Čo znamená, ak je inzerát expirovaný?

kwietok
2. máj 2012

mala som o jednu vec zaujem ,a inzerat je expirovany

katecameron
2. máj 2012

vyradeny myslím

erikasadek
2. máj 2012

bud je to blby zart z tvojej strany ale ak to myslis vazne znamena ze uz nie je aktualny skoncil .... niekto kupil danu vec.... expiracia ukoncena doba.... 😅 😉

ivett1
2. máj 2012

@kwietok ahoj, tvoja otázka ma zaujala, tak som si to išla overiť, hlavne to čo mamičky predo mnou napísali a zistila som asi toto🙂
ak máš ten inzerát uložený v obľúbených (wishlist) a tam, keď naňho klikneš otvorí sa - zobrazí obsah, ale je "sivý"....tak sú dve možnosti...(teda mne to tak vychádza😉...)
1. predávajúca ho dlhšiu dobu neaktualizovala (dva-tri mesiace?..)...a 2. už je predaný, ale predávajúca ho nevymazala (neodstránila zo svojej ponuky) ...
tú prvú možnosť som nedávno využila aj ja ... nechala som si jeden inzerát "bokom" a neaktualizovala som ho a tak sa ukazoval len mne a tým, čo ho mali medzi obľúbenými, alebo tí, ktorí mi odpovedali naň a zobrazovali sa mi ako záujemcovia a v inzeráte som mala od nich správu...
ten druhý prípad sa mi tiež stal😉...uložila som si do wishlistu jednu knižku, o ktorú som mala záujem a aj som ju neskôr kúpila od mamičky a zobrazuje sa mi stále v obľúbených (ešte som ho odtiaľ neodstránila 😅 ) ako expirovaný, lebo ho skrátka nezmazala (asi zabudla, lebo to bolo ešte minulý rok v novembri.. 🙂 )
takže záver...ak máš ešte o inzerát záujem, napíš dotyčnej predávajúcej správu do IP, nech vieš na čom si 😉 - či len zabudla, alebo je už predaný...

traktor
2. máj 2012

expirovany - skoncila platnost 😉 ..bud ho predala a len nevymazala a ukazuje sa jej v bazariku ako expirovany + tym babam, ktore si ho oznacili *Pridaj k obľúbeným*, alebo si ho len *zabudla* aktualizovat a este stale ho môze mat v ponuke..ak mas zaujem a chces vediet ako to je, napis predavajucej IP a uvidis, ci danu vec este ma, alebo ju uz predala 🙂

laura112
21. máj 2012

Napisala som jej 3 ipcky a sni na jednu mi neodpisala. Bohuzial som asi prisla o 20 euro.

elisskah
11. feb 2013

Na margo toho, ze bud ho uz predala: Jedna pani si neviem preco nevymazuje predane inzeraty, ale len v nich zmeni popis na PREDANE. Ja som mala o jednu vec zaujem ako druhy zaujemca, nakoniec som nekupila. A teraz sa mi ukazuje ako expirovany, ale stale su tam len 2 zaujemcovia a ostatne inzeraty, ktore mala uz predtym napisane ako predane tam stale ma. Takze z tych dvoch moznosti, co ste pisali pasuje len jedna, ze ho dlho neaktualizovala. Konkretne pod tamtym pise pred 1 mesiacom.

wendyl
6. nov 2014

Ahojte nasla som tuto diskusiu a pisem sem lebo admin mi este neodpisal.neviete preco sa uz pri inzeratoch neukazuju zaujemcovia?dost ma to stve.lebo tesila som sa ze som prvy zaujemca a asi styri krat mi uz odpisali maminy ze ho kupil zaujemca predomnou.