• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
vierka - ten slon je perfektny, to si od ruky, alebo si mala nejaku sablonu? prides aj mne namalovat, babano potom povarujem, pokocikujem a ty mozes malovat :grinning:
9. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :grinning:

lucul - tak to je super, ze to takto vyslo a ze si sa paradne zabavila :grinning:
no ten slon - rada by som povedala, ze len tak od ruky, ale zase az taka sikovna ako moj bracho nie som - tak som si v praci na velkej tlaciarni ho vytlacila a doma pretlacila na stenu a potom obtiahla... ale tu sablonu este mam, takze ked chces neni problem - aj juli si sa uz stihla objednat :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ja som zasa v praci po dovce ale taaaak sa mi nechcelo vstavat :pensive:

vierka - tak odloz, urcite sa raz zastavim pon :grinning:
10. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - no mn takyto pocit caka uz v pondelok :sweat_smile:
jasne, odlozim, na skrini je miesta dost :grinning:
10. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zaby :grinning:

ako sa mi tu mate? posluchate? :grinning: :grinning: :grinning: ja si uzivam chvilu kludu, kedze tu nemam sefa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zacinam trochen stresovat, pretoze som sa dnes rano balila na vikend na chatu na Oravu a nechala som manza nech to dobali, tak sa silno moc obavam toho, co vsetko zabudne... :sweat_smile: :grinning:
10. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - no caaaaaaau :grinning: no ja by som sa skor obavala co tam zabali ine nez si mu kazala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čAUTE ženičky....vitaj tigi - dlho si tu nebola....počujeme samé chvály na teba:slight_smile:))))

my ideme vyberať dnes naušničky pre simonku.....som zvedavá čo kúpime :slight_smile:
10. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej perlusi, dlho som nebola, trochen fofry v robote, ale uz sa to tu ukludnuje, tak hadam budem zase castejsie. :dizzy_face: a co som zase na pretrase? co som zas vyviedla, alebo lepsie povedane, zase sa niekomu nieco snivalo? lupila som banku? :confused: no idem kuken co ste popisali...

vierka - cau moja, no skor sa obavam, ze mi odtial vyhadze nejake veci s tym, ze naco mi tam tak toto moooze byt??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem kuken aj toho slona, vcera som tu vobec nebola ako som slubila, tak idem dohanat. :sweat_smile:
10. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vierka t achválilia aké krásne darčeky dostala od teba.... :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej caute baby, perli uz som si myslela, ze ta odviezli ked si tu nebola skoro :sweat_smile: , ozaj a ako to dopadlo u tej hematologicky ci ku komu si to mala ist?

tigi presne ako perla pise, vierka ta chvalila ako sa ju zboznujes, ked si jej dala k narodkam to po com tuzila :grinning:
10. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa...uz chaaapenziiiii...urcite ju dostali tie penisoidne fosforeskujuce slamky co som jej nabalila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ostatne boli iba drobnosti. :slight_smile:

vierka - ten slonik je krasny :dizzy_face: :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vierka...to ako hento ta tak nadchlo?????:slight_smile:))

lucul....výsledky na prd a 27.7 nástup do nemocnice...toto je také predbežné riešenie.....

inak prší ako šibnuté a hlava ma bolí ako kona....
10. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to chcu cakat az do 27.7., alebo je to tak ze najneskor ked neporodis? asi blba otazka, ze? :sweat_smile: ale verim tomu ze ked porodis, tak bude vsetko len a len lepsie :wink:
10. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkcek ,, koceny..
vierocka takze som prva co?? super,, vidim ze bimbo uspeje u kazdej z nas.. :slight_smile: :dizzy_face:

ahojky tigi,,ty si ale pracantka,,vitaj,,

perlus a to mas do vtedy vydrzat?? ked mas zle vysledky,?
10. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perluska - keby si citala co pisem, tak by si vedela, ze ma nadchol iny darcek, na penisy som zvyknuta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tigi - no to si viem predstavit ako ti lasoval tasku a vyhadzoval podvazkove pasy a tanga nohavicky, ale asi nepochopil, ze to tam skor beries kvoli nemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

ja dnes planujem ist do TT na velky nakup na vikend, kedze budem doma sama, ale akosi sa mi nechce... som doteraz driemala na gauci a nejako nemam sil dneska niekam chodit :sweat_smile:
10. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babeny ako zmena, :sweat_smile: skoro som vas nenasla...... :dizzy_face: , jaj ma ide porazit ani nestiham sem chodit, ale aspon vas citam, sem tam.....co mame nove :slight_smile:
vierka ahojcek...tak uz 13tt? :wink: super tesim sa s tebou, ako to prebieha ako sa citis?
perli, ale to leti vsak ty to uz mas za par.... :slight_smile:
10. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja sa s vami musim rozlucit, nejak mi neni dobre, ale to je asi z toho prveho dna v praci :confounded: :grinning:

ked budem moct tak napisem, tak paaaaaaaaa
10. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ten den v praci ale dokaze riadne skazit skvele chvile po dovolenke :confounded: drzkaj sa a daj sa do poriadku :grinning:

tete - ahojcek mamina... jasne ze nestihas pri takom pokladiku co mas doma :grinning: hej leti to velmi rychlo... uz zacinam v knihe citat a druhom trimestri :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak sa mam skvele, citim sa skvele, tak si to cele skvele uzivam :grinning:
10. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mas pravdu vierka - nečítam čo píšes:slight_smile: ale inak niekedy tiež cítiť z teba kvalitné tehu hormony:slight_smile:
10. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :grinning:

perluska - tak by si s tym mala asi zacat :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok.... cmuk....krásny víkend prajem každej jednej cosmic girl.....
11. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky ako cez vikend co ste robkali?

my sme boli v kine na dobu ladovu odporucam parada tak sme sa nasmiali,,,,,mala bola zatial u svokrovcov,,,,
inac vsetko ok nic nove ...mala sa stale smeje a tak nahlas je podarena take slnieckoooooo
12. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning: tak ja sa hlasim z prace, po tyzdnovej dovolenke sa to tu snazim predychavat :grinning: :grinning: :grinning:

bambi - aj ja som bola na Dobe ladovej, je to super a konecne nejaka rozpravka co sa pokracovanim nijako nepokazi ale je stale proste super :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho vierocka presne ako pises ta doba ladova 3 bola superrrr :wink: a v robotke to dako vydrzkajte a moc sa nepretrhujte :wink:
13. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - neboj sa, dneska si najdem len taku robotku za pocitacom a az zajtra sa zacnem nejako fyzickejsie prejavovat :grinning: :grinning: :grinning:
super bola, som sa nasmiala :grinning:
13. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a dneska som si vlozila poslednu davku utrogestanu rano :grinning: :grinning: :grinning: huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky :slight_smile:

ako sa mate aky bol vikendik ?

Samik mal v nedelu narodky tak sme mali trosku besnejsi tyzden a perny zurkovaci vikend ... a dnes sme mu boli dat vytrhnut zubcek .......... boooze, aky len bol hrdina

mam chvilenku kym ho bavia nove hracky v izbe :grinning: tak vam rychlo pisem :grinning:
13. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami - ahojcek, neviem ci si este tu, ci ho stale bavia tia hracky :grinning: ja uz pylne zarezavam v praci :sweat_smile:
no ja by som mala tiez zavolat zubarovi, lebo mam taky pocit, ze sa mi odlomilo zo zubu, alebo z blomby... :confused:
tak to musela byt riadna zurka taka oslava :grinning:
13. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte mrcky.

vierka gratulujem k poslednemu utrosu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme mali staaale nejake navstevy.
13. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - ahojcek, no aspon sa u vas nieco deje :grinning: a ako inak? :grinning:
13. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok