Čo si myslíte o balerínach?

shinon258
17. jún 2021

Ahojte,
Chcela by som sa vás opýtať na názor, že čo si myslíte o balerínach. Ja neviem, ja ich rada nosím, lebo nemôžem opätky a niekedy je na sandále zima. Nosím ich len k šatám alebo sukniam. Len som akože teraz zistila, že veľa ľudí ich považuje za otrasné, neforemné, dokonca asexuálne a neviem aké 😂 aj keď sa snažím sa nezaoberať tým, čo si ľudia myslia, no predsa chcem vyzerať chic. A tiež čo sa pozerám na svetovú módu, tak aj na 2021 módnych prehliadkach ich mávajú modelky, takže asi nebudú také mimo a aj ich bežne nosia celebrity. Nie že by som bola nejakým otrokom trendov, ale dosť ma zaskočili komentáre v jednej diskusií, kde sa dievča pýtalo, že aké boty k šatám a dosť veľa ľudí sa tam vyjadrovalo, ako sa to mužom nepáči a neviem čo, aj keď ja sa väčšinou neobliekam podľa toho, čo sa mužom páči 😂
Tak čo si myslíte vy?

elizabet173
17. jún 2021

@shinon258 ak sa v nich citis dobre, kludne ich nos dalej. Preco ti tak zalezi na nazore inych? Mne sa nepacia, ale ak je niekomu v nich fajn, nech ich nosi. Ovela rozumnejsie, ako si davat denno denne 10 cm opatky a potom skuvinat, ako ma bolia nohy. Co sa tyka mojho partnera, baleriny mu vobec nevadia, ak ladia s celkovym oblecenim. Vadia mu dlhe umele nechty, umele mihalnice, tetovanie a silikonove prsia. Inemu sa zase mozno prave to paci. Sto ludi, sto chuti

janai1
17. jún 2021

@shinon258 ja ich nosím bežne 😀 do práce, do obchodov, do mesta... A naozaj by mi nenapadlo riešiť že nejakému anonymnemu chlapovi na internete to vadí 😂

katkamatka7
17. jún 2021

@shinon258 Tiež rada nosím, sú pohodlné praktické a aj k nohaviciam. Mám viac druhov, kožená stielka. Nepotrebujem priťahovať iných chlapov okrem môjho a ten s tým nemá problém.

shinon258
autor
17. jún 2021

@elizabet173 môžem sa opýtať, aké topánky naleto nosievate? Lebo idem v sobotu na nákup a tak zháňam nápady. Doteraz som neriešila, ale tak trocha tie komentáre so mnou zamávali ak sa mám priznať 😭 asi je to tým, že mám 20 a takéto veci ešte stále riešim :/

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vendulka80
17. jún 2021

Zalezi od toho, aky tvar ma noha, aky tvar topánka a celkove zladenie. Teraz je obrovský vyber nižšej obuvi, baleriny ako take ( tie klasické bez opätku a okrúhlou špičkou) su podla mna prežitok a uprimne poviem, ze nepoznam zenu, ktorej by pristali. A nehovoriac o “zladeni” k leginam. Za mna katastrofa.

tncka
17. jún 2021

@shinon258 neriesim,mne sa v nich najlepsie chodi,davam si ich hlavne k rifliam. Som okruhlejsia😅takze na opatkovych topankach by som asi vyzerala menej tucna a vyssia,ale nezajem🤣Ked mam velmi dobru naladu a chut byt za peknu, nosim klinove sandale,tie milujem🤔A inak mi je jedno kto si co mysli,myslim ze este chodim v ramci normy a nie nejaka kreatura😅🙈ale tak zas ja sa nepotrebujem fintit kvoli chlapom a tiez nemam 20😅

zuvelyn
17. jún 2021

Nosím to čo mi je pohodlné a páči sa mi. Baleríny osobne nenosím lebo mne osobne prídu asexualne, nepohodlné a nohu deformujuce (zdravotne aj vizuálne), keď niečo nizke tak skor espadrillky (tie sa zas nemusía páčiť inym ;)), poprípade biele platenky. Ale elegantnejšie mám topánky na nizkom hrubom opätku z hogl.
Ale ja nosím od polky apríla do konca septembra poväčšine aj tak šľapky lebo mi je večne teplo 😅

elizabet173
17. jún 2021

@shinon258 podla toho kde. Momentalne slapky, sandale, tenisky, ale mne je srdecne jedno, ci sa to niekomu paci alebo nie. Obujem sa podla prilezitosti, oblecenia a tak, aby mi v tych topankach bolo fajn

danieli
17. jún 2021

Ak sa v nich dobre citis, nosila by som ich stastne dalej, mne nepristanu lebo mam siroke chodidlo, svagrinka ma nozku ako Popoluska a na nej este aj tie balerinky vyzeraju sexi...co jej uprimne zavidim aj doprajem😂

tyrkysova_kobyla
17. jún 2021

@shinon258 Nosila som ich pocas vysky, teraz uz vobec. Vzdala som sa ich preto, lebo ma v nich neskutocne boleli nohy, ta rovna podrazka je des a ja rada chodim peso, takze som v nich trpela. A okrem toho sa mi zhnusili, lebo sa vzdy rychlo zasmradili, neskutocne sa v nich potila noha 😅

katkamatka7
17. jún 2021

Pre nápad....

kkovacovak
17. jún 2021

@shinon258 vôbec ich nenosím. Absolútne sa mi to nepáči a mám pocit že v tom nikto nevie chodiť. Je to taká kačacia chôdza 😄 Ale je to môj subjektívny názor a ak je ti niečo pohodlné a páči sa ti to tak to nos aj naďalej. Neriešila by som v tom prípade názor niekoho iného. Každopádne ak hľadáš náhradu za obuv niečo medzi teniskami-sandalmi k šatám alebo aj nohavicam tak určite sú fajn voľba mokasíny alebo espadrilky alebo niečo podobné. Máš na výber elegantnejšie ale aj športové.

hruska91
17. jún 2021

Moj manzel tiez neznasa balerinky, a mne vadi nizka podrazka...mam jedny na klin. Opatku ale radsej tenisky, alebo rovno sandalky

ivkazba
17. jún 2021

Nenosím baleríny, nepáči sa mi to a áno, príde mi to absolútne antisexi. V lete nosím sandálky a šľapky, či nízke alebo s vysokým opätkom, keďže opätky sa mi páčia. Chcem sa páčiť sebe a partnerovi. A či sa niekomu inému páči to, čo si obúvam či obliekam, tak to fakt neriešim. Lepšie sa tak žije.

fiafia
17. jún 2021

@shinon258 myslím si,že to nieje zrovna dobrá obuv na nohy. Rovná obuv spôsobuje nemalé problémy

thoughtfulweirdo
17. jún 2021

Ja nenosím opätky vôbec, takže fakt neviem, čo okrem balerin by som si mala obuť k šatám, keď nechcem sandále 😅 niekedy potrebujem niečo medzi čižmami a holými prstami a to sú buď baleríny alebo mnou obľúbenejšie elegantné topánky na štýl pánskych, ale tie tiež nejdú k úplne všetkým šatám.

zuzuliennka1
17. jún 2021

balerinky nenosim. nepacia sa mi a ani klenba nohy sa takym topankam teda nepodakuje, podla mna su absolutne nevhodne, ale nech si kazdy nosi, co chce 🙂

jaskolka
17. jún 2021

Baleriny normálne nosím, ale nie dlho, lebo potom ma bolia nohy, no nevidím dôvod nenosit ich príležitostne. Nič "hrozne, neforemne a a sexuálne" na tom nevidím, mne omnoho horšie príde dat si k ľahkej letnej sukni botasky, alebo také tie topánky s hrubou podrážkou. A to nehovorím o svadobnej "móde" prekrásne nadychane šaty, účes, závoj a "zabiť to"teniskami ci botaskami. Je to len môj názor, ale za mňa je toto príšerné.

simsalabim
17. jún 2021

@shinon258 ak sa v nich citis pohodlne, nos ich. Tie s tenuckou podrazkou nue su na chodidla dobre, tym by som sa vyhla. Ja osobne mam radsej baleriny ako opatky - tie uz v podstate ani nemozem nosit. A neda mi - chlapi riesia, ktora obuv je ba zene sexi, najlepsie vysoke opatky, a pritom oni si nosia pohodlne tenisky 🤦‍♀️

rora
17. jún 2021

Klasicke oblé baleriny som nosila kedysi dávno, uz mi to nepride moderné, teraz skor so špicou, s remienkom pripadne espadrilky

trema
17. jún 2021

Nosim to co sa mi paci a v com sa citim dobre.. balerínky nenosim, lebo potrebujem trochu vyssi podpatok a nie tak tenku podrazku.. na ostatnych mi je to fakt jedno

katkamatka7
17. jún 2021

Vhodná vnútorná pohodlná stielka rieši aj zdravú klenbu. Dokáže pomôcť aj vyšším ,,šteklám", keďže sa v nich lepšie sedí ako behá.

evabb35
17. jún 2021

@shinon258 na baleríny treba mať veľmi pekné, dlhé nohy a vysokú, štíhlu postavu. Nohy na opätku vykorigujú veľmi veľa nedostatkov. Rôznou výškou a hrúbkou opätkov sa dajú vyčarovať zázraky aj s nízkou, plnoštíhlou postavou, či dokonca aj s obéznou postavou a hrubými nohami.. To baleríny nedokážu.

veroonr
17. jún 2021

@shinon258 ak zvladas chodit v balerinkach tak si ich kup rovno v barefoot prevedeni. Bude to vyzerat trochu lepsie a pre teba to bude zdravsie ;)

kaktus87
17. jún 2021

Ja nosím baleríny stále keď je ešte zima na sandále, a vôbec sa mi nezdajú asexuálne, ale nosím 35/36, na príliš vysokej veľkosti to vyzerá inak. Mokasíny a podobné typy nenosím, pripadajú mi mužské.

sandrika1986
17. jún 2021

Balerinky nemusim...🙂

katkamatka7
17. jún 2021

Baleríny sa mi tiež nezdajú byť asexuálne. Ale ja vidím aj v ťažkej pracovnej obuvi s oceľovou špičkou zmysel pre sexi výzor.

avery95
17. jún 2021

Nie sú balerínky ako balerínky 🙂 kvalitné a pohodlné nosím často, mám padnutú klenbu, ale pokiaľ ich mám prispôsobené mojej nohe, zdravotne je všetko v poriadku 🙂 tiež by som radšej nosila pekné sandálky, ale s mojou širokou nohou žiadne neobujem, prípadne to nevyzerá vôbec pekne 😀 treba sa riadiť tým, čo sa komu páči a hodí a hlavne nebáť sa investovať do kvalitnej obuvi, nohy sa vám za to odvďačia 🙂

evabb35
17. jún 2021

@shinon258 Zase pokiaľ majiteľka štíhlej vysokej postavy a pekných štíhlych nôh sa odeje do minišiat, minisukne a šortiek a nehodí sa, aby bola ona stredobodom pozornosti, tak si obuje baleríny.