• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
no tu je tá slúbená témička....
26. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vierka - DúFAM, že je to tak ako si si to predstavovala..... a inak postielka by sa mala skladať max. mesiac pred pôrodom
26. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej nasla som, mozem sa pridat? :grinning:
26. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perluska - takze konecne nejaka tema, ktora bude cela len o mne :grinning: :grinning: :grinning: ved ide aj o to ako si to predstavuju ostatne, nie???
a preco by sa mala skladat az vtedy??? :confused:
26. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka k starej teme - nazdar :grinning: :grinning: :grinning:

a nema sa skladat kvoli povercivosti, ale niektory skladaju veeeeeeelmi skoro a niektory to do porodu nestihnu :grinning:
26. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ja ti dam kludne aj tristo nazdarov, ked to pomoze :grinning:

no ja neviem ci zrovna na povercivost v tomto smere verim... :sweat_smile:
26. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, pre teraz v praci koncim, ozvem sa potom z domu... pa pa pa :grinning:
26. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasné vierka...no presne ako lucul píše....ale ja nemam doma kočík preto, lebo tým, že sa pomaly sťahujeme a nakupujeme veci tak sa tu nejak nemestíme.... no teším sa že sa vám to páči, ale neviem čo s tou starou? nechame ju zomrieť?
26. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno perli, ale hod tam link nech baby vedia kde sme, alebo to supni do IP

maj sa vierka a pekny vikend prajem :slight_smile:
26. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mrcky comi robite od rana soky?

vsak vas nenandem.

a to vazne umrel jacko? chudak, asi sa rozpadol. a tri male deti po nom zostali.

perlus ty este nemas zbalenu tasku? mas pocit ze mas kopec casu? nemaaaaas.
26. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj piki, ty ale vies cloveka potesit :grinning:

perluska neboj stihas, cez vikend to zmaknes :wink:

babule idem aj ja, ked ma dnes netrafi slak tak sa este vecer ozvem, a keby nie tak prajem kraaaaaasny vikend, zajtra ficim do bojnic tak sa mozno vecer ozvem. papa :slight_smile:
26. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tri??? nie dve???? to ako splodil????

neplaš ma pikino....ja nemam nič pobalené ani malej.... to fakt nemam už čas?
26. jún 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlus ja som bola zbalena od 30tt a to som este dostala vynadane od lekara ze co tak neskoro.

myslim ze tri dievca a dvoch chlapcov. no ma ich s tou svojou opatrovatelkou, tiez neviem ci nebola nahodou na umelom. neviem so predstavit jacka ako sexuje. fakt to nejde. :grinning:
26. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo???od 30tt???? ja dnes začínam 36tt.... no to ako michael jackson sexuje si nechcem ani predstavovať....

piki a oprala si malej aj baldachyn? aj do kočíka tú napln?
26. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie take blbosti som neprala na tom lezat aj tak nebude.
26. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok..... ale ja som baldachyn oprala.... pre istotu.... aj svoj župan a vsetko....sused na mna divno pozerá lebo vkuse vešám nejaké prádlo na balkon...od UTORKA :wink:
26. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co blaznite, stara tema bola fajn. ja som asi "konzerva" :grinning: ale ked inak nedate... :wink:

to posledne jackove dieta bolo splodene umelym. akoze dievcata myslim, ze keby sa o to snazil normalne, tak dostane infart asi omnoho skor.
26. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi mas pravdu to uz by bolo po nom o 5 rokov skor. ale aj tak je to zvlastne. clovek ma pocit ze sa nieco skoncilo. :sweat_smile: taka nostalgia.

sused ma aspon vzruso ked uz musi spehovat.
26. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no piki....ale stále dúfa, že vyvesiam niečo iné ako plienky, a ružové vecičky....môže čakať....akurát sa prehnala smršť tadeto a samozrejme, že mi to vsetko zmoklo nanovo :angry: :angry: :angry:
26. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takkkkkkkkkk som vas naslaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ahojcek tehulky,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

perluska ja uz by som sa veru v tvojich tt veru aj pobalila ako piki spomina :slight_smile:
26. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlus vyves mu tam manzove trenky, hned ho to smirovanie prejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ahoj juli, ako dneska? lezkate? :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek tigusik,, jasne lezkam bola som u doktora pre potvrdenie od vseobecneho lekara a uz mam aj zubara vybaveneho.. :grinning: :grinning: :grinning:
boze sak hladam hladam nejako sa neviem z orientovat :unamused:
26. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale manžove trenky nebudem hádam prať s ružovými vecičkami...vsak ma odbachne.... ale mate pravdu, idem sa pobaliť cez weekend.... lebo mi to musí uschnúť ešte....

pikinko do pôrodnice potrebujem košele nie pyžamo že?
26. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute baby, tak ja mam uz aj po nakupoch... kupila som si kremik na brusko a vitaminky a novu podprsku, kedze sa uz do ziadnej pomaly nemestim a hadajte co??????!!!!! trhaaaaaam konikovsky rekord vo velkosti, lebo som sa dnes vpratala do 75 G... dobre citate - G ako GIGA :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no som zvedava kolko mi vydrzi a vysla ma 8 stoviek :grinning:
26. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vierockka neviem jak je to stymi velkostami,, mne dnes mamina doniesla vyskusat par podprd,,
skoro ma piclo,.. prd tehu som nosila 36/75 a teraz :confused: ze 40/90 :confused: chapete??
lebo ja nie,,
26. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute sunecky, tak nepiclo ma, ale s drahym sme spravili krasnu show na stavbe, tak sme sa pohadali, ze poniektori robosi okolo mna prechadzali na kilometer, sa ma bali :grinning: :grinning: :grinning: , ale aspon sme si to vyhovorili a je klud :wink:

vierka - no to cumim G uz teraz :fearful: a to akoze kupis stany ked pojdes rodit? sorry :grinning:
26. jún 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja sa nečudujem, že G ako giga.....aj mne kozy narástli a celkom som spokojná......
26. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli - no ja sa v takych dvoch cislach nevyznam,... ja sa vyznam len vo velkosti ktore obsahuju cislo a pismenko :grinning:

lucul - tak ale aspon si zabila dve muchy jednou ranou.. 1. vyjasnila si si to s mangelom... a po 2. ten RESPECT comas teraz na stavbe - no dovi, dopo :grinning: :grinning: :grinning:
coby stany?! dva vojenske padaky mi zosiju dokopy :grinning:

perluska - no a aku mas velkost??? taku ADR? akurat do ruky? :grinning:
26. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka to mam, len dufam ze nedopadnem ako mamina :grinning: , pred 16timi rokmi spravila mangelovi bordel v jednom podniku a odvtedy ju casnik z daleka uctivo zdravi a to az doteraz :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak na tom nie je nic zle, ked ta niekto pekne a uctivo zdravi a klaci pri tom na zemi a bozkava zem po ktorej chodis :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej, bolo ich dost na stavbe, aspon budu ciste chodniky a cesty, ma to aj vyhodu :grinning:
ale fakt boli zlaty aj po schodoch ma radsej nechali prejst nechceli sa krizovat na nich a to su dost siroke :grinning: , ale uz pocujem jak ma ohovarali, a jaky je ten moj chudacik ze ma taku furiu, ale obcas to musi ist von :grinning:
26. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok