Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
12. sep 2009

no caute baby 😀

lucul - no neviem ci sa dnes stretneme, lebo neviem ci vobec pojdeme na tu svadbu blahozelat... manzo je uz dohodnuty s kamosmi jarmokovat, takze pochybujem ze od nich odbehne na svadbu - a ja ju zase nepoznam tak dobre aby som tam isla sama, este k tomu nam ani oznamko nedala, takze ja v podstate ani neviem kedy ta svadba je 😅 ale aj tak dobre, nejako tu rodinu nemusim 😀
ale mozno ta niekde zhliadnem ked budem jarmokovat s krsnatami 😀

perlus - tak je super, ze je uz lepsie - bodaj by to s tymto mlieckom tak vydrzalo... a susene mlieko sa zaraba s mliekom??? ja som v tom, ze sa to zaraba vodou.. ved ked je alergicka na mlieko, tak naco ju tym mliekom este drazdit...

no a my sme vcera jarmokovali az do pol deviatej, som prisla domov a som si hned lahla a spala, som bola unavena jak hovado, ved som bola cele poobedie na nohach 😅 😀

lucul
12. sep 2009

caute micky,

vierka a ja som ti chcela volat, ze kde si, keby som vedela, tak som mohla cinknut, inak ta vasa nevesta bola pekna, ale nasa krajsia 😀, najlepsie bolo ked ma spoluziak predstavil a jej reakcia, tak to ste mali take pekne spoluziacky, sa necudujem, ze si bol na kazdej prednaske 😀 😀 😀

perli - to co bolo v nemocnici za kravy, ved tie detske mlieka sa zarabaju do vody (teda sa mi zda), ved kravske mlieko minimalne do roka nesmie 😠 , fakt nase zdravotnictvo, ale to co som pocula od kamosky, co sa stalo u nas v ba, tak to mlieko je nic, snad uz bude dobre, drzim paste 😉

u nas je vinobranie v plnom prude a parada, aj vol sa piekol, mnamky, cikanska usla a burcak 😵 , ale kopa noviniek na papanie, 3dni su maaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo 😀

pikino
13. sep 2009

cafte micusky ako vidim vikendovali ste pekne. 😉

perluska super ze malinkej je uz lepsie tusim jej ten nutrilon HA pomohol. a naco vam predpisali nutriton? vela grckala? hlavne ze je uz lepsie. a co sa tyka dokotorov kazdy ti povie inak. treba sa zariadit podla toho co citis ty. ty vies najlepsie co je dobre pre tvoje dieta. 🙂

tigi
14. sep 2009

ahojte zabky 🙂

no, my sme tiez jarmokovali, v piatok sme boli do jedenastej, celkom bola sranda 😝 a v sobotu sa nam uz nechcelo, takze sme lenosili doma. v nedelu sme boli v BA a kupili sme dlazbu do kupelne, takze zase bude doma nejaka zmena k lepsiemu. 🙂 tot k vikendu. 😝

no a dnes rano som bola na krvi, cela ruka ma vcil boli. 😖 k dokimu idem buduci tyzden v stredu, to by uz mali byt vysledky a budeme o nieco mudrejsi. dufam. 🙂

lucul
14. sep 2009

ahojte
ja som mala vcerajsok uplne uzasny, bolo tak na figu, ze som myslela, ze ma uz picne, ale razantne som odmietala pohotovost - na Kramare nejdem 😠 , ale vecer som si nedala ujst Desmod - paradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a zvladla som aj hopkat 😀

tigi - a tak som verila ☹ a mrcha uz v plnom prude?

a musim sa pochvalit - meram BT - zatial mam jednu rovnu usecku 😀

ale dnes tu budem len tak obcas, mam dovcu, idem sa prejst na vzduch, takze obcas mrknem 🙂

tigi
14. sep 2009

ahoj luci - mrcha v plnom prude v podstate uz od piatku, takze dnes rano som isla na krv. neboj, my dve do maminkovania pojdeme spolu. 🙂 a co ti vcera bolo zle?? a preco nie na Kramare? hmm, na Desmod by som isla aj ja, urcite to bola parada. 😵 🙂 inak som akurat dnes pozerala tu na koniku na tie grafy s tou bazalkou, ale ja este pockam na vysledky, potom sa uvidi. tebe drzim palcaky nech ti to vydrzi. 🙂

no, kukam ze dnes som v praci len ja asi. 🙄

perla200
autor
14. sep 2009

čaute kočky...piki - nutriton jej dali na grckanie...ale negrckala moc, len jej občas vybehlo a hned jej to pchali...tak my sme v sobotu vôbec nekakali tak sme čakali hroznú noc, ale mala spala a spala...a včera to prislo....naložila do troch plienok...a rehotala sa pritom....a my sme výskali od štastia celá rodina.... spala od 21.h do 2.h a potom do 6.h a teraz spí asi pol hodku.... tak dúfam že sa jej ulavilo....

vierka
14. sep 2009

no caute zaby 😀 ja mam dneska dovolenku, takze sme este len o pol desiatej vstavali 😝 potom ranajky, hodila som este nejake handry do pracky a teraz vas citam 😀

tigi - tak si bola dnes na tej krvi??? skoda, ze ides mikimu v stredu, lebo ja idem vo stvrtok 😀 sme mohli aspon kecat, lebo mne bude robit tie testy na tu cukrovku - co pocitam, ze po jarmoku to bude riadne zvyseneeeeeee 😝 😀 a budem tam sediet minimalne pol dna 😅
a akej farby ste kupili dlazbu???

lucul - no mne je jedno aka bola ta nevesta, ja jej rodicov vobec nemusim 😀 a ani pomaly neviem ako ta baba vyzera 😅 takze mate prvenstvo v neveste, ale to nevadi... a bolo to ako som hovorila, manzo tiez nebol blahozelat ale bol s kamosmi na jarmoku 😀

no co sa tyka jarmoku - moja bilancia - minutych 0 eury 😕 ja som vedela, ze tie nakupy nemam robit s mangelom - to uz len bolo "to naco ti bude", "to je cas kupit" a bla bla bla 😀 tak ale zase ciganska, gofry, cukrova vata, varena kukurica boli u mna nonstop 4 dni v kuse 😀 dneska budem konecne varit 😀 a budeme jest nieco ine okrem ciganskej 😝 😀 a este som pokupovala nejake sladkosti, takze keby dnes vypukla vojna, tak mame zasobu sladkosti na 3 roky 😀 😀 😀

vierka
14. sep 2009

jo a zabudla som, mam spravy od Juliett 😉

vsetky vas moc pozdravuje, v piatok mala poradnu, krcok ma stale skrateny, ale nespini ani nic, ze babo si uz pomaly bali kufre - tak sa vyjadrila doktorka, ale hadam to nejaky ten tyzden este v brusku vydrzi 😉 inak je vsetko v poriadku, ma nakazani stale kludovy rezim, doma su stale bez netu... a dalsiu poradnu ma o dva tyzdne 😉

tigi
14. sep 2009

perluska - jupiiiiiii 😵 😀 tak sa tesim ze sa malinkej ulavilo, som strasne rada, dufam ze uz bude len dobre. myslela som na vas, tiez si si toho dost odtrpela pri malinkej. no hadam uz sa budete mat len dobre. drzim palcaaaaky. 😀

vierka - no sak hovorim, ze dneska robim urcite len ja 😠 🙄 neva, aspon ze zajtra mam volno. 😵 bola som dnes cicus, pretoze aj tak mi to vyslo az na 4 den, kedze som mala ist 3, ale to bola nedela. este som sa aj bala ze ci nebudu mat nahodou volno, ale volala som si tam v piatok, tak ma sestricka informovala ze pracuju a kedy mozem prist na krv. no, mala som sa objednat na 13 den, keby mi povedal dokino ze na 14, tak by sme tam sedeli spolu. 😝 😀 no a co sa tyka dlazby, kupili sme taku bledo bezovu, nech to tu kupelku zosvetli a vzor sa nam podarilo trafit chvalabohu taky, ze perfektne pasuje k obkladu. ono je to tazko kupovat, ked uz je v podstate vsetko hotove, tak som bola rada, ze sa nam to podarilo celkom fajno zladit. 🙂 a co porabas dneska? inak sme stretli Peta ked si umyval auto co zaspinil na rybach, take fajne kusy blata mu odpadavali, ze vyzeral ze jazdil na realy. 😝 😀

vierka
14. sep 2009

tigi - no nevadi, tak ty tam budes sediet v jeden den a ja v druhy 😅 aj tak planujem, ze tam konecne zacnem citat tu tvoju knihu a ty by si ma pri tom len rusila 😵 😀 ved tam budem sediet dve hodiny, tak hadam co to pocitam 😀
no ved hovoril, ze vas stretol na pumpe... ved to bolo otrasne sa na to nase auto aj pozerat 🤐 ved on ti prosim ta s nim zapadol na priehrade a si myslel, ze s nim uz odtial ani nevide 😨
a dneska? ani neviem, pojdem za chvilu varit, upratovat sa mi moc nechce, tak to necham asi na vikend (aj tak potrebujem umyt okna a to bude robit mangel).. chceli sme vybehnut s Vanilkou v TT na kavu, lebo aj ona je dnes doma, ale ani neviem ci sa mi chce... ved som po TT chodila 4 dni v kuse minimalne pol dna co sme jarmocili 😅

pikino
14. sep 2009

cafte micky. vidim ze je tu uz skoro dve hodiny mrtvo a ze sa vsetky flakate ale neva. 😀
vsak aj vikend ste mali flakaci. 😀 treba v tom pokracovat. hehe.

my sme cez vikend boli tak rodinne. v sobotu svokrovcov. stara mama je maria tak oslavovali. akurat sa mi nepacilo, ze starka bola chora stale smoklila a kychala a stazovala sa jak jej neni dobre ale malu scela stale na rukach mackat.
😠 a ked som sa svokry pytala ci je starka chora, tak hovorila, ze neni. ale starka kotuha to zatajila kazdemu rozpravala jak jej je zle len svokre a nam nic nepovedala. tipujem ze prave preto aby mohla magorit malu, lebo inak by jej ju nedali. ja som si vsimla ze je chora ked som kojila a ona pri mne sedela a v kuse kachala a smrkala. tak som to potom hovorila manzovy v aute ked sme ju odviezli domov (rozumej starku) a ten zavolal svojej mame a vynadal im. tak ale oni v tom boli nevinne aj ked vsminut si to mohli. 😝

takze maly samko sa uz chysta von? no teda radsej nech tam este pekne zostane ved kde mu je lepsie ako v maminom brusku. 🙂

perluska to ti verim ze ste sa tesili ked sa mala vykadila. 😀 u nas je to rovnako. mala ale teraz kaka tak dva krat do tyzdna, asi to mliecko lepsie spotrebuje. a chvalabohu uz ju tak nebolieva brusko lebo to bola hroza.nasa tiez strasne grcavala a doteraz sa jej to vracia hore krkom. musi z toho proste vyrast som jej nescela davat ani nutriton ani nutrilon AR lebo to neskutocne zapeka a jej to grcanie nejako nevadilo. este sa pritom rehotala tak preco ju trapit bolavym bruskom a priberala pekne.
a kukala som fotky mala je chutnucka, len stale neviem urcit na koho sa viacej podoba. 😀

vierka
14. sep 2009

pikuska - takze takto sa vas snazila babka prekabatit aby mohla malu makosit na rukach??? tak verim, ze mala to od nej nechytila a ze bude zdravucka 😉 radsej sa mala babka poriadne vyzdravie a mohli ste oslavovat neskor - ale ako tak citam, je to stara podvodnicka 😀 😀 😀

pikino
14. sep 2009

vierka by si neverila. doslova babko o.......a mozes si domysliet 😀

vierka
14. sep 2009

uz som si domyslela 😀 😀 😀

a pridala som nejake nove fhotos 😀

pikino
14. sep 2009

jeeej uz mas pekne okruhlucke brusino 🙂 pekny domecek.
kolotocik je kraaasny.

moje ditko sa na to posralo. 😀 😀 😀 a teraz sa snazi napchat si nohu do pusy hehe.

my sme sa akurat vratili z tesca dnes bola mala prvykrat v buse. sa jej veeelmi pacilo kukala ani nedychala a cestou spat sa dokonca nahlas rehlila. a zasa balila tety predavacky. 😀 asi scela zlavu. 😀

vierka
14. sep 2009

no uz je z toho domcek skoro ako pre Barbie 😀 😀 😀
potom kolotoc este odfotim ked bude na postielke.. ked bude postielka doma... a ako tak vidim, tak slovicko "ked" je priam vystizne 😀

takze mala dneska chodila autobusom??? no urcite sa jej pacilo ked sa tak smiala a hadam tento velky zazitok uz rozdychala 😀 😀 😀

vierka
14. sep 2009

a nabuduce jej musis povedat nech to skusi nabuduce na predavacov 😀 😀 😀

pikino
14. sep 2009

no musis pobuzerat ked nieco sces. a hlavne ked to ma spravit chlap.

uz hej teraz tu vrieska az mi v usiach zalahlo. je to potvorka uskriekana. tak ja skriekam spat na nu. 😀

vsak to, len vacsinou su predavacky vsade 😀 jedine ze by sme zbehli do nejakeho zeleziarstva 😀

lucul
14. sep 2009

no cafte sunky,

perli - super, ze sa vykakala, sa tesim, ze vam bude uz len lepsie 😉 duuuuuuuuuuuufam

tigi - vcera som sa nevedela postavit, mna bolieva chrbtica krcna, bolo mi strasne zle, na odpadnutie, nic som nejedla a stale to pokracuje, ked som si precitala letacik k tamponom, tak som stresovala, ci to neni TSS, ale snad nie 😅. a k BT - je to sranda 😀, uz mi graf spravil jeden stit, tak som zvedava, co bude dalej 😀

piki - len nech zmurka po predavackach, ty si zlavu nevydupes, ale mala ti v tom pomoze, pri predavacoch si vystacis sama 😀

vierka - ja som mala tiez chut na gofry, ale jak mi bolo vcera zle, tak nist nebolo 😠
a pozdravuj juli, samko nech hlavne v brusku este vydrzi a ziadny stuplik nech nevypusta 😒

inak, mna v sobotu drahy rozosmial, ked sme isli cez jarmok, tak sama tehotna alebo kocar, tak mi vravel, ze musime sa tam prestahovat, vraj je tam plodna voda. a mne sa zas pacil kazdy druhy kocik a moje zlato nakoniec zadrelo, ze on v nich rozdiel nevidi 😀

pikino
14. sep 2009

lucul to jak moj ked zadre, ze vsetky babatka su rovnake. oni proste nevidia rozdiely 😀

vierka
14. sep 2009

lucul - tak prvy stit 😀 hadam z toho budu tehu himalaje 😀 😀 😀
prosim ta, teraz na jarmoku to bola sama tehulka, aj mangel hovoril, ze sa museli od niekial priam vykotit - ale to bude asi tym, ze tym ze som je tehu, si vsimam vsetky ostatne tehu, predtym to islo mimo mna tie pocty tehuliek 😀 a stretla som dve baby s kurzu 😀
a ja som tiez mrkala po kocikoch, ze ktory je aky a hladala som take ake mam vyhliadnute ja 😀

pikuska - no jasne, ze su rovnakeeeeeeeee... hlavne ked das vedla Terezky nejake cernosske miminko - to bude uuuuuuuuplne to iste 😝 😀

lucul
14. sep 2009

mne stacia tatry, aj nizke, nemusim hned himalaje, len nech je tehu 😀
kukala som fotecky, brusko mas pekne 🙂 , a kolotoc, ten je dobry a zaroven nie 😀 , kamoska si ho nevie vynachvalit a svagrova ho ani nepouzila, mlady ho nemohol ani citit a ani im nefungoval 😅

piki - jasne, ze vsetky deti su rovnake, vsetky rovnako placu 😀 😀 😀

vierka
14. sep 2009

no hlavne ze to budu tehu kopce 😀
potom nam musis dat link na stranku kde tie tvoje stity mozme obdivovat 😉
no uz je to taky domcek pre Barbie, alebo zeby Kena 😀 😀 😀 no ja dufam, ze ten kolotoc vyuzijeme a ked nie pre babo, tak aspon pre mna, mne sa velmi paci, ja by som si ho pustala stale 😅 a este aj v noci sa s nim zavriem do izby, spravim tmu a premietam si oblaciky na stenu 😅 😀 skoro ako mala 😝 😀

lucul
14. sep 2009

ved si ho primontuj na celo manzelskej postele 😀 ked nevies zaspat, mozes si aj s dialkovym pustat 😀 😀 😀

hodim link ked zacne naberat nejaky tvar ten graf, zatial to mam ako srandu 😀 😀 😀

pikino
15. sep 2009

prva prva prva prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

pikino
15. sep 2009

lucul a aku mas teplotu?

vierka
15. sep 2009

caute 😀

lucul - no nad tym som tiez uvazovala, ale kto by do toho stale kupoval baterky??? takto ma to aspon tak nelaka ked to musim drzat v ruke 😀 myslim ten kolotoc 😀 😀 😀

pikuska - neni mozneeeeee, vy ste boli uz o deviatej hore 😀

perla200
autor
15. sep 2009

ahojte, tak my sa mame zle:(((( už mame dalšie mlieko....lebo nasa super gastroenterologička dala nasej malej mlieko na bielkovinu kravského mlieka a ona ma intoleranciu laktozy...a to je NIECO UPLNE INE!!! mala sa vyhádzala a čítali sme, že obsahuje 20% laktozy....tak ja už neviem bud som ja jeb...alebo doktori.... tak bojujeme...držte nam palce ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucul
15. sep 2009

ahojte kocky

piki, ja by som hodila link, ale neviem akoooooooooo 😅

vierka - ved treba otestovat 😀

perli - drzte sa, ja som sa bavila v nedelu s kamoskou, jej dcera ma tiez intoleranciu na laktozu, ale jej to zistili az teraz, to ma mala uz jeden a pol roka, a mala ma problemy od narodenia, ale ona kojila az do roku tak neviem, ale vraj su uz v poriadku, tak vela stastia, ak chces mozem sa jej spytat ake mlieko pouzivaju, vraj jej to pomohlo 😒