Čo vám chutí z Lidla?

halabolka
23. jan 2021

Vopred sa ospravedlnujem ak touto temou porusim pravidla stranky, kedze to vyzera ako reklama.
Co najradsej nakupujete v lidli? Mate nejake oblubene produkty, ktore nikde inde nemaju? 🙂
Za seba napisem, ze mam velmi rada lamankovy chlieb, maribel lekvar (rozne druhy, ale jahodovy je asi naj), harmancekovy caj za par centov je vynikajuci. Dalej oba druhy cheddaru a syr grana padano.

makova333
24. jan 2021

@ukulela ja nikomu neberiem, nech si nakupune kto chce, kde chce. Za mna Lidl nie,mam na to svoje dovody.

simsalabim
24. jan 2021

@makova333 no ja s tymi vyrobkami skusenost nemam. Ale moja kolegyna je celiaticka a vela bezlepkovych potravin nakupuje v Lidli. A druha ma dceru celiaticku a bezlepkovu a tiez nakupuje tam. Praveze si pochvaluju 🤷‍♀️

makova333
24. jan 2021

@simsalabim nie je bezlepkove ako bezlepkove. Aj schar je bezlepkovy a zlozenie dakujem neprosim si. Dalsia vec je, ako pisem, ze sme aj histaminici a vo väcsine bezlepkovych vyrobkov a muk su kvasnice. Takze nic pre nas. V tescu a kauflande maju Lianu bezlepkovu muku, ta nam vyhovuje (krasne sa s nou pracuje a chutovo je ako klasicka muka), ale kedze je tam draha (5€ za kg), nakupujem od vyrobcu. Lidl tuto muku vobec nema, ani nic co by sa tomu podobalo. A ta ich reklama najnovsia ked ohovaraju konkurenciu, no mam dost...

kiwi3
24. jan 2021

a to kam chodite nakupovat tie, co ohrnate nos nad lidlom? je tam suverenne najlepsia zelenina, ovocie, dzusy atd. nezdrave blbosti nekupujem. a asi jedine, co mi odtial nechuti, su ich olivy.

jaruska6
24. jan 2021

@kiwi3 Keby nám ponúkali to čo majú v ponuke Lidle v Rakúsku,a v identickej kvalite nepoviem ani pol slova.Ale to ich úžasné poľské mäso to je hnus,to je hanba.Kazdy si však vyberie podľa vlastných preferencií..Majú aj super produkty,aj úplný hnus...

alienkami
24. jan 2021

@jaruska6 veď ak je to šunt, tak to kúpim hneď dva krát - prvý aj posledný. Ale majú tam aj dobré veci. Niečo kupujem v Lidli, niečo radšej v Kauflande... Ja napr. v poslednom čase takmer nechodím do Tesca

alienkami
24. jan 2021

napr. taký mrazený Cordon Bleu - z Lidlu nikdy viac!

kiwi3
24. jan 2021

@jaruska6 tak ja maso nejem vobec, takze ma polske nejak netrapi

jaruska6
24. jan 2021

@alienkami Presne tak mne sa Tesco a Billa totálne zhnusili otrasné ovocie a zelenina,pár krat som od nich doniesla domov a na druhý deň som vyhadzovala,škoda peňazí..

nafka0483
24. jan 2021

Ja nakupujem v Lidli casto, mam ho blizko. Kedysi mali vela polskych vyrobkov, to sa zmenilo. Vela veci maju slovenskych - vajicka, maso, mliecne vyrobky.
Pecivo tam kupujem vynimocne, kedze nemam rada dopekane polotovary. Ani ine polotovary mrazene, takze tam kvalitu neriesim.
Zeleninu a ovocie maju super. V porovnani s nasim Tescom, Billou aj Kauflandom je v Lidli najlepsia kvalita a cerstvost. Sunku kupujem odtial Pure, syry, maslo, grecky jogurt, smotany. Chutia nam aj cerstve ovocne stavy (co su v chladiacom boxe) a chladene cestoviny - sulance, tagliatele, aj take plnene tasticky. Zlozenie perfektne. A vyhovuje nam aj toaletak s takou oveckou na obale, servitky, prasok na pranie. Tiez oriesky (balene), muka, olej.
Ja na kazdom vyrobku pozeram zlozenie a ked je dobre tak mi je jedno ci je to Lidl ci iny obchod.

alienkami
24. jan 2021

@nafka0483 ja milujem práci gél Formil Marseille 😍 Krásna mydlová vôňa!

nafka0483
24. jan 2021

@alienkami Ten kupujem aj ja, ma jemnu vonu. Ostatne mi smrdia strasne silno a chemicky.

emilyx
1. okt 2021

@alienkami presne :D aj ja tam kupujem tento prací gel už dlho. Bezkonkurenčný. Neznášam pracie prášky ako smrdia, vadí mi to a tiež niekedy sa vyhadzujem vyrážky Tento jediný je super.