• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
pikusi ahoj :slight_smile: cista romantika, uz len chyba aby zacalo snezit. :slight_smile:

luci cize na genetiku do BA... to si asi budete hradit sami, ci nie?
15. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze nie, vraj je to na poistovnu :slight_smile:
15. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas snezi. idem umyvat riady do lavora. kokso jaka dedina. :grinning:
15. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helllou micky :grinning:

Tak do divadla sa pridavama aj ja...nech je zurka, len dufam ze mm nebude strajkovat, lebo divadlo moze aj on :grinning: :wink:

Lucuulik nasla si vcera obchodik ? :slight_smile:

To je pocko, leje leje obcas snezi a ten vetrisko...moja gebula je poriadne prefukana ani fajcit sa mi ist neche :grinning:

Piki , ze dedina prid na zahorie...tam je vacsia diera :grinning: ale taku peknu romantiku by som aj ja brala :dizzy_face: :slight_smile:

Perlusik...no mala vie co robi, ja by som sa tiez k nej supla...vsak to pocasie hovori za vsetko :grinning: ale super, nech vydrzi spinkat co najdlhsie aby si aj maminka odychla :wink:

Tigistek tak ty mas pomaly na dosah stity? :slight_smile:
15. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj mas nejake info o tom, na co konkretne sa budu zameriavat?

pikusi , normalne si ta predstavujem ako ides v snehulach (ne ze by ste tam uz tolko snehu zrejme mali :grinning: ) v hrubom sveri, sal okolo krku, capica na hlave po drevo do krbu von. :grinning: to mi pripomina asi nejaku scenu z filmu... :grinning: :grinning: :grinning:

vikusi servus :slight_smile: nefim, dnes len prva bodka (okrem tej v prvy den mrchy), takze uvidime, co sa mi nakresli zajtra na grafe ked pridam teplotu. :grinning: inak pozerala som tu palbu. :wink:
15. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdaaaarek vikosi :grinning:, jasne jasne, nasli moji radcove nasli a nasli :grinning:, a neuveris, parkovala som hned pred :dizzy_face:
a na divadlo povedz, ze na nahateho mastalira uuuuuuuuuurcite neni zvedavy :grinning:
15. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi, teta mi do telefonu len povedala, ze vysetrenie trva polhodku, ale vysledky trvaju 2 az 2,5mesiaca, a drahy mi nato povedal, ze mu mam povedat kedy a kde sa ma dostavit :slight_smile:

a ta predstava o piki v snehulach a zvysku - super, este keby isla nakalat drevo a vzadu na chrbte mala uviazanu terezku :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigustek...ty si aky scenarista, ci co to je.....to nebol Jakubiskov film? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co povies na palbu...dost tam toho vystrihli....tam mal byt este rozhovor, ale napokon to tam nedali...co je mozno aj dobre..aby si ludia mysleli, ze mi sme si kupili realciu....co citam v diskusiach :grinning: :wink:

Luccuuul sikovnica.....a ake rezerve miesto si si nasla, dnes rano som tadial sla :grinning: :dizzy_face:

Mastalira ani ja nemusim.... a mozno bude chiet ist aby si porovnal aj ine pindure :grinning: :slight_smile:
15. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici ja ti ani neviem, ono som si aj vyberat mohla, normalne krasne som to supla ku chodniku a bola som tam :sweat_smile:, ale ja tomu uz vravim, sprosti maju stastie, mne sa zadari zaparkovat vsade :grinning:, aj v stupave na dnoch zela, vsade kopu aut, jedno vyznacene parkovisko a ja som tam zasla, ci nahodou - a bum, bolo tam :grinning: :grinning: :grinning:

mastalira tiez nemusim, ale prdelku mal mnamnu minuly rok :dizzy_face:
15. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
piki - pridávam sa k gratuláciam terezke k meninám....

viki - no ja takto doobeda neviem si pospat s malou, mne sa chce ked jej sa nechce:slight_smile:)))))

tak ja mastalíra môžemmmmm :grinning:
15. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, ja v utorok nemozem sa stretnut, teda mozem vas prist len pozdravit, lebo o 17h musim byt v raci :frowning2:
15. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj kukam do kalendara a tam fak Terezky...Piki tak ju vybozkavaja za nas vsetkych..vsetko naj :grinning:

Perlus ved my viemem ze MAstalir je tvoj IDOL :grinning: :slight_smile: :wink: , a ono to byva ,,zakon schvalnosti,, ked sa tebe chce a ona nemoze... :sweat_smile: :wink:

Lucuul tak teda mas stastie..ja sa zas krutim, aj trikrat tocim ulicu hore dole...a najhsorie je na tom ked ma poslu na ministersstvo a tam parking len pre svojich zamestnanocv, akosi zabudli ze z nasich dani maju platy a ty ako clovek nemas kde zaparkovat lebo prednost ma nas zamestnance ako klient.... :angry: a v BA parkovat je katastrofa :confused: :fearful:
15. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki, ozaj som ti zabudla povedat, robo nist nezistil, nevidel ten bilboard, ale pisala som kamoske, co tam robi na mestskom urade a cakam co mi odpovie :wink:
a parkovanie v BA - hroza - v centre parkujem zo zasady na platenom, lebo sa mi nechce kruzit, ale teoreticky, ja som isla okolo 15h az, takze to uz bolo asi v poho :sweat_smile:
15. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucuul vsak to nevadi zajtra budem mat aj ja cestu do PK tak budem kukat z okna jak blbaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:

Tak ten cas je pohodka..to skor rano a doobeda nemas kde parknut...a tiez skor vyhladavam platene, lebo keby som si nasla auto s papucom, asi by som to nezvladla myslim psychicky... :grinning: :slight_smile: :wink: a urcite by som stresovala :confused:
15. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki IP, nasla som :dizzy_face:

ja som jednu papucu zazehnala kraaaaaasnou vyhovorkou, ale to nebolo na mojom aute a vinou mojho parkovania :grinning:
15. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za gratulace :wink: terez odkazuje agu grrrr aaaaaaaaaaachrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning:

no vy zo mna robite, zacvhilu mi dojde drevo potom bude sranda :rolling_eyes:
15. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kotol samozrejme mame ale sa dosral. vcera som ho zapla nech kuri a dnes uz je v prdeli. :angry:
a najlepsie je ze nemozeme zohnat plynara vsade maju plno ze najskor buduci tyzden. skvele nie?
15. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aku znacku kotla mate?
15. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piki stymi opravarmi to pozname aj my....nam sa ta sviecka niako opotrebovalal, takze zakzdym ked mal zapnut na ohrev tak nam len sla studena voda a pekne sa sprchovat v takej krasnej studenej vode, bomba odporucam...a samozrejme kotol si snami robil co chcel a opravar sral na nas, tak sme mu raz skusili povedat ze mame poruchu tak normalne dosiel okolo 21:00 vecer a urobil nam aj zimnu udrzbu.....tych orpavavrov je...len su vytazeny a niekotry aj lenivy...... :cry: :fearful: :sweat_smile:
15. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul geminox.

nam sa nesce zapnut horak, vypisuje ze je zablokovana regulacia ci nieco take.
15. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - vsetko len to najsamlepsie Terezke k meninkam :dizzy_face:
tak ale dobre ze mas aspon ten krb, nam keby sa pokazil kotol, tak zamrzneme, lebo nemame nahradny zdroj tepla - manzo na tyzdnovke, tak jedine ze by sa postar stavil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to mame aj tak postarku :grinning: :grinning: :grinning:

perluska - tak ale mozes malu uspat a dat ju aspon na dvor v kociku, niekde kde moc nefuka a aj tak bude mat mala pocit, ze je vonku a pekne sa vyspi, ale co mi na bytovkach :sweat_smile:

lucul - tak to je super, ze chces riesit genetiku, aj ked myslim, ze dovod toho co sa stalo bol v tej toxoplazmoze, ale nie je to na skodu... ja by som ju urcite zvazovala po druhom neuspesnom IVF :wink: takze drzim palce...

tigi - takze stity a velhory, tesim sa a za chvilu odpovedam na mail :dizzy_face:

vikuska - proste babska jazda o divadle nic nehovor a bude :grinning:
a palbu som nestihla pozriet, lebo som este vonku zapasila zo smetiakom ked som prisla z divadla :sweat_smile: ale pozriem na nete :dizzy_face:

baby, tusim idem pozriet kedy davaju to predstavenie :grinning:
15. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diik vierka :wink:

no zachvilu je po dreve :unamused: zimaaaaaaaaaaaaa
15. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki - IP

vierka ries, a objednavaj hned, lebo tie listky su nedostatkovy tovar na tu hru :wink:
15. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik luci uz som volala manzovy nech vybavi :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, takze to hraju v 4 terminoch:

1.11 - nedela o 18.00
26.11 - stvrtok o 19.00
6.12 - nedela o 18.00
27.12 - nedela o 18.00

vstupenky od 5 - 17 evry (podla toho kde by sme chceli sediet)

podla mna najlepsi ten termin je 26.11 aby sme nemuseli obetovavat nedelu a tu travit s rodinou a mangelmi... takze ja by som navrhovala ten termin - lebo zase ten posledny decembrovi mi pride taky uz moc vianocny :grinning:
tak co vy na to???
15. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pripajam, ja mozem, so mnou rataj :wink:
15. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a do jakeho divadla?

lucul manzo volal tenan nemohol ale dal kontakt na ineho a ten sa pokusi prist este dnes. mas u mna big cocholate. :dizzy_face:
15. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tenan malo byt ten pan :grinning:
15. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do snd na "Tak sa na mna prilepila" :slight_smile:

no nenecham oslavenca zmznut, draheho som sa pytala, co to je za znacku, ale on to nerobi, ale vedel kto, sak musime si pomahat, nie? :wink:
15. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto som musela skopcit :grinning: :grinning: :grinning:, presne ako vietnamci v Brne :grinning:
Vietnamský slovník -))
BÍDEN - Dobrý den
- PANI MA VYSRÁNO? - Vybrala jste si, slečno?
- CO KOMU? - Jakou si přejete přílohu?
- SEŠUPEM - S kečupem
- HO ŠI CI - S hořčicí
- KPISÍ MÁSESO? - K pití máte co?
- ČUS - Džus?
- SRAJT - Sprite
- DOUCHUT - Dobrou chuť
- DVASÁT ŠEST - Nutno usoudit podle cifry na pokladně, buď 26 nebo 96
- NAŠANOU - Na shledanou
----------------------------------------------------------------------------------------------------NEMIŠESKY - univerzální odpověď
- CICA PADE - univerzální cena
- KVALITA CHODINKY, ŽLATO, CIBRO, CI MESICE DOU - prostě skvělé hodinky
- TET KABELU? - chcete zboží zabalit?
- ŠUŠI PANI, ŠUŠI - model je podle poslední doby
- TOJEMALO - za tuto cenu vám to neprodám
- POŽKEJ, POŽKEJ, TAKDOBŽE - počkejte pane, určitě se nějak domluvíme
- DITISOU - velikost akorát
- ČISLO DOBLÝ, VYVELKEJ - potřebujete větší velikost
15. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok