Snažilky a tehuľky. Pridajte sa

insolka
3. nov 2009

Tak ahoj rychlo sem

lucia.kl
3. nov 2009

prečo som ja prva?????
takžeteraz už mame dve temy
len aby sa nam sem aj niekto pridal. 😀 😀
bože ja mám takú chuť na slané a tu neni žiaden obchod ☹ ☹

zuzanockamt
3. nov 2009

to o čom je alebo bude táto téma??? 😅 😕

lucia.kl
3. nov 2009

zrovna som tu mala na návšteve také asi rok a pol staré dievčatko, všetko chytala 😀 😀 😀
aj ja už chcem také ☹

insolka
autor
3. nov 2009

...zuzanocka no o tom že chceme aj mi byt tehu alebo podaktore už sme že?
luci to treba mať teraz v zasobe ked dojde chut aby bolo po rujke
😉

lucia.kl
3. nov 2009

zuzanocka, to bola povodne tema v roku 2010 už nebudeme iba snažilky a hotovo, ale akosi sme si pisali už len dve, tak sme išli do novej témy, ale kludne sa môžeš pridat. 😀

zas som tu mala tu malinku, vola sa terezka, strašne zlata, sme sa hrali s balonikmi a jeden som jej dala nafuknuty, ako sa len potešila, tato bol najlepší, čo zničí to kúpim 🙂

insolka
autor
3. nov 2009

.he he vidis tak si malej mala povedať kam ma ist aby si mala dobru tržbu 😀

lucia.kl
3. nov 2009

no, zničiť nejaké tie svadobné šaty, to by nám asi vynieslo najviac, alebo zhodiť vytrínu zo sklom 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

no tehu chceme byt viacere ... ale nie vzdy to ide tak jednoducho a rychlo ... ale co uz ... raz sa snad podari

insolka
autor
3. nov 2009

luci ale bola by tržba 😀
zuzi no ved skor či neskor sa nam to podari len treba bojovať a je dobre ked vieš že niesi sama v tom boji a ža viacere bojuju tak ako ty

zuzanockamt
3. nov 2009

veru tak, aj ked my sa s MM zatial nejako zurivo nesnazime, ale zhruba asi tak pol roka si nedavame pozor a zatial nic ... a to som si myslela, ze to bude raz-dva 😅

insolka
autor
3. nov 2009

.no tak to maas ešte času ešte anistresovat nemusis len sa pekne snažte 😀 😀

lucia.kl
3. nov 2009

až ked sa nebude dariť rok treba navštiviť doka a dufam, že nedopadneš tak ako my a toto ta nebude čakať. som tu mala konečne normálnych zákazníkov, baba chcela šaty, no keď sa vyzliekla tak mi bnolo jasné, že všetko čo tu máme jej bude malé 😠 som sa tešila, že bude tržba

zuzanockamt
3. nov 2009

ved ja zatial nestresujem nejako, ale od januara to chcem zacat riesit s dokim, lebo uz nie sme s MM zase taki najmladsi ... ja mam 27 a MM 34 ... takze tak
lucia ... ty robis v nejako salone alebo butiku? 😕

insolka
autor
3. nov 2009

no tak to by ste na mna potom nemali ☹ ☹

lucia.kl
3. nov 2009

ešte ste mladý, my sme staršie, že insolka 🙂 ja robím v svadobnom dome, čiže všetko od A po Z 😀
pozor dneska prvý platiaci zákazník a kúpil tovar v zlave 50% 😠

zuzanockamt
3. nov 2009

lucia ... to mas peknu pracu, aj mna by nieco take bavilo ... ale co uz ... obcas mam sice nervy z toho, co robim, ale aspon mam vela volna 😀

insolka
autor
3. nov 2009

iiha ja roby tiež v obchode zajtra sa už teším to bude frmol lebo nasnežilo 😀
luci my niesme staršie akurat toho mame viac za sebou a to nieje až taky rozdiel 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

insolka ... ty si v BA? ... a vam tam nasnezilo??? 😅 😅 😅 ... a my tu na severe nic 😅

lucia.kl
3. nov 2009

ale nejaký ten vekový rozdiel tam predsa je 🙂
my teraz hladáme niekoho do obchodu, škoda že si neni z ba.
Insolka nepoznáš niekoho? praca len poobede od 14 - 19 v pondelky do 20.00 a 4€ na hodinu. len treba mať auto a vedieť robiť s počitačom

lucia.kl
3. nov 2009

hurá záverečná, pre dnešok sa lúčim, doma sa venujem už len manželovi 🙂

insolka
autor
3. nov 2009

zuzi ano som z BA ano snežilkovalo nam tu 😉 Ved ste si to nedavno tiež užili no nie?a ja ešte nemam prezute gumy 😀 jazdiť sa nebude
luci ale ano je
žeby mna🙂 hned by som išla keby som nemala tu snahu byť tehu 🙂

zuzanockamt
3. nov 2009

my sme v MT poriadne este sneh ani nemali ... nieco sice popadalo, ale to sa aj hned topilo, takze ziadna slava ... ale som rada, mne staci, ked nasnezi 22.12. a skonci niekedy koncom januara 😀

insolka
autor
3. nov 2009

no to u nas začiatkom januara začne sneh len besniť ide ma šlaktrafiť 😠

zuzanockamt
3. nov 2009

mne by ozaj stacilo, len pocas vianocnych prazdnin a dost ... potom nech je uz len jar a teplucko 😀

insolka
autor
3. nov 2009

nooo a človek sa teší na to že budu pekne biele vianoce a pridu vianoce a nič maximum prší ☹ ale predminuli rok krasne snežilo akuratv som isla s práce celu cestu snežilo take to bolo pekne 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

ja uz ani neviem, ako bolo po minule roky ... na horach bude urcite snehu dost a o mi staci ... aby bolo na com bezkovat 😵

insolka
autor
3. nov 2009

....no ja dufam že v tom obdobi budem mať už zakazanu takuto činnosť 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

ja by som bola tiez rada, kebyze sa podari ... to by bol pekny vianocny darcek ... ale bezkovanie je bezpecny sport

insolka
autor
3. nov 2009

.jasne že je ale ked sa dlho snažiš tak by som bežkovanie neriskovala ...aj tak ti držím palce nech sa nemusiš trapiť tak ako ja

zuzanockamt
3. nov 2009

dufam, ze sa nebudem a ze to pride samo uz coskoro 😅