Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
14. okt 2009

esteze nie som sama 😉, aj ja by som lahla najradsej tu na gauc a spala 😔
moj graf ziadne vzruso, zas EKG po smrti 😠

kluara
14. okt 2009

ahojte!

Juli, tak mne ako tehuľke bývalo riadne teplo, dokonca mi vyhovovalo, že som koniec tehu mala v zime, chodila som v krátkom tričku a v zimnej bunde 😝

Lucul, pozerala som 😕 😕 tak už tu máme zimu, len aby nám zostalo snehu aj na Vianoce 😔

lucul
14. okt 2009

ahoj kluara, ja som tiez cumela na tie fotky, a jasne, ze bude sneh na vianoce, len urcite nie tu 😠

vikinka81
14. okt 2009

tak ja uz som spat, bola som naposte...a kupit si kukuricku mnammmmy tesim sa na vecer ked si ju uvarim...

A kukla som na fotky.....krasna zima, aj mne mm poslal vcera vecer a dnes rano...sice poprasok ale bol to sneh, chuda musi rychlo prezut gumy...aby prisiel zamnou 😝 😉 🙂

Ajojky kluara...ako sa mas, akko tehulkovanie 😉

Tigi sevas..... 😉

vikinka81
14. okt 2009

a kde ste zdrhli 😠

lucul
14. okt 2009

tu sooooooooooooooom

vikinka81
14. okt 2009

no aspon niekto 😀 😀 😀

lucul
14. okt 2009

v sobotu pojdeme mozno s bratrancom a s jeho drobcom do polusu na tu sutaz lezunov 😀 😀 😀

perla200
autor
14. okt 2009

inak v tej hre - tak sa na mna prilepila hrá mastalír len s uterákom okolo pásu....Ja by som tam nemohla...vsak kto by mi utieral sliny muž?🙂))))))))))

lucul
14. okt 2009

perli ta hra je paradna, robo na to dodnes spomina, ze vsetky baby slintali 😀 😀 😀

vikinka81
14. okt 2009

co za sutaz...nemam ponatia, to akoze batolata budu liezt? 😉 🙂 Tam bude ina masovka, cela BA vo vstkych hypermarketoch 😀 😀 😀 No ja neviem co bude cez vikend, ale asi idemem tlacit kapustu, aj by som niekam vypadla ale neviem kde 😀 😀 a normalne mam depresiu z tohto ufukaneho a zimneho pocasia 😕 😅 hlava ma boli 😖

lucul
14. okt 2009

ano, budu lozit, povodne to malo byt pre deti do 10mesiacov, ale dnes svagrova zistila, ze to je do 13mesiacov ak este nechodia, tak asi pojdeme, budeme ho lakat na strasne mnozstvo veci 😀 😀 😀

vikinka81
14. okt 2009

taaak to bude zabava 😀 😀 ale mne osobne to pride take smiesne , boli sutaze na korytnacky a vselijake ine zvieratka ale zive dietatko 😒 😝

lucul
14. okt 2009

to byva kazdy rok, myslim ze aj pokus o zapis do gunnesove knihy bol o najviac lezucich deticie pokope. je to take, ze ako zvieratka, ale co nech je sranda a on ked vidi cumel tak fici jak raketa 😀

pikino
14. okt 2009

nazdaaar milousi uz sme tu. dnes otrasssss zima a den blbec. 😠

dnes sme sa mali ockovat zasa nic.terezka ma taku nadchu ze uz dycha ustami, takze ani nesce cumel.
inak pribera uz mame 6730g a 67cm. dostala uz ATB do nosteka a novu masticku lebo sa nam robia stale nove flaky cervene po telicku. inak sme mali ist k dokine o 8:45 ale sme zaspali 😀 takze sme tam dosli bolo 9:15
jedine pozitivum je dnes jazda autom. ked tak so mnou nesedel mm tak sa mi to islo uplne super.
ale inak des najprv som nevedela nastartovat v kuse mi svietila baterka, nejde mi otvorit kufor nejako sa zasekol
takze som musela trepat ten zasvineny kocik dovnutra na sedadlo 😠 a k tomu vsetkemu sme este stratili terezkin cumel niekde a ona bez neho nezaspi a nie vsade ho predavaju takze sme bez cumla a potom mi nesiel vytiahnut kluc zo zapalovania, manzo mi zabudol povedat ze to ma nejaku poistku a najprv ho treba zatlacit dovnutra az potom vybrat. esteze som az taka blba a nakoniec som na to po obrovskej kope nadavok dosla 😀 😀 😀 .
U lekarky revala ako sialena
aj ked jej v podstate nic nerobila len sa k nej lekarka priblizila a mala uz revala ako sialena. a cesta domov detto.
preto sme asi stratili aj ten cumel sustredila som sa na to ako terez vrieska a drhne sa svojimi soplami a do toho som sa snazila natlacit kocik do auta. desssssssss. naaadhera. 🙄

uz sme chvalabohu doma, len teraz mi nebude spat lebo nema cumel. 😠

lucul
14. okt 2009

caf piki, tak tomu sa hovori den viac ako blbec 😒, snad sa vam co najrychlejsie polepsi a bude to dobre aj bez toho oblubeneho cumla 😉

viki - drahy prave paaaaadiiii do PK, tak to zisti, ake ten billboard este tam bude, ak nie, tak to zistim inym sposobom 😉

lucul
14. okt 2009

zas ste zmizli? 😠

pikino
14. okt 2009

no akurat zaspala nasla som este stary cumlik co mala ako uplny krpec len tej je o nieco mensi ale neva, hlavne ze je. ked sa zobudi musime ist do lekarne a do dmky.

lucul
14. okt 2009

a to vie dudkat cumlik, ked dycha cez ustocka?

lucul
14. okt 2009

mne je strasne zima, sedim tu jak snehuliak naobliekana, kebyze ma niekto vidi 😀

piki - prosim ta, nevies ako sa vola ten detsky obchod, co sa prestahoval na Vajnorsku? a kde to asi priblizne je?

pikino
14. okt 2009

no ked spi tak dycha nosom a ona ho zvykne vyflusnut ked zaspi. 😝

mne je tiez kosa este nekurime v kuse chodim cikat. 😀
neni to babymarket? ja tam nechodim, no ak si dobre pamatam tak je to pri predajni kobrecov tusim Trend sa volaju vedla audiny.

lucul
14. okt 2009

dakujem, skusim kuk, ale asi vedla VW, audi je pri zlatych 😉

pikino
14. okt 2009

no, hej tam 😀 mam pocit ze audi je spojene s VW a na zlatych je len showroom.

lucul
14. okt 2009

su spojeny ako majitelovo, ale inak je kazde osve, na zlatych je ale vacsi servis sa mi zda, bratranec tam robi

pikino
14. okt 2009

😀
a uz si to kuklo maju aj wwwstranku.

lucul
14. okt 2009

hej hej, kukla som, aj som nasla co som chcela, len teraz sa rozhodnut, lebo v predeti maju vacsi vyber, tak neviem, jedine, ze skusim ist kuk osobne, len neviem kde budem na kosickej parkovat 😅

pikino
14. okt 2009

no jedine na tom ostrovceku uprostred alebo ist az na dulovo a odtial peso.

lucul
14. okt 2009

a da sa to najst v pohode? lebo ja ani neviem kde to je, tak snad to najdem

pikino
14. okt 2009

no ja som tam bola len raz je to rovno na tej hlavnej caste asi v strede medzi dulkom a krizovatkou kosicka mlynske nivy. len ja mam pocit ze mi niekto hovoril, ze sa odtial prestahovali.

lucul
14. okt 2009

no ved skusim sa tade previest, lebo na stranke maju stale kosicku, aj mapka tam je, tak snad najdem 🙂