Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
7. sep 2009

vani a kde si botiny kupila, aj ja chceeeeeeeeem, dnes mam na nohach tiez uzasne lodicky, ale zistila som a videla som naaaaaaadherne cervene a take nemaaaaaam 😀
moja, hold blond pramienky spravili svoje, som za blbu blondinu, neviem co som chcela 😀

ozaj, baby trnavacky, cez vikend je nejaky jarmok v TT?

vanilkka
7. sep 2009

luculik v Zare som nakupovala,,,su paradne 😉 sede ja teraz teda uz dlhsiu dobu ficim priam zavislackovo na tejto farbe 😀
viki no sak ja som si uvedomila kto to je az ked som odzravila a presiel za mna 😀 😀 😀

lucul
7. sep 2009

vidis, sede tiez nemam v zbierke, nakoniec zistim, ze mam straaaaaaasne malo topanok, z coho vyplyva, ze ja ziadne skoro nemam 😀 😀 😀

tigi
7. sep 2009

vikusi secko je o.k., ty sa len moja neboj o mna 😵 😀 no jo, nakupy by mohli byt, potrebujem zopar jesennych veci. 😝 😀

luci, z toho vyplyva ze nikdy neni topanok tak vela, aby sa nemohlo ist zase na nakupy. 😝 co ma privadza na myslienku, ze zachvilu urcite donde topankova zavislarcina piki. 😀

lucul
7. sep 2009

akoze spomen botky a piki pride 😀
a jasne ze nikdy neni dost, ved ani na jesen nemam take daco prechodne, okrem lodiciek, takze hor sa na nakupy 😵

ozaj tigi, tebe ta mrcha dorazila?

vikinka81
7. sep 2009

No baby ja vas obidvujem, ze chodite na takych vysokych opatkoch...ja by som umrela, moje naj naj na nohy su balerinky, milujem ich 😉 A ked spolocenska obuv tak max 2cm opatok 😵 lenze tohtorocna kolekcia vid. Aupark Danea same spicaky...tenke opatky, dlhe ihlice no zbohom, esteze som si pokupila minuly rok topanocky 😀

Tigi, tak to som happy,no cica nedame niaky babsky vyjazd...smer shopmania 😀 😀 😀 ,

tigi
7. sep 2009

luci nie.

vevoncek
7. sep 2009

no mne sa veľmi páčia vysoké topánky, ale nemôžem ich nosiť, lebo mám vyklbený prst na nohe a to dosť bolí a balerínky sa mi tiež páčia ale tie sa hocikomu nehodia takým babám čo majú znížený podvozok napr.
takže ja nosím buď tenisky alebo také s 3-5 cm opätkom ja som bola v TUSSI a tam boli úžasné topánky také štokle normálne som sa nevedela vinadívať
šedé som ešte nevidela ale tie môžu byť tiež super a hodia sa ku všetkému myslím farbou
ja som si kúpila na švagrininu svadbu čierne a keď ich videl muž tak sa hneď rehotal že či som ich ukradla starkej so skrine sú okrúhle s takou výšivkou 😀 a sú smiešne ale mne sa páčia a hlavne sú pohodlné mala som ich obuté a nedotlačili ma čo mňa zvyknú každé topánky dotlačiť

lucul
7. sep 2009

tigi - aaaaaaaha, takze kto testuje?

tigi
7. sep 2009

luci ja som testovala v sobotu a bol negat., takze predpokladam, ze mam len dost predlzeny cyklus, mozno kvoli tomu ze som prestala fajcit a stresu, takze stale ju ocakavam, len ma stve, ze jej to tak dlho trva. 😠

lucul
7. sep 2009

vevon aj ja som si take chcela kupit, aj mne mamina na to povedala, ze radsej mam ist k babke do skrine take tam najdem 😠 , ale raz pride den ked si ich tiez obstaram
ja balerinky zboznujem, ale ked ich mam dlhsie tak ma bolia paty v tom, preto radsej volim vyssiu obuv 😝

tigi ved uvidime, uvidime kto vyhra 😀

vevoncek
7. sep 2009

lucul veď oni vedia prečo tie topánky zase začali predávať lebo sú pohodlné a boli aj voľakedy 😀

vanilkka
7. sep 2009

micky,,,no ja som to poriesila tak ze som si cez vikend kupila este aj take nizucke jesenne cizmicky semisove 😀 takze opatky neopatky som stale zabezpecena 😀 😀 😀

pikino
7. sep 2009

spomiiinal tu niekto botyyyyy ??? 😀 😀 😀 😀

vikinka81
7. sep 2009

Obedujete? ste sa akosi stratili 😅 😕

lucul
7. sep 2009

piki - neeeeeeeeeeeeeeeeee nikto 😀 😀 😀

viki - este neobedujem, ale uvazujem nad tym, hladna som jak vlk 😅

pikino
7. sep 2009

ja som akurat doranajkovala 😀

vlassky salat s capatou. 😝

vanilkka
7. sep 2009

piki seruuuus 😀

vikinka81
7. sep 2009

Dobre ranecko, piki 😕 😵

Aj ja som hladna......a to som si pred hodkou, dala bounty 😀

pikino
7. sep 2009

bounty? vsak to je nic. to by som aj ja bola hladna. 😀

lucul tak ja cakam. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vikinka81
7. sep 2009

No ale Piki vsak vies ze ja mam nadvahu, takze s tymto cokoladkovym nebom musim opatrne.... 😀

lucul
7. sep 2009

pikuska a na co cakas? 😨

ja by som sa z bounty tak maximalne po 🤐 , neznasam kokos 😝

tigi
7. sep 2009

to len ja som tu uz po obede? 😝 😀 ja uz si davam poobednu kavicku. inak som bola tiez hladna ako vlk, mala som maso na stave s ryzou. celkom sa dalo. 😉

piki no nazdar botajdova kralovna 😝 😀 ako sa dnes ma nasa mala teri? 😵 🙂

viki zijeme len raz, daj si pekne coko a potom sa mozes kajat so zeleninovym salatom. 😝 😀

pikino
7. sep 2009

ale viki. daj si cokoladu a pre dobry pocit jz zajedz salatom 😀

ja milujem kokos, vcera mali v hypernove zlacnene rafaelo tak som si hned kupila tu velku krabicu mnam.
inak som vcera zistila ze obleciem rifle co som ani pred tehu neobliekla a pritom mam viac ako pred tehu ale teraz to mam tak inak rozlozene. v cecikoch a v bruchu nohy mam tensie. 😅

pikino
7. sep 2009

mala teri sa ma dobre, dnes nam priniesli konecne kurierom klokanku novu. tak sa tesim ako v nej pojdeme von huraaaaa.

lucul
7. sep 2009

piki - krasna farba na tej klokanke, a ta gulicka, co jej vyjde na prdelku, to vyzera super, jak dierka kade bude mala kakat 😀 😀 😀

pikino
7. sep 2009

jooo dnes mi prisla konecne klokanka uz som sa jej nevedela dockat. uz ta moja mala prisavka so mnou moze ist vsade. ta gulicka je vlaste ortopedicka vlozka aby mala spravne posadene jadierka.

lucul
7. sep 2009

piki, este si mi neodpovedala, naco vlastne cakas? 😨

pikino
7. sep 2009

jaaaj prepac na tvoj pozitivny test. 😀

vikinka81
7. sep 2009

Tak ja som sa tiez pekne napapala.....a ten bounty, hadam vyskacem 😀 😀 😀 😀 😀 Akoze mna berte v norme babulky 🙂