• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
no a u nas behaju susedove mysi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ty si na tom asi lepsie :wink:
23. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ale zas nechceme vychovat zo samka hned maleho alkaca, to este neni na svete :grinning:
kasami ,, asi daco chce od mangelika,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja vam mozem tak akurat pozvat na fatru ak budete mat kyselinu z toho buurciaku,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nas sa dievcata mysi objavuju iba mrtve na rohozke, ked sa nase cici pride pochvalit. :sweat_smile: ale obcas ich dovlecie aj zive, to ju musime ratovat, aby nevbehla do domu, lebo vzdy je strasne nadsena a chce sa s nou pochvalit. :grinning:
23. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi, ty mas asi lepsi trening

baby pekne od vas, tak ja sa s vami delim a vy takto, juli dones pohar podelim sa s tebou :grinning:
23. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si nechaj ked si mi nechela dat ja mam svoju manky fatru,, uz mi ide tak kyselina na nervy,, :angry: :angry: :angry:
23. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ? ja nic od manzela nechcem :grinning: len nech mi hladka chrbatik kym si tu s vami pismenkujem :grinning:

Tigi, no nasa zlata fenecka dnes jednu mys chytila a zozrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechcela pochvalu ...neprisla sa pochvalit ... ona ju normalne zozrala
23. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami no sak potom ked dopismenkujes,, mozes daco chciet no nie,?

no teda to mate vycvicene tedaaaaaa,?? jednej sa pride pochvalit a druhej ju zozerie,, a ten nas hafam nam zas stihol zadrhnut macku,,, to bol sok ked som rano otvorila dvere ked sme isli do skoly,,
dadus ani na dvor nechcel ist von.. :angry:
23. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi ani nehovor ... ja ich tiez budem musiet ucit zvyknut si na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasi je to asi proste lovec ta vasa fenecka. ta sa s mysami nepara. :grinning: :grinning:

oukej zabky moje. idem na kute. dakujem vam za podporu, citim sa hned lepsie. :dizzy_face: dobru noc. :slight_smile:
kasi, to mas dobre vymyslene s nami randis a mangel ta hladka :grinning:
dobru noc tigi

ja chytene zveri nemusim, ked si predstavim, ze tatova macka chytila mys a vnutri sa s nou zacala hrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nakoniec ju zozrala, len chvost jej trcal fuuuuuuuuuj :zipper_mouth:
23. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi dobru nocku a pekne snicky,, som rada ze sme ti urobili aspon trosku naladicku,,, :slight_smile: :slight_smile:

no ale uz sa aj ja lucim,, idem hodit sprchu a trapit sa s kyselinou,, dobru nocku vam prajem babulky, a pekne sladke snicky :slight_smile:
23. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigi dobru noc, a netrap sa prosim

Lucul ty si niekedy taka trefna :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc juli

kasami vyzera to tak, ze sme tu ostali same, takze dopijeme naleju nam a pujdeme :grinning:
23. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru Julie

Tak ako Lucul, tak sa pochval ako planujes najblizsie dni a noci ? zacnete sa udobrovat ? a dziga dziga bambino ?
23. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj moja ja ti netusim, noci urcite a dni, no aj to mozno ked dorazi za mnou do kanclu :grinning: no ved udobrit sa treba a ked z toho vzide aj bambino o to lepsejsejsie, nie? :grinning:
23. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre moja idem ja, niekto sa tu nuka, ze mi pomasiruje chrbatik, tak uvidim kde to skonci :grinning:
dobru noc :slight_smile:
23. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki
tak krasnu noc
pa
23. sep 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tu sa to dnes nejako flaka???

kasami s lucul tusim vyspavaju opicu z burciaciku,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kde mame ostatne babulky????????? :confused: :confused: :confused:
24. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dovol, ziadna opica nebola :grinning:

inak dobre rano :grinning:
studujem moj uzasny graf, uz mi to hodilo ovulu, takze uz mam po nej a podla toho sme vtedy keksikovali intenzivne, tak som zvedava :dizzy_face:
24. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak opica nebola ale dufam ze masaz chrbatika bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo zeby aj ina masaz?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze ste keksikovali tak som zvedva aj ja ci daco bude,, :wink:
24. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no masaz chrbatika bola a bola :grinning:
len na figu, ze ten graf to ukaze az po ovu, takto clovek musi na to hupsnut ako citi :grinning: a ked chce, nie vtedy kedy ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zabky :slight_smile: inak mne sa chce dneska strasne spat a boli ma hlava. ale ziaden poopicny (ake dobre slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:) stav nemam. poslite ma niekto domov. dnes ma tu asi aj natiahne kym budem moct odist.

luci takze to bola ovula? paraaada!! no a ked to bol este k tomu ten udobrovaci sex, pred ktorym bol zrejme chlapec chvilku abstinujuci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak by to mohlo vyjst uplne paradne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :grinning:
24. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi tak sa zbal a sup domov spinkat (staci takto?) :grinning:
no ved uvidime, nepredbiehajme udalosti, vcul cakame necakame mrchu :grinning:
24. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka lucul, teba mat za sefku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: no jo, ja tiez nerada predbieham, nechame to uz len na prirodu. :slight_smile:

no a prave mi sefino pridelil pracu ktorej sa musim hned venovat... :confounded: idem na to.
24. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nepomohlo ta poslat domov, tak pracuj, aj ja si idem daco urobit, lebo dph sa blizi, bleeee :zipper_mouth:

jasne, nechame to na prirodu, co sa ma stat stane sa :slight_smile:
24. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak som tu aj ja dúfam že dnes budem môcť viac písať ako inokedy včera sme domaľovali obývku a dnes ju musím poumývať a navoskovať podlahu a ešte ma čaká varenie takže je toho dosť preto nestíham byť na nete
24. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ma táááááááááááááák veľmi mrzí
24. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vevon, ale opatrne umyvaj, nie ze sa budes namahat :angry:
24. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok