• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
tigi jasne, laska musi byt, a urcite uspech zaruceny :grinning:
ale kebyze ho kupim, tak ho hned aj ocikam, radsej nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tigi budes si musiet este par tyzdnov pockat kym bude pytlik uz hmatatelnejsi :grinning:

lucul tie dva dni to uz vydrzis este sa dvakrat vyspis a je hotovo :grinning:
26. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki ak budem testovat tak najskor v pondelok :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka neeee zrovna tento pytlik som mala na mysli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a na tvojho maleho si saaahnem, ale ne kvoli pytliku. budem makosit celeho :dizzy_face: :slight_smile:

oukej luci, tak cikaj ted az v pondelok. :grinning:
26. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predsa sa v cikani nebudem predbiehat, viki cika prva :grinning:
26. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oukej, tak ja to tu teda uzavriem posledna :wink:
26. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale viki cika uz dnes poobede tak sa predbiehat urcite nebudes. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu si clovek normalne musi poziadat, kedy moze ocikat? :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste zmizli miceny?
pocujte, nemala by teraz dakedy rodit zlato, ci az neskor?
26. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som volala s mamou.
26. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu len tak brouzdaaam po koni...

veru neviem luci :confused: vierka ju nema v zozname aj ja si to neviem vybavit kedy mala termin... :unamused:
26. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ja sa mozem ist vycikat??? alebo sa mam pocikat kvoli vam :grinning: :grinning: :grinning:

no ja neviem, zlatko sem chodi tak malo, ze mi ani udaje do tabulky nedala, ani nic... tak preto este v tabulke nefiguruju... ale viem isto, ze ma termin predomnou :grinning:
26. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taketo podobne kociky ma inglesina len su nekrestanksy drahe a absolutne nevhodne na slovenske chodniky.

vierka mas dovolenie ty cikas za dvoch. :grinning:
26. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som videla v obchode jeden taky podobny kocik, ale sa to podobala skor na tie ktore boli kedysi davno a ze 25 tacov len za kocik... bez vajicka, bez sportovej casti :sweat_smile: to je kocik len na image asi :sweat_smile:
26. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta inglesina ma strasne uzke kolecka, ale super sa s nim jazdi, kamoska ho mala :slight_smile:

tento stoji "len" 17000 :grinning:
26. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul taky lacny? co to je za smejda? :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len??? no nekup to!!! :grinning:

dobre babulky, pre dnesok sa lucim... idem sa teda este vycikat ked uz to mam teda dovolene a ideme potom s manzom na to fotenie... a ani neviem ci sa mam skor tesit, alebo bat :grinning:
vam zelam krasny zbytok dniku :grinning:
26. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hned som si myslela, ze to je smejd za ty looove :grinning: :grinning: :grinning:

papa vierka, zajtra referuuuj :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa vierka co bojis bude sranda :sunglasses:
26. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babule aj ja idem, ficim na masage jupiiiii a vecer cvicit, ale viki cakam na spraaaaaaaavy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

majte sa krasne, papa :slight_smile:
26. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaa lucul tak zajtra micky.
26. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute zabky :grinning:
tak ako dneskaaaaaa???

dneskaaaaa je piatok a ja pojdem do kinaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: a sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
27. nov 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning:

dneska som doma, musim ist nakupit, napiect a vecer oslavujeme u starej mamy :slight_smile:

a zla sprava, graf mi vyhodil ovulu :angry: :frowning2:
27. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - dobre ranko :grinning:
no to ti zavidim ze si dnes doma, ja som vstavala priam s odporom :sweat_smile:
a co oslavujete????

akoze vyhodil, ze ti ju vymazal??? :angry: :angry: :angry:
27. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka bolo katariny a u nas ich je dost, a to este aj ja som sa do troch rokov predstavovala ako Katka :grinning:, aj bratranec mal narodky, krstna narodky, mne zagratuluju dlho dopredu k meninam, my to vzdy oslavujeme vsetko takto na katarinu :dizzy_face:

mna moj drahy zobudil, vraj chce bostek pre stastie, o 8h zacala kolaudacia, az mam nervy :unamused:, a este mi aj teplomer strcil do ruky, ze chce vedet teplotu, nech moze ist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hej ff ju vyhodil, svinar jeden, ale keksikovali sme pri kazdej predpokladanej ovule, aj pri tej co piki povedala, ze sa jej zda aj podla povodnej co ff oznacil, a ja este nespinim, co som uz spinila pred mrchov predtym, takze pssst a uvidime :wink:
27. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Tak som tu :wink: No baby robila som si vcera poobede jeden test a dnes rano a vsetky negativ...len jedna velka jednoprudova cesta :unamused: tak neviem...ci je to este skoro..robila som si mamatest :rolling_eyes: dnes je to 5 den co mi meska :frowning2:
27. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki nezufaj, mozno je to skoro, a na povzbudenie, kamoske vobec test neukazal, ze je tehu a dr. jej to zistil az v 8tt :wink:, mozno neskor uz ukaze daco a ked nie, nevadiiii ideme do dalsieho kola :wink:
27. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucuulik tak dnes bude velka oslava...a co ides vsetko pripravovat :wink:

Baby ja mam normalne nervy...z toho vsetkeho :angry: som nervozna, stekam na mm :confused:

Lucuulik drzim paluchy ku kolaudaciii :slight_smile: a samozrjeme aj k ovulke, nech sa to tam uchyti..ktory DC si?

Vierka ako dnes :wink:
27. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ja ako som citala tvoje riadky a si zacala tym, ze si sa predstavovala ako Katarina a potom si zacala aj bratranec - tak som si myslela ze dopises "je katarina" :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude teda riadna rodinna party, ale dala by som si veru taky kolacik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja buduci tyzden v utorok sa lucim v praci, tak planujem kupit kolaciky a len tak sa poflakovat :grinning:
na kolaudaciu drzim strasne moc palce :wink:
tak to je super, ze ste sa snazili hocikedy, ved uvidime co z toho bude :wink: drzim palce...

vikuska - takze test negativny??? :frowning2: a aky si mala najdlhsi cyklus za posledny rok??? vies, ze ci uz sa to da brat ako meskanie - ja som si vtedy prvy test robila az posledny mozny den kedy mi mohla prist mrcha...
27. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok