Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
12. nov 2009

čaute....lucul...ja milujem lyžiarske bufety a bary.....🙂)))

vierka
13. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

tak clovek ked beha po lekaroch tak toho napiseteeeeee a ked tu dnes budem tak tu nebude pomaly ani nohy, ale to bude asi hlavne tym, ze je piatok 😀 😀 😀
tak ja som si vcera pobehala toho vseobecneho lekara - ten ma poslal na interne na EKG... a bola tam doktorka a sestricka ku ktorym som chodila na dve predoperacne pred IVF a tak sa potesili ked ma videli tehotnuuuuu... no uplne boli zlate... a este ked som im povedala, ze sme sa na to druhe IVF ani nedostali, tak o to viacej... doktorka sa smiala a povedala "ved ja som vam hovorila, ze vas najblizsie chcem vidiet ako tehotnu... som rada ze beriete moje pokyny vazne" 😀 😀 😀
no aj sme potom nakupili nejake vianocne darceky - pre maleho sme kupili 3 metrovu garaz na auticka (chcela som ju aj vecer poskladat, ale manzo nedovolil 😠 ) a este som mu kupila dve DVD s rozpravkou o poziarnom auticku... pre nasho maleho sme kupili Baby Monitor 😀 tak sme ho hned skusali, ja v spalni a manzo v obyvacke 😀 😀 😀 a som mu rozpravala...

a teraz k vasim vcerajsim prispevkom 😀

pikuska - no uz je asi bezpredmetne povedat ze chcem, chcem, chcem, chcem, chcem, chcem, chcem tie trbleeeeeetkove srdieckove nausnice aj privesok 😔 tak keby si nahoodu mala take nieco, tak by som to brala - trebars bledulinko ruzove, alebo modre, alebo zelene, alebo hocikaje 😀 tak na mna mysli 😵

lucul - jeeeeeej, takze ty si ten typ "auto maj z tuzexu... hromadu peneeeeeez" 😀 dobre vediet...
a kamosku si nevsimaj, mna tiez vytacali hlasky urcitych ludi a nic som si z toho nerobila, lebo to boli ludia, ktory sa nedokazali vcitit do emocii tych druhych a ktory proste v zivote neprezili to co ja... a co sa tyka roznych typov matiek, tak mna tiez vytacaju urcite veci na urcitych matkach 😔 a poradit si nenechaju a myslia si, ze ja som najmudrejsia...

tigi - tak mrcha dorazila??? 😔 nevadi 😀 hlavne ze bola ovulka a ze sa ti pekne skrazil cyklus... tak drzim moc palce na ten dalsi cyklus... a dufam, ze uz den debil presiel a ze dneska bude lepsie... ako bolo na joge??? 😀

perluska - tak to mate teda riadne miery na to ze ma obmedzenu stravu, tak len tak pekne dalej 😀 😀 😀

a uz vlastne neviem ani co som dalsie chcela a ani neviem ci sa vam bude chciet taky dlhy prispevok vlastne citat 😀 😀 😀

lucul
13. nov 2009

guten taaaaaaag 😀

vierka - docitala som uff 😀, ale ano ano mas pravdu, uz to kaslem. A jasneeeeee penaze sa nam sypu z vreciek, ved si si nevsimla, tou faboskou len maskujem ten vozovy park v garazi, sak chapes maseratti, ferari, porsche a ine, to neni na slovenske cesty 😀 😀 😀

tigi - ta tvoja mrcha je pekna mrcha, ona vedela kedy ma dojst 😠 😀

tigi
13. nov 2009

dobre ranko kocky 🙂

vierka - no, ono mi to vlastne az tak ten cyklus nezrazilo, takuto dlzku som mavala aj bez clostylovych tabletiek. 😒 uspech bol skor ten minuly cyklus ktory bol 30 dnovy len pri piti alchemikoveho caju a ziadnych hormonalnych tabletiek. ale kaslem na to, bohvie co vsetko vplyva na moje telo, idem proste do dalsieho mesiaca a hotovo. 😉 🙂 na joge bolo vcera uzasne, po tom dementnom dni som sa tam tak krasne zrelaxovala, ze som odtial vychadzala jak na ruzovom oblaciku. 😀 bolo to lepsie ako minule a to je fajn. 🙂 kukirujem za uz mas darseky pokupene, ja este nemam nist, ked ja sa furt nemozem odhodlat vyrazit do mesta. 😖

luci ty pojdes v tom prvom konvoji s vikuskou svistiacou dole kopcom 😝 😀

pomooooooooooooc baby, dneska mi tu zase budu cely den vrtat nad hlavou, ja uz chcem viiiikeeeeend 😠 😖 😉

lucul
13. nov 2009

no hura aspon niekto 😵
presne tigi, ale ja si uz musim davat trosku pozor kvoli kolienku, ale aj tak ma to nejak extra nebrzdi 😀

ozaj baby, vcera som musela dat do grafu X, drahy si chcel zacat robit bodky kedy sme keksikovali 😀, tak je tam 😝

tigi
13. nov 2009

ja tiez nemam bohvieake kolena a s mojimi klbami som polokriplik, ale neodradza ma to 😀

ja si znacim x iba okolo ovule. inak aby sa nahodou este ten tvoj luci nezbadal a ked to bude mat cierne na bielom, zisti ako ta zanedbava. 😝 😀

tigi
13. nov 2009

otazka... ako dlho po predpisani receptu na liek si ho mam vybrat? asi to je nejak casovo obmedzene, vsak? pretoze dnes som dala papierik mangelovi, nech mi vyberie clostyl a on ze to je uz asi trochu neskoro s tym datumom co tam je. o.k., ja to chapem, ale zase na druhej strane, naco si mam kupovat lieky dopredu? ja si zasoby robit nechcem, kupim ked ho budem potrebovat, ked uz nie, recept roztrham a zahodim, no nie?

lucul
13. nov 2009

tigi preto som to tam supla 😀

mne vyskocila koleno raz ked som svacla na lyziach a pred dvoma rokmi som si to skoro vyhodila tiez, ale nevadiii lyze mozem od troch rokov 😵 😵 😵

vikinka81
13. nov 2009

HElouuu 😉

Tak hlasim, robila som si vcera ovu test, samozrejme negativ...a podbrusko stale niekedy boli a viac vecer 😉

Neviem baby ale moje vnutorne ja, my asi sepka...ze to vyslo....aj ked je na to skoro, este 10 dni do kramov vsak uvidime ci pridu alebo nie 😀 😀 😀 sem tam niaky priznak, hlavne vecer...ale este je to daleko, takze to pustam z hlavy a nejdem si nic vsugerovat 😀 😀 😀 dokym si nebudem kecat zo zachodouv misou 😀

No co sa tyka lyzovania....I LOVE YOU, mi sme uz doma kukali ze pojdeme v marci na niake rakuske kopce, to sa neda porovnat s nasimi cenami a sluzbami, radsej pojdem na tri dni do AT a ulyzujem sa k smrti 😀 🙂

Tigustek myslim , ze recept si mozes vybrat do 1 mesiaca ale ak chces presne vediet zistim ti u mamci 😉 🙂

Vierka ty si teda toho napisala...priznavama sa posledny riadok sa mi uz nechcelo citat 😀 😀

Lucuulik a odkial pochadza Robi 😕 ty poznas Oravice?

Piki tak napokon si s apriznala, ze si rodena BA...ty potvorka 😀

tigi
13. nov 2009

ahoj vikusi 🙂 ouki, hadam mu to daju a ked nie, svokra ma znamu v lekarni, tak ta by to hadam mohla dat. 😉 🙂 tak teda budeme cakat vikusik ako sa to nakoniec vyvrbi v tomto tvojom cykle. 🙂

baby ze ake lyziarky vy ste, ja som zaciatocnik amater, na sankach mi to ide lepsie ako na lyziach 😀 😀 😀

kluara
13. nov 2009

čaute!

jéj, čítam, že rozoberáte môj rodný kraj 😵 😵 😵

lucul
13. nov 2009

aho viki, bobova babka a dedko pochadza zo starej bystrice, to je kusok od terchovej
a oravice sa mi pacia, lebo ja sa tam mozem lyzovat a robko v termaly rochnit 😀, on nelyzuje
aaaa ked nieco vybavis v alpach daj tip, aj my chceme ist, teda ak sa nebudem gulat 😝

tigi, nechcem sa chvalit, ale drahy to mysli vazne s tymi x do grafu 😅, uz mame druhy 😀 😀 😀

tigi
13. nov 2009

lucul akoze za dnes?? 😝 😀

vikinka81
13. nov 2009

Ajojky Kluara, ako sa vam dari so susnikom 🙂 pomohli ti homeopatika 😀

A pamatas....aj to je moj rodny kraj, uz sme sa raz o tom rozpravali 😉

Tigi neboj...chce to trochen trpezlivosti a budes riadny zjazdar... 😀 , no ja skor to sankovanie nemusim...vsak ked sa to ruce dolu kopcom tak smrt v ociach 😀 😀 😀

A inak som aj ja strasne zvedava na tento mesacny moj cyklus....ale robi si dobry den 😅 🙂

lucul
13. nov 2009

tigi nee odvcera, zas neprehanajme na taku skoru hodinu 😀

viki rovnake pocity pri sankach, nemusela som ich ani ked som bola mala 😀

pikino
13. nov 2009

ahojteeeee.

vierka tusim si mala konikovsky abstak 😀 neboj uz som objednala dalsie kamienky. modre, fialove,zelene, a take zvlastne metalicke sede. a mam pre teba aj to velke modre srdcko co si scela nemboooj to som ti schovala.
to bola limitovana edicia take uz nembude.

vikiiiii drzim palcoky a ja som tiez mala priznaky uz 5 dni po ovulke. bolo mi strasne zle a stale ma napinalo cely den. ale vtedy som si myslela ze my sibe. 😀

a ja tiez nelyzujem. naposledy ked som sa postavila na lyze som si praskla sanku. radsej to uz neriskujem. navyse mam tiez koleno v riti. akurat ze som si ho vyklbila na aerobiku. a este aj artrozu na klboch. no proste stara babka je oproti mne h....o ale inak som zdrava 😀 a ked vam mozem doporucit lyziarske stredisko v AT tak solden je tam kraaasne.

luculik a ty si scela prstienky s takymi troma kamienkami tak som nasla sablony spravim ti akurat ze nie su strieborne co je skoda ale pisu ze su antialergicke.

a k tym cenam.

lucul fialove nausnicky swarovsky 3,50EUR
tigustek swarovsky modra suprava 10 EUR
viki naramok 7 EUR

mooze byt?

tigi
13. nov 2009

luci co neni, moooze este dneska byt. 😝 😀

ako zeny, ja som myslela take sankovanie akoze klido pido , z takeho kopceka co sa ucim lyzovat, z velkeho by som sa ani nepustila, vsak kto by to ubrzdil??? 😀 😀 😀

inak som vam hovorila? pred dvoma tyzdnami mi cez vikend nejaky sopliak (sused ho videl) vrazil na byckaci do auta tak, ze mi odrazil spatak, rozbil zrkadlo a do laku vyryl taku ryhu jak pluh na poli (to vcil prhanam, ale aj tak je dost drasticka). no tak som si zistovala, co stoji to zrkadielko na moje auticko a ze vraj 30 evry!!! co im sibe??? ved to je len obyckove zrkadlo, ani tam nemam to lomene dvojite. 😠 a ten lak este nam vyratany kolko ma bude stat... 😠 😠 😠

tigi
13. nov 2009

piki ti sibka? si tam prosim ta zarataj aj nejaky zisk, ved to sa mi zda malo za tu supravu... 😕

lucul
13. nov 2009

piki moze byt ja berem, a ak by som mohla tak by som si to prisla niekedy buduci tyzden zobrat 😉, a ak by si sa nenahnevala tak dovedem svagrovu (samozrejme pre nu mozes dat aj ine ceny, ja neprezradim tuto super cenu), ona by si tiez asi vybrala a s tymi zelenymi kamienkami na mna mysli a aj tie sede metalicke mozu byt zaujimave 😵

vikinka81
13. nov 2009

Lucuuul,sanky 😀

Tip na alpy : BADGASTEIN....super doporucujem,tak sme dokonca stretli slovakov pracujich v bufete na kopci , bolo ta jarna lyzovacka..ludi na svahu 0 pekne pocko..super zjazdovky, a boli sme sa aj kupat v termalnych bazenoch 😀 😀 ale je to trochen daleko asi az tak do 400 km od BA, a v marci ideme blizsie len niakych 350 km ale miesto neviem, na to su iny ludia v nasej domacnosti 😀 😀

No ja som rodacka z oravy blizko Oravic, ale nikdy som sa tam nekupala...a ani nemam zaujem, pre mna je to stoka a ludia sa tam chodia macat do takych teplych vod so vselijakymi diagnozami, tak nestoji my to za to , tam nieco chytit 😕 😅

Takze si davate xxx, no pekne 🙂 ja si davam S ale do ineho kalendara a da sa tam tiez merat BT a vselico ine, doporucujem 😀

tigi
13. nov 2009

tak dajme spicha u piki 😵 😀 aspon pomakosim zase terinku 😵 😵 😵

lucul
13. nov 2009

babule ja viem, ze teraz vas asi nas...., ale rodinna firma je rodinna firma, mne padlaaaaaaa, idem makosit jedno nie miminko ale je to este drobcek
a spicha sa mozme dohodnut, ved ja vecer nakuknem, ked r. nebude doma

papa a majte sa kraaaaaasne a pekny vikend 🙂

pikino
13. nov 2009

tigi ked davaju tak ber 😀
ja vas nepotrebujem okradat. kebyze to sama brusim na kolene v dielni tak sa ocenim lepsie 😀
az sa mi rozbehne biznis tak si to nahrabem u inych. 😀 vy ste moje pokusne kralicky. 😀 😀 😀

teda ja by som asi tomu sopliakovy napravila bycikel. 😝 uz by to nerozchodil.
my ked sme byvali v meste tak nam kazdu chvilu nejaky ozrani odtrhli zrkadielko alebo slohli puklicu alebo ukradli antenu na aute. a raz nam kopli do kufra a odvtedy je tam preliacina 😠 a to tiez islo pekne do penazi v kuse nakupovat puklice. 😠 hajzliiiiiiiiii

vikinka81
13. nov 2009

No ja som tiez za..u Piki , inak suhlasim aj s cenou...piki a dobre si si to preratala a dal si si hodiny a plus marzu? 😀
Nie ze ta kamartska cena je bez nakladov 😀 😀

Idem kuknut ten Solden...Piki kolko je to z BA 🙂 Piki inak ked som tak ratala, tak tie bolesti podbruska mi zacali presne na 5 den po ovulke...som zvedava co sa z toho vykluje 🙂
Moje prve priznaky pri prvom tehu boli..ze som dostala brutalny pocit hladu az mi bolo zle...tak tento priznak zatial nefunguje, uvidime neskor 😉

Baby normalne sa mi tak zakrutila hlava, ze som skoro drbla so stolicky 😕 😅

Tigi...vsak si ziadaj odskodne od maminky, co ti ten chlapcok sposobil skodu..ja nedkozame pochopit ako sa niekto kto sposobil skodu, spravat tak arogantne k cudziemu majetku...a este keby si si dala opravit aj lak...vyjde ta to do 500 evry 😲 😖 😠

pikino
13. nov 2009

vikusik ked ja nemam ani sajnu co stali tie koralky 😀

solden je daleko az na hranici s nemeckom sme tam isli tusim 10 hodin ale to preto ze nas debilna GPS prehanala po serpentinach. inak po dialnici je to 6 hodin. inak je to blizko dediny kde nasli otziho. 😀

viki keby si este aj odpadla 😀 tak nemam pochyb.

a vklude ku mne dondite kedy scete. nas zakaznik nas pan. 😀 😀 😀 😝
urobime misa rezy. 😀

vikinka81
13. nov 2009

Jej bude aj zakusok, tak sa tesim 😀 🙂

Jeziiiis vsak to je v peknej diere 😕 , ked tak daleko s lyzami...to uz radsej inym smerom a smer chorvatsko 😀 a tiez mam skusenosti GPS-Hana popletena 🙂 , tiez nas chcela oblbnut, esteze nosim v aute mapu..a moje citenie 😀 😀

Lucuulik aj tebe pekny vikend....a ja sa tesim na skory odchod 😀 tusim este tri hodky ostanem a ideme s mm na nakup 😀 inak zatial mu nehovorim o mojich pocitoch...aj ked to mam na stipke jazyka 😀

tigi
13. nov 2009

papa luci, uziiivaj vikendu. 🙂

pikusi okej, ty si sef, uz drzim hubu. 😝 😀 mozno stihnes kym dondeme urobit aj ine veci, ja som na toto maniak, mne uz prestava stacit sperkovnicka 😅 mna sa vcil uz nezbavis. 😀

vikusik je lepsie asi radsej dopredu nechat ho tak a potom ho uzasne prekvapit, ako ho teraz navnadit a nic z toho mozno nebude. 😉 aj ked obcas to tesenicko chces zdielat s mangelom a je to o to tazsie, jaaaa viiiim 😉 🙂

pikino
13. nov 2009

tigi ja mam na svoju bizu nocny stolik s dvoma suflikmi. 😀

pa luculik 😉

viki budes drzat bobrika mlcania. 😀 nasijem tipotom odznak na vetrovku 😀

vikinka81
13. nov 2009

Uz som prisla z obediku 😀 😀 😀

Tak som sa nazrala, az som to musela predychat 😀 😀 ale tanierik ostal prazdny 🙂

Okaaaa, drzime bobrika mlcania ... 😉 😀 😀

A co ste uz zduchlyyyy 😀 🙂

perla200
autor
13. nov 2009

čaute...tak my mame prebdenú noc za sebou:((( bola som celú noc hore...malinkú bolelo to očkovanie...chuda tak bolavo plakala....som na redbulloch:(((