Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
23. nov 2009

no dakujem, niekedy skusim a hned budem krajsia 😝 😀

lucul
23. nov 2009

to je dobre mat po ruke, a da sa tam robit aj plastika? 😀 ja vyzeram na kazdej fotke jak debil 😅

pikino
23. nov 2009

no ja tiez. nic si z toho nerob lucul. hlavne ze nazivo je to ok. 😀 fotky stale mozes spalit.

vierka
23. nov 2009

lucul - ved ty sama si par dni do zadu tvrdila na mojom priklade ze fotky skresluju 😉 😀

lucul
23. nov 2009

ale to bolo na velkost bruska, ale debila neskreslia 😀 😀 😀

pikino
23. nov 2009

lucul nerob paniku. 😀

lucul
23. nov 2009

to neni panika, to je kruta realita 😀

vierka
23. nov 2009

tak kto vie aky mas ty fotak 😀

lucul
23. nov 2009

vierka ziadny 😀
ale na fotkach, co fotila teta nevyzeram az tak zle, vacsinou ked foti moj brat je to des 😠, vyzeram vzdy jak 100kilova, tak z toho vyplyva, ze asi zalezi od fotografa 😀

vierka
23. nov 2009

presne tak lucul 😉 je vidiet ze bracho ta chce zjavne ponizit a skreslit, takze jednoznacne nech ta foti len teta 😀

tigi
23. nov 2009

taky program co by zo mna spravil stihlu tam nemate?? 😀

baby kupovali ste niekedy nieco cez e-bay?

lucul
23. nov 2009

tigi ja nie, ale bracho nakupuje, vraj na to treba nejaky special ucet pay ... daco 😅

tigi
23. nov 2009

ja viem ze sa v tom treba vediet aj orientovat, aby ma napriklad postovne nevyslo viac ako vec co chcem kupit a doteraz som nejak nemala potrebu odtial nic objednavat, len vcil by sa mi to hodilo. 😒

vierka
23. nov 2009

tigi - nenakupovala 😅 ani neviem co to je 😖

lucul
23. nov 2009

tigi, mne sa zda, ze sa da do rakuska aj ist po to, ale neviem ako to funguje. podla toho odkial objednavas, ale viem, ze postovne je dost drahe 😒

dobre babule, pre dnesok sa lucim, zajtra som tu ako na koni 😀, ale pridem trolinku neskor, lebo idem na prepis afta
papa 🙂

pikino
23. nov 2009

ja som tiez nenakupovala cez e-bay. mozno moj muz. ale ja nemam ani internet banking. 😝

tigi
23. nov 2009

luci skusim si to zohnat cez svagrovu v UK, mala by prist o tri tyzdne na SK. papa luci.

idem vcil nieco riesit, tak ak by som sa vratila a tu uz ani nohy, vidime sa zajtra. tiez pridem trosku neskor, napisem vysledok konroly potom. papa kocky zatial.

vierka
23. nov 2009

lucul - tak pa pa pa 😀

tigi - tak zajtra drzim palce, lebo dnes ako prides, tak tu ja uz asi nebudem, alebo mozno z domu ze tu uz budem 😀 a zajtra sa tesim na kadernika a v piatok nenormalne na kino 😀 😀 😀

no ja mam v plane si teraz z netu objednat to "nadobicko" na robenie tych odtlackov rucicky a nozicky babatka 😀

pikino
23. nov 2009

ja som si kupila taku farbu na otlacanie a este som sa k tomu nejako nedostala otlacit jej tie koncatiny do albumu. 😝

vierka
23. nov 2009

ja chcem take to co ti to pekne vytvaruje, vies, ze proste necapnut odtlacky do nejakej sadrovej veci, ale aby tie odtlacky boli skor vystupene - to sa mi paci, tam sa robi taky ten odliatok 😀 no ale asi si moc trufam 😅
ked to nezvladnem, tak aspon potom kupim farbu a tiez aspon packy odtlacim ked uz nic ine 😀

pikino
23. nov 2009

ja viem co myslis to je taka tvarovacia hmota. zvyknu to mat v obchodoch pre babatka. aj na nete som to uz videla.

vevoncek
23. nov 2009

tak konečne sa mi podarilo dostať na net od rána neviem kde mi hlava stojí

dnes som bola na poradni a všetko je tak ako má čo je úplne super a zajtra sa vám môžem venovať viac tak potom aj viac popíšem

vierka
24. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

pikuska - tak tvarovacia hmota??? no skusim sa popytat v TT v obchodoch, aj ked pochybujem ze take nieco by som tu zohnala... asi to radsej objednam z netu potom 🙂

vevoncek - tak to sa tesim s tebou ze uz je vsetko v poriadku 😀 boze, tie tyzden ti ale ubiehaju 😵 uz mas aspon brucho??? 😀

tigi
24. nov 2009

ahojte babule 🙂

vierka - pocuvaj, ty ma neserkaj, nechaj mi aj nieco co ti mozem dat pod stromcek, vcil aby som vymyslela nieco dalsie.... 😠 😝 😉 ☹ 🙂

vevonik ahoj, akurat vcera som ta hladala na koni ze sa pozriem ako sa mas, ale nenasla, tak som rada ze si dorazila sem. popis vsetko, ako sa mas, co mate s malinkym nove, ako sa citis... cakaaaame 🙂

no a ja dnes u dokina: najprv to pozitivne - sliznica bola krasna, 8,1 mm pricom minule bola iba okolo 6mm a minimum je 7 mm. taktiez bol aj dominantny folikul 17 mm na lavej strane. pochvalil ma a rozhodol ze mi da vcelicku, takze som dostala injekciu do zadku ktora obsahovala pregnyl. ovulacia by mala nastat do 36 hodin, takze mame porucene snazit. 🙂 no a teraz to negativne - ak tento pokus nevyjde, dohodli sme sa s lekarom ze prestaneme so stimulaciou, nakolko si musim preliecit nieco ine a nemozem liecit tieto dve veci naraz. takze tak.

vikinka81
24. nov 2009

Ahojte 😉

Takze Tigustek gratulujem,prajem ti prijemne snazilkovanie 😀 a pytala si sa na stitnu zlazu?

Vevoncek ajojjj ako sa mate s mrnusom...ked budes mat cas prid nas kuknut, budeme tu na teba cakat 😵 😵

vevoncek
24. nov 2009

ahojte no ja mám teraz toľko roboty že neviem čo skôr dostali sme mraziak tak ho chcem umyť a prichystať miesto kde ho dáme ešte ráno som upratovala skrine a chystám sa že upracem kuchyňu aby sa nám tam nezabývali mole a dostala som od sestry puzzle, lebo tie čo mám v albume som už poskladala tak segra chce aby som aj jej poskladala včera večer som ešte žehlila a zajtra chcem ísť k zubárke a popozerať nejaké darčeky

vierka odfotila som si aj brucho aj by som sem dala foto ale dostala som na narodky foťák a neviem ešte na ňom robiť a návod je po anglicky ak niečo mi nerobí problém ale neviem či treba nejaký program inštalovať do PC aby sa tam dali dať foto alebo stačí sa pripojiť USB takže idem hľadať návod v češtine alebo slovenčine a potom pridám aj foto bruška ale ja som myslela že je trochu väčšie aj segra mi hovorila že sa jej zdá že mi podskočilo ale obvod mám stále rovnaký 92cm a to už asi 3x takže asi mi nenarástlo veď keď dám foto tak môžete posúdiť

tigi no ja som na nete nebola ani nepamätám ani som nikde nepísala ani celkovo som PC nemala pustený nebolo kedy (to je inak strašne keď si predstavím koľko času som pred tým trávila na PC)

malý je v poriadku kopká si stále najlepšie je to v noci keď chcem spať ale teším sa že tak kopká aspoň viem že je v poriadku včera bola poradňa taká rýchlovka tlak a váha potom ma pozrela zospodu či je všetko o.k. odmerala bruško popočúvala malému srdiečko popýtala sa ma či nemám nejaké problémy zobrali mi krv na krvný obraz a mala som ísť aj na sono ale majú tam len také provizórne, lebo sa im pokazilo tak mám prísť budúci týždeň zatiaľ som pribrala 6 kíl a cítim sa super takže som veľmi šťastná

vevoncek
24. nov 2009

tigi tak ti držím palce aby ti to tento raz vyšlo

ja keď som zostala tehotná tak ako keby sa mi imunita posilnila taký obrat nastal mojom organizme ani raz som chorá nebola a pritom dookolo všetci chorí a úplne som mala kopec energie a je to super až do teraz takže ak sa ti podarí tigi otehotnieť možno niektoré problémy ktoré máš aj sami vymyznú je to zaujímavé, lebo všetky ženy v mojom okolí čo zostali tehotné sa sťažovali a mali nejaké problémy a boli choré a ja nič na mňa tehotenstvo asi blahodárne pôrobí alebo čo.

vierka
24. nov 2009

tigi - co chce preliecovat??? 😕
ale inak gratulujem ku sliznici, ani ja som taku nemavala, tak to je super, v tomto sa velmi tesim s tebou 😀
takze ty prides v piatok na film uplne vystavena 😀 teda v tvojom pripade ty budes skor nastavena a tvoja mangel vystaveny 😀 😀 😀 😝
no tak v tom pripade vaaaaaaaazne neviem kde take odtlacky zozeniem 😉

vevoncek - tak to som rada ze je vsetko v poriadku a ty mas okolo brucha 92??? to ja som mala uz pred tromi mesiacmi 100 😝 😀 tak ale aspon ma maly viacej miesta a neotravuje ked ideme spat, ze on aj ked sa trepe, tak maminka moze kludne spinkat lebo ju v tom priestore moc nekope 😀 tak ale ja uz mojho ucim na to, ze ked sa proste lezi, tak sa ide spat a nech nevymysla 😀 😀 😀
tak ale som rada, ze je vsetko v poriadku 😉

lucul
24. nov 2009

ahojte babule,
takze afto uz je len a len moje 😀 😀 😀

tigi - super, tak nech sa zadari 😵 😵 😵

vevon - krasa, teba to tehu asi nastartovalo a si nejaka hyperaktivna, ale to je dobre, aj to, ze nie si chora, to je dobre aj pre drobca urcite aj on bude mat taku super imunitu 😉, ale uz by si mohla zvolnit a ukazat sa castejsie, ved si zacni uzivat tehu 😀

vierka
24. nov 2009

inak ani ja nie som chora, inokedy v tomto obdobi ma uz za sebou 2 chripku s horuckami a teraz som mala len 4 dni nadchu bez teploty a uz som fit 😀