Čo všetko potrebujem na háčkovanie?

lili777
15. feb 2012

Chcela by som sa naučiť háčkovať, len neviem čo všetko si mám k tomu kúpiť. Nejako sa tie háčiky asi aj rozlišujú. Kto mi poradí? A aký typ bavlny?

lucka654
8. jan 2013

@veronice Na to si zvykneš🙂 Ja som teraz robila pár čiapok a setra to zobrala do Londýna do škôlky a jej muž pre sestru do Pakistanu, tak som to ani nestihla odfotiť, takže môžem háčkovať ďalej😀

jachin
8. jan 2013

Tiež sa chcem naučiť háčkovať ( resp. vrátiť sa k tomu po 20-tich rokoch 😝 ), ale nie čiapočky a oblečenie, ale deky, obliečky na vankúš prípadne hračky. Mám začať nejakým konkrétnym vzorom niečo upliesť, či učiť sa všetky základy háčkovania?

katkaaalex
23. jan 2013

Ahojte dievcence hackarky 🙂 Poradite mi kde na nete objednavate vlnu? Ja nakupujem len v galanterii no casto nemaju taku ako zrovna potrebujem a musim dlho cakat az doobjednaju, dakujem velmi pekne 🙂

katkaaalex
23. jan 2013

@jachin Dakujem velmi pekne🙂

katkaaalex
23. jan 2013

@jachin este sa psytam , z akej vlny sa ti najlepsie hackuje? Mas nejaku oblubenu znacku? Ja len zacinam hockovat takze este velky prehlad o vlnach nemam, zatial len skusam s akou sa mi dobre robi a zatial sa mi asi najviac pozdava Katerina.

jachin
24. jan 2013

@katkaaalex ja tiež začínam, momentálne mám Lindu, a všelijaké tie staré 30-ročné priadze, na vankúše mi to stačí...

veronel24
30. jan 2013

baby a to sa dookola strieda kratky a dlhy stlpec ci ako to je

jachin
31. jan 2013

@veronel24 podla návodu...napr. niekto robí čiapku iba z krátkych stlpčekov, ja robím vankúš z dlhých stlpcov a zakončujem krátkymi....a samozrejme sú aj iné vzory a stlpce, polodlhé, dvakrát nahodené, reliéfne...

veronel24
31. jan 2013

jachin tak mozem striedat kratky a dlhy stlpec ci nie a preco sa mi na zaciatku ciapky uz kruty do okruhla

jachin
31. jan 2013

čiapku som nerobila, to ti skor poradia v téme Pletieme a háčkujeme pre detičky...

katka2365
21. feb 2013

Ahojte kočky vie niektora ako sa hackuje silt v predu.mám jednu peknu ciapocku z netu a chcela by som spravit ale neviem ako ten silt.poradte

zuzik35
1. mar 2013

@emily84 ahoj rada by som ta poprosila ak by si mala na tuto čapičku navod , a poskytla by si mi ho dakujem

emily84
2. mar 2013

@zuzik35 ahoj, posli mi tvoju mailovu adresu a poslem 🙂

weroncek6
6. mar 2013

@matulka88 ahoj mila mamicka podla toho aku chces tu ciapku ci na jar-leto alebo jesen zima na mimibazare najdes vela priadzi aj ja objednavam a tam je vzdy pisana velkost aku potrebujes hacika

weroncek6
6. mar 2013

a takto sa semtam zabavím ja :D

lucka654
15. mar 2013

Tak konečne som niečo nafotila, ale bez modelky😀

milka2105
15. mar 2013

@weroncek6 ahoj, som v hackovani zaciatocnicka a velmi sa mi paci tvoja Adidas ciapocka....pre mojo drobceka by som podobnu chcela uhackovat. Nemohla by si napisat kratky navod? Vopred dakujem.....

weroncek6
16. mar 2013

@milka2105 poslem do IP ja to mam tiez od jednej mamicky

milka2105
16. mar 2013

Dakujem 😉 😉 😉 😉 😉

weroncek6
17. mar 2013

konecne som sa odhodlala aj na sandalky

mirabel89
3. apr 2013

Milé háčkarky, chcem sa vás opýtať....som začiatočník, mám za sebou len zopár čiapočiek pre dcérku. Chcem si pre seba uháčkovať nejaký komplet..čiapku a šál...a nemám žiadnu skúsenosť so 100% vlnou..chcem vyskúsať eskimo od drops. Máte s ňou skúsenosť? Nepichá alebo sa nevyťahá? Ďakujem pekne za radu

matken
4. máj 2013

Ahojte! Prosím o radu! Hackujem z camily a pokial som používala 2 háčik tak sa mi podarili krásne ciapocky avšak je to veľmi pracne. Všade som na MB čítala, ze na camilu väčšinou pouzivaju baby 3-3,5 a tak je to aj v odporuvani na camile, ale s nimi sa mi ciapocka absolútne nedarí. Veľmi je roztahana, nedrzi okolo hlavicky. A pritom idem presne podla postupu ako s hacikom 2. Máte s tým skúsenosť? Co mozem robit zle? Ďakujem!

matken
30. aug 2013

Ahojte! Prosím poraďte vlnu na zimnú ciapku co nemusím podsivat. Ďakujem!

viktoriaria
30. aug 2013

@matken ahoj, háčkujem už roky a podľa mňa na Camilllu je najlepší háčik č. 2 ale nie ten bežný, ale maličký s bielou umelohmotnou rúčkou, nie každý ich pozná... Ak chceš odfotím a pošlem foto

matken
30. aug 2013

@viktoriaria ďakujem budem rada!

viktoriaria
30. aug 2013

poslala som vnútornou poštou

betuska22
3. sep 2013

kočeny kde by som našla navod na volankovú sukničku?

veva2
5. sep 2013

Ahojte, neviete mi poradit najvhodnejsiu priadzu na jesennu ciapku? Dakujem🙂

klaudia1986
6. sep 2013

ahojte dievčatá, chcela by som si uháčkovať nejakú peknú deku, našla som aj nejaké námety, len mi chýbajú k nim schémy, nevie niekto poradiť prosím? Ďakujem 🙂