• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
baby aj mna dokopne kadernicke, potrebuje farbu alebo daco, trosku podstrihnut, a ak sa zadari, tak aj k zubarke ma vyhodte :rolling_eyes: :grinning:
11. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - a co by si este tak potrebovala??? :grinning:

vikuska - no to bude asi tym, ze ste nieco pojedli, lebo mne sa vazne nic nesnivalo :grinning:
a chcem sa opytat, ked budem teraz úprerabat nasu tabulku kvoli Juli, tak ta mam napisat medzi snazilky???
11. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam neviem, mne sa strasne hovadiny snivaju. fakt kde sa tam ten hoki nabral nechapem. :grinning:

manzo dosiel o polnoci, zevraj mal len tri hruskovice, ze bola nuda. to mali vecierok z prace. a celu noc strasne chrapal som musela dvere zavriet sa za steny triasli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka zatial staci, potom pripadne doplnim :grinning:

no nist, idem sa najest a roznosit faktury, bleeeee, tak sa majte krasne dnes, vecer docitam
papa :slight_smile:
11. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki ty neznas hokiho pirca? :astonished: to musis napravit.

ja som zistila ze sa mi snivaju blbiny ked sa vecer nacpem, vtedy sa mi snivaju horory.

lucul citas mi myslienky. kadernicka a zubarka uz som tam nebola tri roky. zabije ma. :sweat_smile:
11. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ano mozes.... :slight_smile: :wink: s potesenim :dizzy_face:

Piki ty si aka akcna ty vzdy niekoho nakopes do guli :grinning: :slight_smile: a ked sa mam priznat tak to meno mi nic nehovori teda postava... :sweat_smile: :confused: sa hambim ale MASH nepozeravam :grinning: :slight_smile:

Lucuulik chod opatrne, vsak to pocko ...ved vidis :slight_smile: A ked chce ja ti dohodim kadernicku, zubarku nie, lebo aj ja zhanam, a ak mozem poprosit tak aj mna niekto nakopte...ale nenapada ma za co,preco, naco :grinning: :wink:
11. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies viki ked uz nie realne tak aspon vo sne. :grinning:
kebyze v reali tak manzo je tyrana osoba a volali by na mna socialku a mala by som zakaz priblizenia na 20 metrov. :grinning:
11. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - tak ale taky real by viacej pomohol nez take sny :grinning: :grinning: :grinning:

lucul - tak prajem krasny zbytok dna s fakturami :grinning: :grinning: :grinning:

vikuska - dobre, tak ta tam potom prepisem, som nevedela :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki iba na 20m? ved tam by aj tanier z kuchyne este doletel... :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

lucka papa.

no o zubarovi mi nic nehovorte, ten moj ked ma zbada, tak ma zase dod*be, ze kde som bola tak dlho. :rolling_eyes:

ouki vierka, plati teda 24.11.

a naaaahodou, Hoki je bohovy, ja cely ten serial mozem, teraz ho davaju na prime v sobotu a v nedelu doobeda, vikusi, mas povinne pozeranie!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi kebyze ho strielam s prakom tak by doletel :grinning:

ked ja som v reali take jemne ziena no musism si to takto kompenzovat. :grinning:

ja tiez lubim mash, vzdy sa narehocem. :grinning:
11. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len tanier :grinning: na 20 metrov pri dobrom treningu aj taku to gulu co nou vrhaju sportovci :grinning:
alebo taky hod granatom :grinning: :grinning: :grinning: ale odistenim :grinning: :grinning: :grinning:

tigi - jasneeeeee, moze byt... ja uz to mam napisane v kalendary :grinning: :grinning: :grinning: ved potom sa dohodneme ako s tymi autami, pripadne autom :grinning:
11. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka to pojdeme urcite jednym, aspon pokecame. :wink: a s tym R. si to vedela? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - no ja som tak soknuta, ze som aj zabudla odpovedat :astonished: to som jakoze vooooobec nevedela :zipper_mouth: ty to mas skadial??? a co ma???
no ved ja premyslam, ze by som ked tak isla s tebou hned rano z C. keby sa dalo a potom by som ta niekde vyzdvihla, alebo ty mna a nechala by som auto doma... a mozme aspon kecaaaaat o dusu :grinning:

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, padim domov... idem chystat veceru, pride mangel po 10 dnoch domov... sa mi v praci smeju - ze to asi mam na mysli "inuuuuu" veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a hned ze budem urcite plna "dojmov" ked pride domov :grinning: :grinning: :grinning:
tak ale priznavam sa, ze uz po tych 10 dnoch ani neviem ako sa zohrieva truba :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejdem do nej strkat kocura, ale idem piect francuzske zemiaky :grinning: :grinning: :grinning:

tak caute baby a ked tak dneska pridam fotecku maleho Samka, uz mi prisla mms, tak doma to kablikom dostanem do compu a pridam do albumu :slight_smile:

tak prajem pekny den zatial :grinning:
11. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a fotka maleho Samka je uz v albume - Kozmicke sestry, tak juknite :grinning:
11. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly je nadherny aj mne Juli poslala mms-ku... :grinning: :grinning: Moja este raz srdecne blahozelam :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je podarený....flyangel a ty sa ako mas? prečo nas neprídeš občas pozriet? síce tá pravá to hovorí čo?
11. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samko je uzasny a kolko vlasov ma :dizzy_face:, este raz gratulujem Juli, aj ked som ti pisala :wink:

Viki ja mam dobru kadernicku, len sa mi nechce volat a trepat sa tam, ale uz musim :sweat_smile:

Perli ako uz pobalene? ked chytis prax mozes dojst aj mna pobalit :sweat_smile: :grinning:
11. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perli ved som tu teraz :grinning: :grinning: prisla som vas pozriet...mam sa celkom ok.dakujem...a vy ako?ako sa dari malej??
11. nov 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj juli GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM a prajem vela zdravicka :wink:
11. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje :grinning: :grinning: :grinning:

dneska si ma rychlo hned z rana uzivajte do sytosti, lebo tu budem len tak do 10.00 :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko :wink:
Samko malinky , kolko vlasenkov alicka plne, zlatulinke babanko :dizzy_face:

No Vierka ako si ta mam uzivat :grinning:

Bamby uz si zdravucka :slight_smile:ako sa mas :wink:
12. nov 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuska - no ako len chces :grinning: odpredu, odzadu... z boku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to je jedno :grinning:
12. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

vierka tak rychlo uzivam :grinning:
12. nov 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz ste douzivali, lebo odchadzam :grinning:
prajem pekny zvysok dniku, packo :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa vierka :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne mi to pridalo prispevok :angry:
12. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauves lucuuul :wink:

Ako dnes mochitoooooo :grinning:

Vierka tak si uz zdrhla.....takze opat nic z teba :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jake mochitooooooo, ja som dnes nemchapava kapanek :grinning:
12. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby naaa dze ste? dnes som sa chcela ulievat ale vy mi to asi nedovolite, tak nist no, nabuduce :grinning:
12. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee

takze dneska ucast poriedsa kukam :slight_smile:

samko na to aky je krpaty ma poriadne licka :slight_smile: este je taky pokrceny. :dizzy_face: aj ja scem takeho susnika, ale staci len vymackat a vratit :grinning:
12. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok