Čo si myslíte o Pokeci?

zlatakniha
11. apr 2019

Konečne som odišiel z Pokecu. Toto prostredie ma v poslednom čase mimoriadne deprimovalo. Hoci sa mi vždy páčil nápad, komunikovať s rôznymi ľudmi, bolo ich čoraz menej s ktorými sa aj dalo. Všade prevládala akási stručnosť, neskutočná anonymita a hlavne aj povrchnosť ľudí. V miestnostiach, kde ľudia chatovali zase neskutočné boje, čo všetko tam tí ľudia stvárali, ako si nadávali, urážali sa, stopovali jeden druhého, až som si nakoniec povedal, že sa už v takom prostredí nedá existovať. A Vy ste tam niekedy boli a aké máte skúsenosti Vy?

wena
11. apr 2019

To v dnešnej dobe ešte niekto chodí na Pokec? 🤔

tiumen
11. apr 2019

Chodila som tam keď som chodila na ZŠ 😏😏
teraz sa tam zgrupujú akurát tak úchylaci

monkrs
11. apr 2019

Našla som si tam manzela a odvtedy tam nechodim 😁

nerya
11. apr 2019

@monkrs nápodobne 🙂 síce ešte len budúci manžel, ale už sme spolu pár rôčkov a vychovávame syna 🙂

Ale uznávam, že niektorí sú tam naozaj len na zasmiatie a nájsť tam niekoho kto stojí za to je vsutku námaha alebo nahoda

fabruar
11. apr 2019

Zahrávanie sa s ohňom. Jednoznačne a nezmyselná strata času.

katkatonkova
11. apr 2019

@monkrs aj,jaaaaaaaaa

jamimka
11. apr 2019

Mam odtial velmi dobrych kamaratov. Uchylakov ignorujem,... Ako sa najdu aj tu indivídua, tak isto aj tam.

moniquer
11. apr 2019

Pred rokmi to bolo o niečom, prirovnala by som to k FB... no a teraz - škoda slov! Chodím tam sporadicky, akoby kontrola, či niečo mimoriadne napr.spravy... a v momente rp snád od piatich v duchu, nechceš rýchle stretko, nemáš chuť na mna, som síce ženatý, ale nezavazne stretko, hm??? no, kokso, hned som prchala odtiaľ..des! 🙈😀🤐

bucko555
11. apr 2019

Pred desiatimi rokmi som tam našla manžela

katka13katka
11. apr 2019

@zlatakniha dobre si urobil,ze si tam prestal chodit🙂

dzupi898
12. apr 2019

podľa mňa má pokec už najlepšie časy za sebou, kedysi sa tam, dali spoznať nejakí fajn ľudia, lenže v dnešnej dobe podľa mňa tam už nik poriadny na porozprávanie, stretnutie nie je

vlocka007
12. apr 2019

Presne tak málokedy sa tam prihlásim a už otázky typu ponúkaš stretko atď..😂