Čo vravíte na zemetrasenie na Haiti?

titkovamiriam
15. jan 2010

co vravite na tu tragediu ja som prispela cez cerveny kriz,prispeli ste aj vy?

titkovamiriam
autor
15. jan 2010

Červený kríž (SČK) vyhlásil verejnú zbierku na pomoc obetiam ničivého zemetrasenia na Haiti. Finančné príspevky možno zasielať na fond Ľudia ľuďom s číslom účtu: 665555/0200 a variabilným symbolom 2010.

frisbee
15. jan 2010

miriam ,ja som prispela cez českú ADRU..prispievame vždy 😉

titkovamiriam
autor
15. jan 2010

☹ jasne je toho dost len dufam ze to pomoze tam kde ma ☹

mracik
15. jan 2010

my sme prispeli cez katolícku charitu, oni poriadajú už niekoľko rokov zbierku Haiti - boj proti hladu a majú tam desiatky nemocníc, tak dúfam, že pomoc bude adresná 😉

mirka414
16. jan 2010

je to smutne,hlavne tie deticky a tie masove hroby..snad pomoc dorazi na spravne miesto.

bzzmajka
16. jan 2010

Nášmu malému sme museli povedať, že im je zima, preto sú ludia zakrytý plachtami a kedže sa stále vypytuje, tak máme doma novú tému, že na Haiti sa trasie zem.. strašné čo sa tam deje

erikasadek
16. jan 2010

miriam prave mi muz oznamil jeho zena je haitanka a prave boli na dovolenke poznam aj ju.; brali si po nas nas byt..
a teraz vraj vcera volali , teda dan einstitucie, jasle a socialka;. do prace ze su nezvestni..
takze , som s toho dost vedla...
v fr je s toho dost velke halo, chudak zem , na nich sa asi najviac vali vsetkeho , stale hlad bieda stale aeste toto.. ☹

inkinka
16. jan 2010

UNICEF - maju siroku a hustu siet zakladni a skladov a preto dokazu velmi rychlo reagovat

lyongirl
16. jan 2010

aj cez SMS sa dá prispieť, z Orange na číslo 877 a text SMS má byť DMS SOSHAITI

l.lara
19. jan 2010

lyongirl tie smsky su super, je to najjednoduhsie. ja som poslala zatial 3.

l.lara
19. jan 2010

ja prispievam aj na unicef tiez cez operatora. myslim, ze cez nich je to dost kontrolovane a dostane sa to tam, kde ma.. aspon dufam.. 😒

albireo
19. jan 2010

ked pozeram na reportaze a citam novinove clanky, skoro sa hanbim,ze zijem v tak bezpecnej casti sveta a mojim najvacsim problemom je,ze sa mi obcas nechce vstavat do prace. na pomoc prispejeme cez firmu, kde pracuje manzel, lebo sumu, ktorou prispejeme, dorovna rovnakou ciastkou jeho zamestnavatel. inak by som poslala peniaze UNICEFu.