• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
tigi den po :grinning:, druha nedela od dnes :wink:
26. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki akoze to ty si moja macocha :grinning:
ale pri R. v poho, to ma musi krotit, hlavne v rychlosti :grinning:
26. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ráno hovorí zať svokre:
- Tak, mama, koza vás predbehla.
- Čo tým myslíš?
- Zdochla!
26. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul sces ma za macochu? :grinning:

tigi ak si spala tak ta hodina hore dole nevadi. ved uvidis zajtra. :wink:
26. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooo, ked budes posluchat tak aj hej :grinning:, len ci by som to ty vydrzala s mojim apom a hlavne, ak chces druhe babo, tak ho ani nesti :grinning:
26. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ze si to ty tak sa teda razvadzat nebudem :grinning:
26. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - ze jaky paradny vtip :grinning: :grinning: :grinning:
no a co sa tyka soferovania - vzdy musis vyhodit z auta manza skor nez zacne hucat a mas vybavene... ja by som normalne zastavila "Nepaci sa ti, tak mozes ist pesi!!!" a este by som to spravila pri zastavke plnej ludi :grinning:

tigusik - tak to je super, ze ste sa zabavili a podla mna tie nausnice k tomu velmi isli... aj som mala chut v sobotu na kavu, ale som vedela ze nie ste doma, tak som sedela len doma a citala :grinning: no strasne ked je clovek odkazany len na to citanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka - kde sa nachadzas prave teraz? myslim v knizke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aj ked... volaaaaam ti dneska dvakrat do kanclu a ty nist. zas ste boli v archive s mladou? :wink:
26. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - no ja som sama, len som asi nebola v kancli, mlada je na skoleni :stuck_out_tongue_closed_eyes: az do stvrtku :dizzy_face:
no a kde som v knizke sme uz viacmenej prisli na to, ze som blbo a citam to co nemam :sweat_smile:
26. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ako sa da v knizke citat to co nemas? :grinning:
26. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, pre dnesok sa s vami lucim... idem odniest segre nejake veci a potom idem na cvicenie pre tehotne a potom idem domov lenosit na gauc... tak sa majte krasne a zelam vam krasny zbytok dniku, pa pa pa :grinning:
26. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaaaaaaaa
26. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :grinning:
tak ako dnes??? :grinning:
27. okt 2009 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienocky ako sa mame??
vyspinkane,?
ja ani nie moc dobre zas sa mi snivalo ze rodimmmmmmmmmmmmmmm...hmmm ale pravda to este neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli - krasne fotecky, opat :grinning: este chvilocku a bude to skutocny domov :grinning:
no mne sa spalo praveze az moc dobre, ani sa mi rano z postele nechce vstavat :sweat_smile:

no ved este chvilocku a uz to nebude len sen :grinning:
27. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zaby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juli u vas je to aka zmena! po tehlach a sadrokartonoch je teraz vidiet krasne dvere, gauc, zaclonku! paraaada. :dizzy_face: :grinning:

my sme vcera boli pozriet svagrovu, ktora je tu na tyzden na navsteve u svokry a ma 15 mesacnu babulu a vcera hadzala take ksichty, ze som sa rehotalaaaaa. vcera bola strasne podarena malinka, nakoniec sa rozplakala ked som odchadzala, no tak som sa este nachvilu vratila a potom zdrhacky aby nevidela. :grinning:

inak dnes teplotka stupla, vyzera to nadejne. :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - no cau, som normalne na teba cakala ze co teplota... tak to ze stupa sa mi zacina pacit :dizzy_face: tesim sa :grinning:
takze boli zdrhacky na tajnaska pred malou??? ja som tusim tu najmensiu este ani nevidela, ale ked sa typovo podoba na svojich surodencov, tak to musi byt peknucka babulenka :grinning:
a mala som pravdu s knihami :confused: pomylene obaly :sweat_smile:
aj som ti vcera stihala to cd doma, len som ho nestihla napalit - takze dneska dokocnim :grinning:
27. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko zabky :wink:

Dakujem Juli za fotecky, tak konecne vlastne byvanie, gratulujem :slight_smile: vsetko ste stihli a ako sa vam v novom spinka ?:dizzy_face:

Ako trnavacky :wink:
27. okt 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuska - trnava dobre a co Blava??? :grinning:
27. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blava hlasi slniecko.....konecne, a inaksie sa da.

Buduci tyzden si vas objednavam na kavu :grinning: :slight_smile: , len mi potvrdte ktory den v tyzdni mate volno :wink:
27. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za pochvalu,.. :wink: :wink:
vikinka veru uz je to uplne nieco ine,, spinka sa nam super aj Davidko si zvykol na svoju izbycku a spinkava sam a neprotestuje,, dokonca uz by chcel aby aj Sami snim spinkaval.. :dizzy_face: :dizzy_face: no t si este pocka
27. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte susurky :dizzy_face:
27. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ahojky vanilecka,,, ty sa nam mas ako?????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuska - kedze ja stareho nemam doma pravidelne cez cely tyzden, tak ja mozem hocikedy :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky vanilususenka :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
blava dva hlasi prichod :grinning:

juli uz to vyzera uplne inak, paradne :dizzy_face:

tigi jeeeeeeeeej, z toho nieco musi byt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze, tu to je dnes samaaaaa blavaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som co od macochyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak sme len dve :grinning: :grinning: :grinning:
trnavy je viaaaaaaaaac :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si od HC :grinning:
vierka - ja som to vedela uz vcera ze su naopak, ked si mi zacala rozpravat v ktorej casti uz si. sa mi to hned nezdalo :unamused: mrzi ma to, ale ma to aspon jednu vyhodu.... dosla si k tomu sexu :sweat_smile:
no s tou teplotkou to nechcem zakriknut, dufam, ze to znamena to, co chcem aby to znamenalo. :grinning:
a malusnavucka je bohovska, musim ju pofotit kym su este tu, vo stvrtok uz odchadzaju naspat. tvoja predstava je spravna, vyzeraju skoro ako by ich jedna mater mala. :grinning: :grinning: :grinning:

ahojte babulky, vikusi, vani a luci. :dizzy_face:

luci ja dufam ze z toho nieco bude, vsak si poctivo plnim domace ulohy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok