Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
18. nov 2009

baby a to viete, ze konik bude mat novu podobu? ako nic moc, ale este aj cz a sk verziu uplne oddelia 😠

pikino
18. nov 2009

jeeezis akoby nestacilo ze je prerobeny fb 🙄

vikinka81
18. nov 2009

Tak ja napr. neviem ako sa moja mamina trapila nikdy mi to nepovedala 😀 😝 🙂 , jedine ze moj najmladsi brat bol CS lebo sa neotocil...viac neviem 😒

Lucuulik,No je to zvlastne, lebo ja necitim ziadnu bolest ani nic ine, len ma to tiez soklo a ked som sla k Dr. stym tak nic nepovedala, kukla a predpisala mi Klion ale ja som v tom obdobi mala vela stresu a tazke obdobie, takze to bolo tiez spojene asi stym 😕 takze je aj moznost, ze teraz je take blaznive pocko tak aj nas oragnizmus si robi dobry den, mozno tiez potrebuje vypnut..ale ak ti to bude neprijemne a na zaklade toho ty bude haprovat aj cyklu chod radsej k Dr...lepsie skor ako neskor 🙂

Tak baby na to som aj ja nenormalne zvedava 🙂

vierka
18. nov 2009

pikuska - tak maly bude uz spinkavat vo slastnej izbicke??? sama??? 😀

lucul - alebo je skor tym, ze baby vo vseobecnosti rozhadzuju viacej rukami nez chlapi 😝 😀

lucul
18. nov 2009

viki, kazal mi ak dojde mrcha, tak po nej mam prist a ak mrcha nepride tak mam okamzite naklusat po utrogestan, len mu mam cinknut a on mi povie kam mam prist 🙂

pikino
18. nov 2009

viki my sme tiez nenormalne zvedave 😀

vierka ano uz spinka sama, uz je velka slecna. lespie ju naucit teraz ked jej to este tak nevadi ako ju neskor vyhadzovat do svojej postielky ked uz bude mat vlastny rozum. 😀

pikino
18. nov 2009

ok micky ideme na vyzivy do dmky. za hodku som spaaaaat.

lucul
18. nov 2009

tak sa zatim maj

vikinka81
18. nov 2009

Piki to sa aj mne stava, ze co nepisete a vy uz na druhej strane 😀 😉

No som tazko zvedava, ze co vymyslia po novom..dufam ze to bude dobre a clovek sa viac zorientuje...lebo niekedy mam pocit ze je v tom problem 😀 🙂

No mne Dr. nepovedala, ze tam mam ranku....ze mozem mat akurat tak zle obdobie, stres a ine faktora aze takto sa to odzrkadli.. ak sa raz niekto v tebe posprta, tak koniec pekneho, ☹

Uz som povedala mm, ze ked budem raz tehu nech rata stymi problemami ze nebudeme moct keksikovat, tak bol trochen sklamany a ja tiez 😀 😀 😝 ked si predstavim ze 9 mesiacov...to nerobit 😕

Niekedy uvazujem zmenu ineho Dr. ale neviem kde by som sla, vsak vsade od teba ziadaju evry a sluzby vsade rovnake ci statne alebo sukromneee 😠

vikinka81
18. nov 2009

teda chcela som napisat, ze nemam ranku...oooo boze moja hlava 😀 😀

lucul
18. nov 2009

viki nic moc ta nova verzia, uz je spustena na modrej streche 🙄

a s dr. to je tazke, ja som presla od mojej dr. a som rada, ze som zasla tam kde som teraz, aj ked platim rocny poplatok 🙂

vikinka81
18. nov 2009

Tak tu na modrej strechu som si vsimla, teda nic moc ☹

A kolko platis u Dr. ak smiem vediet, chodis do GPN-ka?

A uz mas vybrate dlazby a ine... vies kde pojdete na nakup? 😀

lucul
18. nov 2009

viki neprovokuj 😠 😀 mala som, ale r. mi ukazal dalsie u kamosa a uz je to v haji, aj on si nadaval, ze mal to nechat tak 😀 😀 😀
ale aspon farbu parkiet mame vybrate, ale ta cena je na figu 😠
a kuchyna - mam asi 3typy farebnosti a neviem sa rozhodnut a stale sa mi paci nieco ine, asi ma picne 😠 😀

v gpn som platila sa mi zda 2900Sk este na koruny a ked je tehu tak cez 3000Sk

vikinka81
18. nov 2009

Mojko ono to je vzdy naschval, ked nieco robis ale aj zariadujes, sa ti zacne pacit uplne ine veci..a napokon nas ten prespekulovany mozocek tak dopletie a domota...ze ked uz je final..tak aspon je to u mna si hlavu mlatim o stenu 😀 😀 😀 tak a le hlavne to dobojujte...ty vyberies urcite tie spravne veci 😉

Ja som bola z mamou cez vikend v Hornabachu a obzerali sme si dlazbu...ja som teraz zamilovanan do cervenej farby, keby som si to mala kde nalepit..tak jednoznacne cervena kupelna 😀 🙂

Mne sa zda ze tiez som asi platila do 3000Sk po starom...., ale teraz neviem ako maju ceny po novom,dufam ze nesli rapidne hore aby mali poriadne vianocne odmeny 😀 , mne teraz asi niekedy skoncilo rocne ...cakam kedy pride sek..alebo tam pojdem , ked budem mat dovod 😀

lucul
18. nov 2009

mne sek nechodi, oni len volaju, ze mala som mat preventivku, ci ostavam u nich v centre alebo som zmenila gyndosa, ale moj dr. povedal, ze s tym sa trapit nemusim, lebo ze vtedy uz budem mat zaplateny poplatok ako tehula 😵

o cervenej ani nevrav, aj to je jedna z farieb do kupelne 😀, a je to aj jedna verzia kuchyne, a mozno spalna - vraj cervena v spalni je dobra, v obyvacke by nemala byt ale v spalni ano 😵

vikinka81
18. nov 2009

No ja cervena kupelna s kombinaciou bielej na ***alebo prirodzena teraz je in..seda, hneda s kombinaciou bielej to tiez mozem. Doma na orave mam jednoizbovy bat a tam mam zelenu kupelnu..je taka chutnucka a paci sa mi v nej..ale uz by som do tej nesla....neviem preco, ale treba aj ine farby .

Kuchyna netusim akej farby by som dala, moj mm ma rad vidiecke veci a naposledy mi povedal, ze kuchyna kedze aj on vyvara bude vidiecka..takze tam isti niaky Ikeacky typ ale kuch. linku bielej farby nemusim, tak asi nieco prirodne, kedze tuzi aj po tramoch na povale 🙂 😉 ale asi jednoznacne biela farba steny😅 😵 mam doma brata ktory studuje architekturu, tak dufam ze vymysli niaky dizajn, ked k tomu pride a budu evrvy, samozrejme 😀

Co sa tyka spalne...dlhsie a realne zacinam uvazovat o fialkovej s teplym nadychom, teraz mame taku slabulinku marhulovu a je tam teplo, raz sme mali trend modra a zlta, no totalna zima pre pocit, a citila som sa ako v detskej nemocnici...takze modra v ziadnom pripade, ale momentalne mame v kuchyni ocelovu modru a ta je Okaa ine farby v spalni ma nenapadaju....a v obyvacke je chutne mat jednu stenu prisnej farby ozivi to priestor, mi mame v nasom prechodnom domove stlpy a krb oranzovej..zaujimave...skor sa mne teraz pacia tie vselijake...malby na stenach na bielom podklade a nic tym nepokazis, prestane sa ti to pacit a zamalujes to 😀

lucul
18. nov 2009

no nastastie obyvacku uz mame farebne ako tak vyriesenu, to uz nejdem rozmyslat, lebo sa zamotam a bude zle, to chcem jednu stenu tam kde bude TV take tie kocky kamenne ako ma aj juli - tiez take blede bezove a ostatne steny do takej marhulovej krasnej sytej a k tomu bezovu kozennu sedacku, alebo ak latkovu tak taku krasnu sivu z hrubej latky 😵

a do chodby rozmyslam jasno zltu, lebo je tam tma, nech to trosku rozziari a presvetli, sused nad nami maloval na tmavo a je to horsie ako zle, tmave a stiesnene

ja som na zive farby, tmave ma ubijaju a posobia na mna deprimujuco a stiesnujuco

mne sa zas pacia take tapety na steny, bud len napr. kvet, to rozmyslam do chodby medzi dvere do kupelne a wc, alebo jedna stena tapeta namiesto toho kamena 🙂

vikinka81
18. nov 2009

No tak budem drzakt paluchy aby si si to krasne zladila atesim sa na navstevu a kolaudaciu.. 😀 😀 😀

Mne sa chce tak spat....jaj boze som taka leniva 😝 😀

lucul
18. nov 2009

viki tak to neni mnou? ja som si uz lahla na gauc, ze si schrupnem a furt zvoni telefon 😠, ale 15min som dala 😀, v praci som naposledy spala ako tehula 😅

vierka
18. nov 2009

babulky, nestiham vas citat, pre dnesok sa z prace lucim, ked pridem domov, tak si vas este zapnem a pocitam 😀
tak pa zatim 😀

lucul
18. nov 2009

maj ssa vierka

aj ja uz ficim, ideme so svagrovou na kolacik, konecne nam vyslo pocko 😵, pekny zvysok dna
papa 🙂

vikinka81
18. nov 2009

Ahojte babule 😉 🙂

vierka
19. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

pisat vam aby ste si ma uzivali kym tu som, lebo o chvilu pojdem na poradnu je asi bezpredmetne 😝 lebo vy kym vstanete a pridete sem, tak ja tu uz aj tak nebudem 😀
ved vam napisem ked sa vratim z poradne a mozno sa nevratim a vyflaknem sa uz na robotu 😝 😀

a inak vcera sa malemu prvy krat stikutalo 😀 😀 😀

vierka
19. nov 2009

dobre baby, tak ja padaaaaaaaam 😀

lucul
19. nov 2009

dobre rano baby
mne dnes hrozne zacina den, tak asi sa vam budem dnes vyhybat nech vam to tu nekazim ☹

vierka tesim sa na spravi

vikinka81
19. nov 2009

Kuk kuk, Lucuulik to snad nemyslis vazne...ja tu ostanem sama?

Co a trapi mojko...vyplac sa mi na pleci 😀 😀 😀

Vierka daj infos ked dorazis 🙂

lucul
19. nov 2009

viki mam chut zalozit temu na modrej streche proti jednej stavebnej firme, snad ma nezavru 😠. stale si ten debil bude robit po svojom a robit r. problemy, poslal uzasny dopis a ten ma tak vytocil ze az 😠 😠 😠

tigi
19. nov 2009

ahojte babule

vcera som sa k vam ani nedostala, mala som tu zas frmol, uvidim ako to bude dnes...

luci nie sme tu pre teba len na pekne chvile, kludne mozes hovorit aj negativne ci smutne udalosti... ak mas chut, vyrozpravaj sa, vynadavaj, co len chces, sme tu.

ja mam inak celkovo na p*** tieto posledne dva tyzdne... 😒 samy stres, este aj ta teplota ma neposlucha, mam ju dost vysoku a pritom som zdrava, no, hadam klesne... 😖

vikinka81
19. nov 2009

Luculik....tak to vies, zijeme v dnesnej dobe kde ti nik nepomoze a este si ty najhorsi, bohuzial taky je real zivota.
A kludne mozes sa stazovat, len normalny clovek pochopi.....ze ta druha strana sa popali 😠 🙂 Vid nase podnikanie a ustretovost Slovenskeho statu 😖 😕

Hellou stratene dietam no to ma mrzi ze mas teplotku a citis sa zdrava, len aby si nieco horsie neprekonala 😀

Tie stresy ti teda nezavidim....ale snad cohcvila bude lepsie 😀

A neni to tehu???? 😅 lba otazka