• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa vám a vašim deťom najviac páči na Minimaxe?

2. mája 2009 
Mojím deťom sa Páčia kamaráti z lesa. mali radi artura, ale ten je zlý, nedovolil som im ho pozerať. A čo vy?
26. feb 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nase deti este televizor nepozerali, takze ani neviem(e) co je minimax... :wink:
26. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenny ja nechcem moc múdrovať, ale ty kolko tém zakladáš ohladom toho minimaxu? :wink: Si nejaký zaťažený na to. :slight_smile: Tuším ťa naštartovala tá téma o Jetixe, že? Ale to nepíšem vzlom. Tak skôr úsmevne som to myslela. Podla mňa je Artur fajn (písala som už do témy o Arturovi, prečo sa mi páči) a malej sa ešte páči velmi Co je co, Kvetinka FIFI, Bibi čarodejka a Horsland.
26. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa najviac páči Hádanka a Vipo. :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, zabudla som Hádanku. To je teraz NO.1 pre Sofiu.
26. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás tiež Hádanka a Arthur- ten teda podľa mňa vôbec nie je zlý, nikdy som na tej rozprávke ešte nič zlé nepostrehla. :dizzy_face:
26. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenny a penny vy nie ste nahodou surodenci :grinning: :grinning: :grinning: ?
26. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa mňa sú tie rozprávky vhodné pre deti rôznych kategórí. pre Najmenších je ideálna Kravička Connie či Nuko, Pako a Lola. Naučí sa tma základné veci. napríklad sa dozvedia, čím sa líšia zvieratká alebo niečo o včelách a podobne.
26. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenny pis,penny ma o 1 prispevok viac :grinning:
26. feb 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja si nemyslím, že minimax je zlý....

moja malá si obľúbila noddyho, fifi, pošťák pat, = to je NO.1
pozre aj artura alebo hádanku, elma.....
ravička conie ju nebaví, nuka si sem tam pozrie ale už len tak ledabolo jedným okom....pri tom nodym ani nedýcha...... :grinning:

každá rozprávka má svojím spôsobom niečo naučiť a tieto sú určené pre deti menšie aj väčšie...vždy lepšie ako rozprávky kde nerozoznáte čo je to za zviera a kde sa už deti mlátia a strielajú po sebe nejakými lúčmi :angry: také nemám rada....
26. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NODY, NODY, NODY - esteze existuje, lebo obcas neviem, co s nou, ale ked ide NODY, tak je ticho ako myska.
26. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pozerame Nodyho a Jahodku
26. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasim sa paci uz len samotny minimax,pretoze ich to bavi,ak mame nejaky film,tak prepinaju pokial neskoci mini max
26. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vidíš Barborka. Jahodka je no 1 pre moju dcérku. A má rada aj Noddyho a Animáliu. Môj syn má rád Elma a Flipra a Lopaku. A páčil sa mu aj Pižla Mžik, no ten už nebýva.
27. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje miluju noddy.fifi s kvietikova,zvieratka z lesa a lokomotivu tomas :wink:
27. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicolas miluje Noddy-ho...a aj ostatné si pozrie...no na Jim Jam nie je jedna, čo by sa mu nepáčila, musím mu to vypínať, lebo by dokázal pri tom presedieť dosť dlhú dobu :unamused:
27. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marek pozera malo televizor no ked tak Elmo je favorit,potom Nody a ostatne a hlavne uputavky.no a starsie deti su uz na ine programy
27. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominik našťastie moc telku nepozera, len občas a tak max. dve rozprávky a aj to keď je unavený...
najradšej má "o bacilkoch" (bol raz jeden život), má rád noddyho, bibi, hádanku... skoro všetko, je toho málo, čo sa mu nepáči, zrovna artura moc nemusí a chodila aj slečna... teraz neviem ako to volalo...
27. feb 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noddy vedie... :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ty ftipálek :sweat_smile:
27. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic. naruto ,pokenom na jetixe.
27. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Milé mamičky či ostatní ktorí prispeli na toto fóru. Chcem s aVám všetkým poďakovať. vďaka Vám som pochopil, že Arthur nie ej vôbec zlý. Odteraz to dovlím pozerať deťom. Ďakujem.
27. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..aj moja dcera rada pozera minimax,a to uz od dvox rokov,najviac sa jej paci Nody,Mrkvička,vláčik Tomáš a uz ani neviem,no najviac sa jej paci asi ten Mrkvička a ta pesnicka na zaciatku co ide... :wink: len ma troxu mrzi ze to je v cestine,tak moc tomu nerozumie,niektorym slovam,potom jej musim prekladat :unamused:
27. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

lenny som rada že si prišiel arturovi na chuť...

U nás je číslo jeden stále nody , elmo, pošták pat, pozrie už aj iné rozprávky ale pri týchto je absolutne nehybná .....u nás sa minimax pozerá iba ráno, pri ranajkách ..takže to stíhame zrovna elma a nodyho , no a poobede ešte kým príde tato z roboty, si pozrie dve rozprávky a je to ..potom sa hrá a ja si prepenem na svoje alebo vypnem telku lebo by sedela pri tom aj hodinu....

baví ju aj fifi ale tú nestíhame lebo chodí ked spí :angry: bolo by fajn keby sa dala od niekal stiahnuť ....nodyho už tak máme a v prípade potreby si pustíme....
27. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elmo, Nody, Pingu, Postak Pat...nahravam cez Magio a v pripade nudze pustam :slight_smile:
27. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vedie postak Pat a vlacik Tomasik......a samozrejme aj noddy,Fifi a vlastne vsetky rozpravky su fajn ale najviac vtedy ked nejdu cely den :wink:
27. mar 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jark oa Gabika milujú Noddyho, Arthura,ale aj Vipa. A Deniska je ešte maličká a pozerá BEBE. :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Veľm isa m ipáčia tie Vaše profily, z ktorých sa dá zistiť, koľko rokov má moje dieťa a jeho meno. Moja dcérka miluje všetky rozprávky. Najviac Bindi, Artur, Noddy, Elmo, Fifi a Vláčik Tomáško.
26. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte, tak u nás vedie Pat a Stan, Pošťák Pat, Mašinka Tomáš, Noddy, Svet Elmo a ešte tá, čo tam stále len hrajú na rôznych hudobných nástrojoch :sweat_smile: - vôbec neviem ako sa to volá, ale malá je z toho hotová :grinning: . U babky pozerala taktiež BEBE - ale zakódovali im to :astonished: tak už len Minimax :wink:
26. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Penny: nechápem, aké profili? :astonished: Myslíš pasy? Veď aj z Tvojho sa to dá zistiť? Neviem, čo myslíš..... :confused:
26. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Linddi myslíte synfolíns?
27. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok