• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
ahojte zabky.

dnes mam nejaku depku :confounded: musim sa trosku odreagovat.

dajte navrh kedy dofrcite do TT a kde sa stretneme, ja by som mozno navrhla aj v meste ak by ste trafili, mohli by sme si vybrat nejaku prijemnu kaviarnicku.

vierka - cici si dneska autom, ci zoberiem ta odniekial? ja by som mohla koncit medzi stvrtou a pol piatou, mozme sa kludne dohodnut a ist spolu ak budes chciet.
4. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zaby...

tigi - ja som normalne autom - chodim kazdy den, lebo by som sa inak do prace asi nedostala :grinning:

a ja pojdem do mesta hned po praci, lebo si musim este predtym nieco vybavit... slusne povedane - dneska si to v banke este niekto zlizne... jaka som vytocenaaaaaaaaa, keby som mala zbrojny pas tak ma uz asi niekto po p*ci dneska :zipper_mouth:
takze ja pojdem z prace tak o 14.30, zaparkujem v meste, pojdem si vybavit a potom budem mat na vas cas :dizzy_face:
4. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi o depke ani nevrav, ja som na tom podomne, je mi divno ale tak celkovo psychicky aj fyzicky, tak dufam, ze mi kavicka s vami pomoze :unamused:

vierka ja som mala vrazdiacu naladu vcera, kebyze mi napise mail ten magor tak ho poslem velmi rychle dakam :angry:
4. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako ked budete dneska vidiet v telke reportaz s nazvom "10 mrtvych v Slsp. Blondinka pokracuje v utokoch" - tak to bude o mne :grinning: budem za staaaaar a zajtra budem aj v novom case :grinning:
4. nov 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ti to vyjde tak si ta prenajmem aj na vub :grinning: aj to je banda d..... :angry:
4. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helouu ostatok, uz som si myslela ze ste to dnes vzdali :grinning:

Lucuulik, este ti neviem ale chcela by som ist pred 16:00 ides teda somnou?? :slight_smile: Chcela by som prist tak rozumne ku Tigi do prace tam cestu poznam, ale po TT uz nie :grinning: akosi mi tam moje GPS zlyhava :grinning: :slight_smile:

Vierka...a co ta nasi ponozkovy funkcionari vytocili? :fearful:

Baby zahodte dnes depky...tie nechajte v praci, ja mam zas dobru naladu...ja sa tak na vas tesim :grinning: :slight_smile:
4. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo luci, tiez dufam ze nam dnes bude spolu veselo. :wink:

co sa tyka rozculovania, ja som svoju mieru vycerpala vcera, dnes som flegmaticka. :rolling_eyes: tusim kazda mame nieco co nam dviha adrenalin :angry: aj by som tusim rada isla dnes do mesta, niecim si dvihnut naladu, hoc aj prkotinou...

ozaj, som vam nehovorila... v sobotu som bola u nas drogiske kupit avivaz a mali tam take kraaaaasne pukacky do vlasov a hovorim tej babe tam, ze, jeee, tie su krasne... a ona ukazem vam ich? aj ja ze jasneee. tieto su krasne, aj tieto... aj tieto ruzove.... a ona na to: no to zalezi od toho ake ma vlasky... :rolling_eyes: som si teda kusla do jazyka ze to chcem pre seba :sweat_smile: :grinning: a kupila som si hned dvoje, aj tie ruzove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki IP

tigi ani nevrav, a vcera som si podupkala este aj v h... :angry:, som bola uz tak vytocena, ze som myslela ze budem bit :angry:, ale dnes mi je tak divno vseobecne, ze kebyze mi daju vsetci tu pokoj tak sa neurazim :rolling_eyes:
a s pukackami si nic nerob, to sa len teta nevyznala, ja tiez zboznujem pukacky :grinning:
4. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigi a nevadi ti, ze by sme sa stretli pri tvojej robotke a odtial by sme sli spolu....ako VIP kolona :grinning:

Lucuul odpoved IP :grinning:

Jejjjj pukacky....no ja teraz kupujem mojej neterke a ona si ich nedava, ale uklada do krabicky, namiesto nej ich nosi jej maminka :grinning:
4. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki mas :grinning:
4. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf dievcata, mi odlahlo, ze som neni sama na taketo prkotinky do vlasov. :dizzy_face: :grinning:

vikusik v pohode, idete s luckou jednym autom, alebo kazda zvlast? mozme sa dohodnut aj tak, ze auta nechate u nas v robote a do mesta pojdeme mojim a potom vas hodim zase spat k autam. ako budete chciet. :slight_smile: len mi dajte priblizne vediet, kedy vas mam cakat. :dizzy_face:

luci ale to podupkanie v h... by ti malo priniest vcil stastie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: inak ja som mala tiez vcera den na p... :rolling_eyes: kaslime uz na to, dnes to bude hadam lepsie.
4. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, vanilka sa neohlasila ci sa k nam prida? a pikusik ty si na tom ako? tiez by sme ta radi videli :dizzy_face: ja viem ze to mas od ruky, ale keby nahodou...
4. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi akurat sa dohadujeme, ze ideme jednym, ak by isla piki, tak by som isla autom aj ja a vezmem ju, ak nie, tak idem s viki urcite :dizzy_face:
a inak chcela som si kupit zreb vcera ale zabudla som :grinning: a este aj musim rohozku v aute umyt :angry:
4. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigi ja si myslim, ze kludne mozme ist aj do mesta na svojich autach....nemusime sa vracat k tebe do prace, a ja ti poobede cinknem...ale cakaj nas u teba, okaaaaa na milion% :grinning:

A uvidime, ci spachtosko Piki pojde...ja by som bola tiez za, vsak som ju nevidela taaakkk dlhoooo :sweat_smile:

A mam vas pozdravovat od mojho mm :grinning: :slight_smile:

Lucuul no skoda, ze si si nekupila ten zrebikkkk, ale este je cas....ja mam na zreby osobne smolu ale za to moj mm, zakazdym vyhrava...ale bud dalsie zreby...evrvy nehrozi :grinning:
4. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ouki vikusi, tak mozme ist ako kolona a potom vas znavigujem na cestu spat ak bude treba. :slight_smile: kedy vyrazate z BA? priblizne samozrejme, podla toho si prisposobim ja program. jo, a pozdrav mangela. :grinning:
4. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok viki dohodnute :wink:
ja som tiez nikdy nevyhrala, ale hento bolo desne vcera, som myslela, ze sa po... ked som botu cistila :zipper_mouth: a zvysok radsej nenapisem, lebo fakt hroza den vcera :unamused:
4. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tigi vsak ja vypadnem okolo pred 15:30 tak aby sme k vam dosli do 16:30 dovtedy musis byt v praci, nie??? Alebo vsak si povedz kedy...a ako :grinning: :slight_smile:

No Lucuul, tak dnes si ho musis kupit..teda to h***o nezavidim, ja by som si asi grcla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem odist medzi 16:00 16:30. ak by ste zeny meskali, dajte mi vediet, zbehla by som si medzitym nieco vybavit.
4. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar prišerky :grinning:
4. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau pikusi, dneska stihas :grinning:
4. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki este sme tuuuuu :grinning:
4. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no normalne ze stiham. :grinning: ja osm hore uz od osmej ale sme sa vyvalocali do desiatej v posteli teda ja dobrovolne a krpata menej dobrovolne :grinning:

ja by som rada s vami isla. ked tu nebude luculikovy vadit.

lucul a ktorou nohou si stupila? vies ze to znamena stastie? :grinning:
4. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki ak chces ist, tak ja ta vezmem teda, len mi daj vediet kedy mam pre teba prist, nalozime komplet kocar a pojdeme po dialnici :wink:
a hupla som pravou :grinning:
inak rozhodla som sa, ze zreb nekupim, necham si to stastie k ovule :dizzy_face:
4. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak sa stretavate s tigi o stvrtej tak aby si to stihala do trnavy neviem kolko to trva po dialnici
4. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 15h u teba? moze byt?
4. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super pikusita keby si isla aj s malinkym pokladikom :grinning: aspon by ti mangel nevycital ze s nou nechodis von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak baby, ja si zaparkujem po praci rovno v meste a sa mi potom ozvite ked tam budete... dnes sa idem informovat len do jednej banky a zajtra mam stretko v tej druhej :sweat_smile: takze ja budem mat cas, tak sa este poflakam po meste a mam chut si tiez nieco kupit a potesit sa... aj ked vlastne nemam peniaze nazvys, pretoze som dneska prisla z uctu o 100 evry, lebo som udajne vyberala z bankomatu este 12.6. peniaze a teraz si ich prosim vas strhli :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile: :astonished: :cry: :confounded: :angry: :frowning2: :unamused:
tak ale aj tak si nieco kupim... j*bem na to!!! :grinning: :grinning: :grinning:

vanilka sa k nam rada pripoji ked jej priblizne poviem kedy a bude mat cas :grinning: takze jej poviem ze cca 16.30 - 17.00 v meste :grinning:
4. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak o tretej. tesiiiiiim.
dohodnute :sunglasses:

ok ja idem teraz uspat dieta paaaaaa

tigi ocuj je tam potom niekde bankomat tatry?
4. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikusik jeee ty dondes :dizzy_face: uvidime zase Terinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bankomat je v centre, budeme to mat hned po ruke. :wink:

o.k. baby, ja vas teda budem cakat v praci, luci trafis sem z dialnice? Trnava je vcil dost rozbita, ak by bol problemik, kludne mi volajte, cislo na mna mas. :wink: pripadne vas potom hned znavigujem do mesta, aby ste nemuseli ist az sem.
4. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby čaute...mna niekto blokol a neviem sa dostat do tejto témy....proste fakt....neboli ste to niektorá:slight_smile: toto som tu len cez google....mna drbne... :frowning2:
4. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo kto ma zaujem, tak moze prist rovno do mesta, ja tam uz urcite budem :grinning:

perluska - cozeeeee??? to ta sem akoze normalne nechce pustit??? no pekne :frowning2: to co je za blbost :confused:
4. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok