Čo si obliect na koncert Fragile do Domu odborov?

adus123
4. dec 2017

Ahojte baby,
prosím Vás o radu, ako sa treba obliecť na koncert Fragilu, ktorý sa bude konať v Dome odborov? Hlavne ma zaujíma, ako sa má obliecť partner. Oblek sa mi zdá moc sviatočný, myslíte, že stačí ležérnejšia elegancia?

simca_13
4. dec 2017

Ty si daj kľudne nejaké úpletové šaty a čižmy a parnerovi budú úplne stačiť nejaké čierne nohavice alebo čierne rifle a košeľa 🙂 To zas nie je taká sláva 🙂 Stavím sa, že tam budú aj ľudia, ktorí budú oblečení úplne ležérne..

tabakmirka
4. dec 2017

Nerobila by som z toho vedu. Partner nejaké nohavice, košeľa poprípade nejaký sveter, niečo takéto by bolo ideálnym kompromisom 😉

adus123
autor
4. dec 2017

Dakujem za odpoved baby. Tiez mam taku predstavu, ze rifle, kosela, slusne topanky ... len cierne rifle nema..mozu byt aj modre?

klaudi31
4. dec 2017

Ja myslím, že môžu byť modré ale radšej tmavšie ako bledšie 🙂

piece
4. dec 2017

Radšej by som išla kúpiť nejaké čierne, predsa lem modré pôsobia športovejšie

fefe123
4. dec 2017

Stačia aj modré, košeľa,” športové “ sako, alebo pekný sveter... dnes sa už nechodí na koncerty slávnostne.... aj keď mne sa to nepáči, ale veľa ľudí chodí, akoby len z práce odbehli... aspoň troska účty voči účinkujúcimi by nezaškodilo

janulka1802
4. dec 2017

Tak pre mna neni žiadny argument neobliect sa slavnostnejsie lebo to nerobia aj ini ja sa naopak teším ak je príležitosť nahodit sa😉

adus123
autor
5. dec 2017

Dakujem za vase reakcie. Vybrali sme teda cierne rifle, k tomu koselu, sako a topanky..tak snad to bude tak akurat...ani ani 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz