za 3-4 mesiace, ale teraz tam chodime celkom pravidelne, a musim povedat, ze je tam naozaj ovela lacnejsie ako v inych obchodoch (chodili sme hlavne do Tesca, Billy, Terna), este nikdy sme nemali nakup za viac ako 12 E, co mame inde stale, a aj vyssie sumy
este nepoznam cely sortiment, ale zatial sa nam osvedcili plienky, tvarohova tasticka (nieco ako Fornetti), cookies, Mozartove gule, hrozienka a lieskovce v cokolade, soletky, ovocie a zelenina, a maju aj celkom dobry spotrebny tovar, rozne veci hlavne pre deti, oblecenie a pod.
ale nakladane uhorky mi teda vobec nechutili, detto by som nekupila nic z Polska (niektore syry)
v tescu sa nam osvedcili hlavne kuchynske utierky (take vacsie rolky), kozmeticke tampony, a oblecenie hlavne detske, a ponozky pre mna, krasne farebne, ked su v akcii, stoja cca 3 E/3 pary, a teraz som si tam kupila aj zimnu bundu za 27 E (50% zlava) na kocikovanie

katik235
20. máj 2014

Ahojte, ja do Lidla takmer nechodim, neviem si nan nejako zvyknut. Najviac chodim do Tesca, nakupim tam vsetko. Momentalne maju kazdy vikend akciu na nejaky druh potravin. Najradsej nakupujem cestoviny zn. Podravka a teraz maju paradajkovy pretlak podravka, je extra husty a chutny. Na zeleninu a ovocie tiez chodim do kauflandu.