• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
ale snad nist nebude, kedy sa mu to stalo? ked doteraz nezvracal, tak uz asi je to "len" udrete a nic vazne

ja zas nic moc, len ked idem na wc, tak je toho dost, ale na vlozke nist, zatial si nedavam tampon, nech viem ako sa to rozbehne :sweat_smile:
7. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka neboooj

buduci mesiac to rozbehneme :wink:

inak manzo prave doniesol mysku plnu cipsikov ... takze uz tlacim aj tie :grinning:
7. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaky provokater, sak pockaj, ked dojdu tehu chute a ja budem mat zdroj a ty nie :grinning:
7. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zostanu len slinky :sweat_smile: pockaj budem sediet u teba na gauci :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to by bola prca - ty, ja, tigi - naraz tehule, a sedeli by sme na jednej sedacke a zuli jedno cez druhe :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

tak to by som fakt brala :grinning:
7. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli by sme cosmic atrakcia :grinning:
7. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by sme uz boli ani nie cosmic ale priamo svata trojica :grinning: :grinning: :grinning:

tigi kde si ?
7. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

tigi tu uz asi neni, jedine, ze sa na nas na tajnasa rehoce :grinning:
7. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jej dam natajnasa :grinning:

micus, inak s tou BT ... ty to mas uz nastudovane ?

ako t ma kedy vyzerat ?
7. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam nist nastudovane, ani fertilyty mi nejde prihlasit, asi sa odhodlam a pisnem do grafy BT, ale je jedna dobra stranka, kde je vsetko vysvetlene, hodim ti link, ked budem v praci, ale rozmyslala som aj, ze by som si to zakreslovala na milimetrovy papier, ved uvidim co spravim, alebo do excelu :sweat_smile:
7. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez dobru stranku ... ale na mna asi nic neplati ....

pockaj mrknem na to ... ale som z toho vol :sweat_smile:

inak s tym milimetrakom to vobec nie je zly napad :wink:
7. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skusime milimetrovy a posleme si zoskenovanu krivku :grinning:
7. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://merenibt.xf.cz/

co ti mam poslat od 28.8. mam stale teplotu ad 37 a HCg mam negativne ...

takze ja si uz merat nebudem ....
7. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne, to je ta stranka

ja som mala rano 37,1 - tak som si myslela, ze to je super a hen, mrcha dosla :angry:
7. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tolko o merani :angry:
7. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem ... nemala ti najprv teplota klesnut ?
7. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim, ci odzajtra zacnem merat v ustach, alebo pockam na koniec mrchy a budem merat dole, sak uvidim rano, ale ja nemam vobec pevnu volu, tak uvidim dokedy to vydrzim :sweat_smile:
7. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to chces len kvoli ovulke, nie je lepsie si kupit ovulacny test, alebo ten mikroskop ? ako sa takto trapit ?
7. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa netrapim, ja som len chcela plus minus vediet, kedy to asi je, kedze ovu hlien som od novembra nemala :unamused:
7. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si len nemusela zbadat .... neboj

cicus, zatra pokecame ... idem si lahnut k malemu ...

dobru noc

pa
7. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe dobru noc, hlavne nech mate kludnu noc a malemu nic neni
pa
7. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning:

tu to vecer ze normalne zije :grinning: aspon ma clovek co rano citat :grinning:

ze cela studentska???? to ja zjem bez akychkolvek vycitiek :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden na rano:

Lezi manzele v posteli a zena rika:
"Ja bych rada mela vetsi prsa."
"Tak si je zkus trit toaletnim papirem."
"Toaletni papir? Co by to jako melo delat?"
"Nevim, ale koukni, co ti to udelalo s prdeli."

:grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulkyyy ako sa mame?

no my sme boli vcera na plavanie a bolo to uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeee bolo 5maminiek a deticiek tak to bolo superrr ,malej sa pacilo moc a jedina stae blblala :grinning: a sledovala ani nie deti ale vo vode boli kacicky a lopta a tak :grinning: bolo to super sme blbli :wink: trva to hodinku.....

inac nemame nic nove......
8. sep 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile:

kasi a luci, oooo to bola krasna predstava :grinning: , my tri ako sedime na gauci, bastime co pride pod ruku a hladkame bruska. :dizzy_face: :slight_smile: vecer som tu uz nebola, inak by som sa bola este pridala, len mazno potreboval comp, tak som nemohla... a hlasenie z wcka - ta mrcha furt nikde. :angry: uz zacinam byt pekne namichnuta :angry:

bambi - ahoj, tak uz chodite plavat? je super ze malinkej sa vo vodicke paci. :dizzy_face: moja svagrova ma styri deti vo veku od 1 do 9 rokov a so vsetkymi chodila plavat od malinkateho mala a tie deturence boli na prazdninach u babky a nemohli sme ich dostat z bazenu. strasne radi maju vodu, ja ked som videla malu neter ako plava vyskerena s otvorenymi ocami pod vodou a snazi sa mi ukazat ako plava morska panna, no mala som dost. bola strasne podarena. :wink: :grinning:
8. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helouuu,

no mne vcera uz nesiel net...tak som vas predcase opustila a vybrala som sa napkon sama do avionu na nakupy, bez vas...som mrcha ja viem.....ale poviem vam , ze tolko peknych veci pokope, len ta penazenka :confused: Ale aspon som si kupila nieco,aby sa nepovedalo :grinning:

Lucuuul...tak to ma velmi mrzi , ze dosla!Celkom som bola v tom, ze nieco z toho bude :angry: som smutna..... :confused:

Kasami, ale nechapem preco mas stale teplotu 37 a mrcfha nikde a Hcg negativne.....nechapem, ved teplota by mala ist dolu, ak je to negativne....cakam , ze aj doktori budu omylni :slight_smile:

Tigi ty mas nove fotos......, ze jaka madonna mia :grinning: :grinning:

Vierka pomalinky na novu kolegynku, aby si to este nahodou nerozmyslela a nezutekala :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice :slight_smile:

musim sa hned z rana pochvalit, bud som schudla alebo mame pokazenu pracku :grinning: , obliekla som cerstvo oprate rifle, ktore som po vyprati obliekala len velmi tazko a teraz pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaa, este aj opasok budem potrebovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ako malo staci k detskej radosti :dizzy_face:

tigi - skvela predstava, ze? :grinning: a z mrchy si nist nerob, u mna ked to takto bude pokracovat, tak asi skocim k dr., to je strasne :angry:
8. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikusi - ciaaaau bella, tak ty takto!! na nakupy natajnaka bez nas! no moja, ty si musela mat riadny abstak vcera. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: co sa ti podarilo teda kupit? :slight_smile:

lucul - no ja som tiez chcela volat k dokimu, ale este jej dam par dni a ked nepride, tak zavolam k dokimu a popytam sa, ale este pockam minimalne do konca tyzdna. :confounded:
8. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viki - jaka potvora, ze nakupy a bez nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , a nebud smutna, ked ja nie som z toho hotova, tak ty nemozes byt tiez, ved zivot je krasny (obcas) :sunglasses:

tigi - aj ja cakam do konca tyzdna a uvidim, chcem jej dat este sancu sa prejavit, jedine ze si kupim test, ci naaaaaaaaaahodou :unamused:
8. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok