Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
10. okt 2009

ahojky luci no tak vidis telepatia funguje xixi
uz som aj foto poslala,, vcera nam doviezli obklad do obyvacky aj do kupelne. Dnes brusia a sadrauju obyvacku..

a ozaj vy ste ako pochodili stym vasim bytikom,?? co nove?

lucul
10. okt 2009

juli, takze uz to vyzera u vas slubne, o chvilu sa stahujete a samik moze prist 😉

nas byt, skoda reci, v pondelok mali zalievat podlahy, ale jasne, ze nestihaju, hlavne ze roba nahanali, ze musi to byt v piatok hotove, a ten balkon je skoda reci, bud to neprevezmem, alebo si to spravime sami, ale urcite to viaceri budu davat prerabat, lebo je to neskutocne krive, aj miro (investor) povedal, tomu dilimu, ze jeho terasu treba prerobit, lebo je kriva, tak sa snazil ho presvedcit, ze to tak ma byt, hahaha 😠, ale uz su dohodnuty so stavebnym dozorom, ze nech to co najrychlejsie dokoncime a potom sa vyvodia nasledky, lebo teraz pred dokoncenim by sme ublizili len sebe a investorovi

perla200
autor
10. okt 2009

čaute kočky... to aj vaši chlapi sú takí nervní z toho futbalu? simonka zalomila uvidíme dokedy....dnes ani z koča ani na koč...asi to je tým počasím....a môj muž je nervozny tak sedím na nete....

lucul
10. okt 2009

jasne perli, u nas je uz v obyvacke nachystane chipsy, pivo a nejake hovadiny a vraj baby vstup zakazany 😀 tak som v izbe na nete, ale esteze tu mam tv 🙂

tigi
10. okt 2009

ahojte zabky 🙂 ja som tiez tu, na dnesny vecer ma manzo pripravoval minimalne tyzden dopredu, tak nech pozera. 😝

luci ja uz tam mam tri bodecky 😀 a dnes mi klesla nejak teplota, takze nemam stit, ale skor letim do priepasti. 😀

perlus serus, sim ta, ani v telkte netrepu o inom ako o zapase. ja som si povodne chcela citat knihu, ale reku kuknem ci tu niekto neni a co nevidim. 😀

leri!!!!!! nazdaaaaaaaaar 😵 😀 jak sa tesim ze ta tu opat vidim. 😀 no, mas to pestre, verim, ale viem ze ty to zvladas, ty si proste zenska neskutocnaaaaa!!! 😀

vierka - ziadny "P" kanal, to je pre chlapov, pre nas romantiku!!! (aspon v knizkach) 😉 😝😀

perla200
autor
10. okt 2009

zajtra dávajú na televízii doma môj najoblúbenejší film - román pre ženy....pozerajte dievčatá...milujem HO! no ja surfujem po nete a hladam nášmu pokladu nejaké kašičky bez laktozy...lebo za dva mesiace začíname s príkrmami konečne.... ale nič moc čo vám poviem..... no tuším to už začalo že? myslím futbal.....

lucul
10. okt 2009

ano perli uz to zacalo, pocujem nadavky z obyvky 😠
ja "roman pre zeny" nemusim 😒, ale dnes je diabolska svokra - to mozem 😀

nazdarek tigi, mozno ti klesa teplota pred ovu 😵, ved uvidis, ci vyhupne 😉

juliett99
10. okt 2009

ahojky tigi,perlus..
takze mate doma maniakov na futbal alebo to len dnes pre ten vynimocny futbal??
my sme uz druhy den odpojeny od digi ,, takze tv nehrozi, ale Robi mi asi zapoji tv nech si pozriem aj ja tu dabolsku svokru to som videla je to fajn film,, 😀

perla200
autor
10. okt 2009

hej to sa mi páčilo...prečo ma svokra kruhy pod očami? lebo čert nikdy nespí...keby ste videli tú moju....tá ma fakt velké kruhy pod očami...ale to je akoby paradox....

tigi
10. okt 2009

dievcata ja bohuzial sedim v obyvke vedla manza a on na mna rozprava, akokeby som ho pocuvala 😅 , ze kukni co si to tam dovolil, dava im tu nejake pokyny ako maju hrat a odomna chce, aby som suhlasila 😀 akoze vobec to nesledujem, surfujem po nete, ale jemu to voooobec nevadi 😀 😀 😀

luci jaaaa nevim, uvidim co zajtra. 😝

inak dneska v Blave to bol brutus 🙄 chceli sme ist s manzom do Ikei, no tam sa nedalo zaparkovat. ani pred Avionom, kokos, to co je tam akoze kultura, vyrazit v sobotu na prechadzky do obchodov?

tigi
10. okt 2009

perlus 😀 😀 😀 som sa zasmaaaala teraz... 😝 to bolo dobre...

nazdo juli 🙂 no ten moj je dnes specialne vysadeny na futbal, inak len tak normalne. ale cim dolezitejsi zapas, tym viac okupuje telku. no a dnes sa k ovladacke ani nedostanem. 🙄

lucul
10. okt 2009

juli moj pozera len tie "dolezite" zapasy, ale moj nevlastny tatko vsetko 😒, ale ako tak pocuvam, tak drahy sa ochvilu doplazi 😀

ano ano perli .... aky je rozdiel medzi svokrou a muchou? mucha otravuje len v lete 😀, esteze ta moja ma ma na haku, nestara sa do mna 😵

tigi - vikend v BA = nakupne stredisko 😠, este dobre ked je taketo hnus pocko, ale ked je vonku krasne, tak sa tam mamicky s detmi prechadzaju, radsej by som asi isla von, alebo do lesa, ved je to kusok od BA, da sa ist na krasne vylety 😒

juliett99
10. okt 2009

lucul no to budes mat veselo doma co??

heheh tie vtipy su dobre,, som sa pobavila,... 😀 😀 😀 😀

tigi ja mam vyhodu ze jeden co miluje futbal dal prednost robeniu fasady v ich spalni a ten moj zas futbal nemusi.. 😝

lucul
10. okt 2009

juli neviem ci bude veselo, ale tesil sa, ze uz konecne nemam mrchu 😅

juliett99
10. okt 2009

hmm tak to potom nemal prist nevlastny tatko xiixixi mohli ste medzi prestavkou robit tutumutu 😀

lucul
10. okt 2009

to aj tak nemozeme, ked byvame s nasimi 😅, to len ked nie su doma alebo ked ideme haji 😀, uz nech sme vo svojom 😵

juliett99
10. okt 2009

tak to viem o com vravis,, este ze my teraz nemozme ,, robit tuttu,,tak nam to ani nevadilo ze boli vedla v izbe ,,,drahy sa mi uz vyhraza ze ma uz znasilni xiix

juliett99
10. okt 2009

asi teraz mate doma veselo uz vsetky,, chlapyurcite bohuju vsak??
uz som to musela aj ja prepnut takze som ako tak v obraze,.. 😕ale hraju co??

lucul
10. okt 2009

juli aspon niekto ma vie pochopit 😅,
ved uz teoreticky ochvilu budete moct 😉

ale baby nam nejako zmizli, asi sa radsej venuju mangelom, ved ten futbal je otras 🙄

juliett99
10. okt 2009

uz sich asi ukludnuju,, urcite viacery infarktuju,,, 🙂 🙂 🙂

veru lucul uz aj dr hovorila ze coskoro nam uz aj dovolia ,, no zatial sa mam zacat viac hybat.. uz mam pre zmenu zas lezania,, xixi 🙂

lucul
10. okt 2009

nasi to uz vypli, prehravame 0:2 😠, tak dokukam svekrusu a ideme haji 😝 😀
tak prajem dobru noc a pekne si aj ty oddychni a zajtra mozes postupne pomaly zacat nieco robit, ale len opatrne zacni 😉 papa

juliett99
10. okt 2009

pekne snicky aj tebe luculik,, a este krajsiu nocku,, 😀 😀 😀 😝 😝 😝
jasne moja posluchnem,, xixixi 🙂 🙂 🙂 🙂

perla200
autor
11. okt 2009

čaute kočky...ja som včera zalomila so simi....ale zato náš tatinko sedel o polnoci na posteli ako kôpka nestastia.... kriste ja nechápem čo je na tom? tak nepôjdeme na MS...bože! teraz obidvaja zalomili tak trosku surfírujem....

juliett99
11. okt 2009

pekny vecer vam prajem
babulky idem sa pochvalit,, my dnes mame premieru dnes budeme uz spinkat na svojom,,,,,,, 😀 😀 😀 😀
som zvedava ako sa nam bude spinkat papapa

perla200
autor
11. okt 2009

no super tak ste to stihli predsa že? gratulujem...my keby sme sa nemuseli kúpať a chodiť na wc tak tiež môžme ist...

vierka
12. okt 2009

dobre ranko babulky 😀

juli - tak co sa snivalo na novom??? lebo to co sa sniva prvu noc sa potom plni 🙂
a mate to tam velmi pekne, ta fialkova tapety a stena sa mi velmi paci... a to modre bude asi detska izba - fesaci budu mat jednu spolocnu izbu, alebo bude mat kazdy zvlast??? 🙂

no a mne sa dnes v noci snivalo, ze som rodila a ze ma odrodil Maros Kramar ako gynekolog z ordinacii v ruzovej zahrade 😅 asi mi uz sibka... a vobec som si nepamatala samotny porod, aj som mu to povedala, ze ani tie bolesti si nepamatam, len som chytala maleho za ruku ked bol uz na svete 😀

no a dnes rano som sa rozlucila s mangelom, ktori odisiel na 10 dni prec 😔

juliett99
12. okt 2009

dobre ranko,,
tak dnesna noc nebola pre mna nejaka slavna moc som toho nenaspala a veru ani neviem co sa mi snivalo,, mala som take divne pocity.
Ano moja ta modra je detska nasich chlapov a fialkova je spalna.

Perlus my mame zatial kupelnu ako vidis ,nic moc ale uz sme sa museli vystahovat kvoli nasim lebo aj oni prerabaju a zajtra im dovezu sedacku a vo stvrtok obyvacku.

vieri teda ty uz mas sny o porode?? nejako skoro mne sa zacalo snivat o porode az okolo 30tt , hm takze si slamenna vdova co?? 😝

tigi
12. okt 2009

caute baby 😀

juli kraaaaasne to mate porobene, velmi pekne ukaze ta fialkova s tymi kvietkami. tak nech sa tam teda dobre byva! 🙂

inak dievcata, vcera som sa neskutocne tesila! 😀 a myslim to vazne - vysvetlim preco. mne vcera prisla mrcha! samo o sebe by to asi nebolo nic moc, lenze mne prisla na 31 den!!!!! oproti minulemu 44 dnovemu cyklu bol tento skoro ukazkovy! 😀 😀 😀 neviem cim to je, jedine comu by som to mohla pripisat, je pitie alchemilkoveho caju od zaciatku MS. mozno prave toto dopomohlo k tomu aby bol taky kratky, inak neviem. 😵 🙂 no a dnes rano ma sestricka u dokiho ale pekne schladila, ked mi povedala, ze doki piatky nerobi a mne prave v piatok buduci tyzden vychadza kontrola. 🙄 takze som sa objednala na stvrtok, nech sa k tomu vyjadri on. 😉

tigi
12. okt 2009

a este som zabudla - luci ten pokles teploty v sobotu potom asi mohol znamenat ms, nie?

vierka
12. okt 2009

juli - krasne to tam mate spravene a velmi sa mi paci ta fialkova ako aj tigi - pekne si si to tam vymyslela 😉
aj rodicia to maju pekne, taku tu "kamennu stenu" ci ako by som to nazvala 🙂 mate to tam smrncovne...
no mozno sa mi to snivalo len preto, ze manzo odosiel a mne bude velmi dlho, tak mozno som si to kompenzovala tym, ze som aspon vo sne videla maleho a prislo mi ze nie som taka sama 🙂

tigi - tak mrchaaaaaaaa??? 😕 no ja kukam, ale tak stastne a to je super 😵 tesim sa s tebou aj ked viem, ze pre mnohe je to sklamanie ta mrcha, ale viem ako to beries ty, takze toto je riadny pokrok 😵 tesim sa s tebou a podla mna to moze byt v tej alchemilke - ved bylinky su bylinky 🙂
a mam na teba kopec intimnych otazok, ked budem mat cas poslem mailik 😉
a pokles teploty je bud ovulka, alebo mrcha - teda aspon ja to tak chapem na tych grafoch 😅