Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
7. okt 2009

tyyyy kokso tigi , ze desat rokov 😀 tolko si to s nim vydrzala. 😀 😀 😀
objednaj si nieco poriadne nech to stoji za to. 😀

lucul
7. okt 2009

piki dik, si mi vela pomohla 😀, tam za vami treba dakde odbocit, ci?

tigi - teeeeeeda, ze 10rokov, a mne sa zda nasich 6 vela 😀, tak nech vecera chuti a je to krasny vecer 😵

pikino
7. okt 2009

na konci dediny doprava 😀 je to hned pri ceste neda sa nevsimnut.

lucul
7. okt 2009

dakujem, ja som ale schopna si to nevsimnut, ale ved asi to bude nejak oznacene 😅 😀
aj my pojdeme az okolo piatej-siestej

pikino
7. okt 2009

zas taka slepa nie si. je to jedina velka budova siroko daleko na druhej strane je pole so stavbou.

tigi
7. okt 2009

skor on to vydrzal somnou! 😀 😀 😀

kam sa to chystate zienky?

pikino
7. okt 2009

zlaty chlapec 😀 😀 😀

otvaraju u nas nove obchodne centrum v nedelu bude tam cely den zurka. 😀

vierka
7. okt 2009

pikuska - no poslala som na zoznam, ale zjavne nepreslo, tak som to teraz preposlala na azet 😉

perluska - ja ti neviem z coho to mam, asi preto ze sa mam moc dobre, pridem domov, mangel navari, napece kolacik, uprace a ja nemusim robit nic a to sa potom tie tuky riadne hromadia 😀 😀 😀
a verim ze malej ten zly den coskoro prejde 😉

lucul - len ich pekne d*jeb moja!!! 😠 a ked nie, pridame sa k tebe aj my a taky cirkus chlapci este asi nevideli..
ale to mi pripomina presne nasu situaciu s bytom, kachlicky sme si nemohli dat vlastne, nechceli sme linoleum, ze si doplatime a radsej nech daju plavajucu podlahu, ale to sa tiez nedalo, ani zasuvky tam kde som ich chcela ja, ale kde mali navrhnute oni... nakoniec sme kaslali na to a a teraz si vsetko prerabame podla svojich predstav, lebo s nimi sa proste jednat nedalo 😒 a aj tak je to ten najlacnejsi material, ze mozem byt rada, ze mi tie kachlicky este nepadaju na hlavu a tak 😀

vierka
7. okt 2009

tigi - tak mate dneska vyrocie??? tak si daj nieco dobre aj za mna 😀
my mame vyrocie den po vianociach, tak to nikdy poriadne ani neoslavujeme 😅

lucul
7. okt 2009

babule, prave som sa schuti zasmiala 😀 😀 😀 , stavebny dozor nepodpisal dilinovi penalizacnu fakturu, lebo vraj to bola chyba komunikacie, lebo vsetci o tom vedeli a debo to dal prikazom, tak z toho v tomto vzisiel ako blbec 😀 😀 😀, a cakam kedy zabetonuju a uschne to, lebo sa drahemu nezda balkonove okno, to mame komplet presklene dovnutra a zda sa mu ze neni 90st. uhol, vraj nad nami neni, u nas si nevsimol 😠

pikino
7. okt 2009

fotky prisli 😀 no ja uz na zoznam nechodim tak to asi preto 😀
aj ja scem takeho muza, kde rastu?

my mame vyrocie 21.10 😀

vierka
7. okt 2009

no aspon ze bol on za debila 😀 😀 😀

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, utekam kupit listky do divadla a potom idem na tehu cvicenie, tak sa velmi resim - baby som uz dva tzydne nevidela... tak vam zelam kraaaaaaaasny zybtok slnieckoveho a tepluckeho dniku, chodte sa niekam von prejst, je tam paradne 😵
pa pa pa 😀 😀 😀

pikino
7. okt 2009

tee ten pupcok dobre vyhupol 😀
papa vierka.

vidis lucul pravda sa ukazala tak mu treba

lucul
7. okt 2009

vierka maj sa a uzi si cvicenie

no je za debila, ale on to len tak nenecha, uz buzeruje, tak prerabam supis, vraj to neni korektne so zmluvou, sak ja mu dam 😠

my sme majova laska 😵 😀

lucul
7. okt 2009

dobre babulenky, odchadzam, majte sa krasne, zajtra sa citame
papa

pikino
7. okt 2009

paaaaaaaaaaaaaaa 😉

vierka
8. okt 2009

no dobre ranko zeny 😀

vela ste tomu vcera veru nedali 😨 😀 ale aspon vas ako blondinka stiham v pohode citat 😀

no my mame tak april - maj splodene dieta... takze z majovej lasky deti sa rodia v january 😀 😀 😀 😝

vcera na cvicku bolo super, sme si zacvicili a potom sme mali sedenie s laktacnou poradkynou a bolo to paradne, tolko zaujimavosti som sa dozvedela... nabuduce pozerame nejake videjka a tak, tak sa na to velmi tesim - fakt kopec informacii a s babami sme mali aj srandu ako vzdy 😀

pikuska - no to vies, uz to pojde len viacej dopredu a dopredu 😀

lucul
8. okt 2009

dobre rano tetky 😀

teeeeeeeeda, to tu nikto neni, nebol, ale dufam, ze bude 😅

ja som od obeda do zajtra rana slamennaaaaaaaaaaaaa, jupiiiiiiiiiiiiiiii, a ideme so svagrovou na biofarmu 😵 😀

tigi
8. okt 2009

caute zaby. 😝

luci dneska som sa chcela zaregistrovat na fertilityfriend, ale mne ti to nejde, chcela som si to nastudovat. ty si sa zaregistrovala bezproblemov? ja to asi vyskusam este doma, uvidime.

lucul
8. okt 2009

tigi ani mne to neslo v pohode, ked som dala, ze odkial som sa o tom dozvedela, tak som dala web a to neslo, ale ked som dala friend, tak hned mi to zaregistrovalo, keby daco, tak skusim ti to ja zaregistrovat 😉

tigi
8. okt 2009

ahaaaa, takze takto ho treba o...fajcit. idem to vyskusat. 😝

vevoncek
8. okt 2009

ahojte tak som tu aj ja na chvíľu ráno som bola behať po úradoch a aj tak som nič nevybavila takže zajtra znovu 😠

vierka
8. okt 2009

lucul - no ja budem slamenna od buduceho tyzdna od pondelka 10 dni 😅

tigi - no ako dopadol vcerajsok??? 😝 😀

vevoncek - a co si vybavovala???

lucul
8. okt 2009

vierka, takze v utorok alebo piatok - avion 😵 😉

tigi - ja som to takto okaslala a islo to 😀

vevoncek
8. okt 2009

vierka bola som zaniesť žiadosť z úradu práce na sociálku a včera som bola v robote aby mi potvrdili niečo čo som tam mala zaniesť skoro som sa pocikala cestou a dúfama som že dnes to už budem mať vybavené a nič takže zajtrajšok to istí hádam

tigi
8. okt 2009

luci, no mne to nejde s ani jednym.... 😒

vierka doooobre, najprv prisiel domov s kvetinkou, isli sme na vecer 😵 u, kedze bolo vcera uplne prijemne, tak sme sedeli v restike vonku asi do pol deviatej a potom sme si este doma otvorili sampano.

lucul
8. okt 2009

tigi, tak mi skus poslat do ip ake chces prihlasovacie meno a heslo a skusim to, teda, ak ti to nevadi 😉

jeeej aku romantiku ste mali, aj mne to uz chyba, uz sa tesim na vianocnu romantiku pod nasim spolocnym stromcekom, dufam, ze bude uz hotovo aspon provizorne, aj keby sa co robilo, stromcek tam dame 😀

perla200
autor
8. okt 2009

čaute kočky...takže včera sme mali zlý den so simi....nie a nie spať tak reku ideme na výlet v autosedačke zaspí...tak sme isli na pizzu a čo sa nestalo...mala spinkala v autosedačke a ked nam doniesli jest spustila rev a randal na celú restiku...tak nič...dali sme si to zabaliť a spapali doma....ale ako sme nasadli do auta odvtedy spala až do rána....morka mala....zrušila nam akciu ....

tigi
8. okt 2009

luci pre mna bola prekvapko aj kvetinka, moj chlap nie je prave na taketo veci, takze som sa vcera potesila celemu veceru. 🙂
co sa tyka fertilityfriend, nevadilo by mi to, lenze oni tam pisu, ze sa na jednom compe moze prihlasit len jeden uzivatel, tak neviem ci by ti to islo. skor ma tam zaujalo to, ze ty ako pouzivatel a zaregistrovany clen, 😝 ma mozes prizvat alebo take nieco, a tam by to mohlo ist. dufam.skusis to pozriet prosim? dakujeeeeem. 🙂

lucul
8. okt 2009

tigi, idem to kuk, a ked to vynuram, tak poslem