Čo vám chýba na trhu pre vaše dieťatko?

domi189
4. aug 2015

Ahojte, zaujímali by ma vaše názory na to, čo ste zháňali, riešili,potrebovali a bol to problém. (Okrem samotných financií, materských, zdravotníckych zariadení a pod.) dôvodom môjho záujmu je,že hľadám diery na trhu,ktoré by bolo fajn zaplniť a pomohlo by to našim deťúrencom🙂 či už tovar, služba alebo čokoľvek realizovateľné. Budem veľmi vďačná za nápady a inšpirácie🙂

prego81
4. aug 2015

ja som zohnala vsetko a to som sakra narocny spotrebitel. Ku stastiu mi uz chyba len carovny prutik ktorym zastavim cas 😀

lilimoni
4. aug 2015

Mne robilo problem zohnat kvalitnu larisu a tie stare "komunisticke" perinky. 🙂 a oblecko velkosti mensej ako 56 bolo nemozne 😒

libka1
4. aug 2015

Mne by sa zislo vo vreci trochu slusnej vychovy a dobreho spravania. Strcila by som do toho vreca syna a vytiahla ho odtial poslusneho. Okrem tohto mam pre svoje deti vsetko co si srdce zamanulo.

jovanka81
4. aug 2015

No mna napado jedine co me extremne chyba to sa tyka kvalitnych predskolskych zariadeni....myslim ze kupit sa dnes da vsetko..aj ked ja prevazne nakupujem zo zahranicia, nakolko ceny na SK su mnohokrat desivo vysoke 🙂