Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
2. dec 2009

no veru dobre, dobreeeeeee 😀 😀 😀

a snazim sa nepozerat smerom do kuchyne, lebo je tam takyyyyyy bordel co som este v pondelok piekla mangelovi vecer 15 reznov a vcera sa mi to nechcelo spratavat 😔 ale dneska veru budem musiet 😅 😀

viete co??? odkedy som na materskej tak asi moc nechapem... aky napoleon??? 😀 😀 😀

lucul
2. dec 2009

naaa sak taky ktory uraduje v nasej krajine, teeez ma pocit ze je najvacsi 😀 😀 😀 (ono najvacsi je ale daco ine ako si on mysli) 😀 😀 😀

vierka kuchynu zavriiiiiiiiiiiii 😀

inak zacinam mat spraaavnu vianocnu naladu, pustam si funradio - vianocnu sekciu - paraaaada, aj postupne vyzdobuje kancel, ale inak som v poriadku 😅 😀 😀 😀

a baby, mam novinku, mrcha sa so mnou hra na schovavacku 😠, vcera trolinku dacoho vyslo a dnes este nist 😒 😅

vikinka81
2. dec 2009

No som tu aj ja 😉

NApoleon...vsak je spravny 😀 , nie? 😀 😀 😝 😝

Lucuulik tak mrcha si robi stebou co che, no toto ...nonono 😀 😀 ty pocuvaj Fun-ko, ja som ho uz davno odsudila na zanik, vsak tam hraju stale dookola to iste, viac ma to nervaci ako robi dobry pozitok z pocuvania... 😵 ja som preladila na bratislavske radio sity...aspon tam mam zaruku, ze to nepocujem stale dookola 😀 😀 aj ked este vianocnu som nepocula 😕 🙄

Vierka...no ale ty mas tak vela, vela casu ze aj ten bordel, nikto nevidi a ked ho upraces neskor nic sa nedeje 🙂

tigi
2. dec 2009

caute zaby 😝

vikusik tak daj na rano hned pripomienku aby si nevyliezla z postele kym neodmerias BT 😀 uz sa tesim ako budeme porovnavat grafy 😵

vierka dobreeee raaaanko 😀

luci len ci z toho nakoniec aj bude mrcha 😉 netestovala si?

vierka
2. dec 2009

lucul - jaj taaaaaaak, tak to uz potom chapem 😝
a nemooooozem ju zavriet!!! my mame kuchynu spojenu s obyvackou, tak by som musela komplet obyvacku zavriet a v nej mam comp a telku a v chladnicke zasobu jedlaaaaaaaa 😀 😀 😀 tak to asi riskovat nebudem - nieco som uz umyla 😅
no ja som mala takto naposledy ze jeden den na gatkach nieco ako mrcha, potom nic a o tyzden pozitivny tehu test 😝 😀

vikuska - no ja som uz dlho nepocuvala nic dobre, ja pocuvam radio len v aute, inde akosi nestiham 😅

tigi - no dobreeeeeeeeee 😀 😀 😀

inak ja som vcera dala vetvicku na dvere v praci co dvam kazdy rok a dneska planujem dat takeho snehuliacika na dvere co mavame doma, len musim ist pre neho do pivnice 😀 a nenormalne rada balim darceky, takze aj mna to uz chyta 😀

vierka
2. dec 2009

fuha, clovek vide na balkon a ze normalne pocuje dedinsky rozhlas 😀 😀 😀

vikinka81
2. dec 2009

Ajoooj Tigustek 🙂

Vierka.....teda to je prekvapko 😀 🙂

No aj ja planujem robit v sobotu niaku vyzdobu....my sme boli s mm v sobotu v rakusku na navsteve..viete aku tam uz maju krasnu vianocnu vyzdobu...kazdy dom...ako keby sa pretekali , kto ma krajsi 😀 😉 🙂

lucul
2. dec 2009

tigi nazdarek, neeee netestovala, ale dnes som isla do lekarne a akosik hned dva telefonaty, ze sa mam ponahlat do prace, tak som ani neodbocila 😒

vierka balenie darcekov milujeeeem, mamina bali len darceky pre mna a ja balim svoje aj jej a vytesujem sa jak male decko, dokonca aj vianocny stromcek musim robit vecer 23.12. a rano sa tesim, ze jezisko dosiel 😀, ale inak som v poriadku 😀 😀 😀

viki ja pocuvam funko lebo mi cez net ine nejde spustit, a pustila som si vianocnu sekciu a nic sa neopakuje 😵, do 10h pocuvam adulu a sajfu a potom si pustim ine daco 🙂

a prave ma napadlo, ze by som si mohla na truc vyzdobit balkon v PK, asi aj tam supnem nejaku retaz zlatu alebo cervenu 😵 😵 😵

lucul
2. dec 2009

babyyyy, co takto v pondelok vianocne trhy?

vierka
2. dec 2009

vikuska - to teda je 😕 normalne ze zasnem 😀 😀 😀
no ja planujem vyzdobit len dvere, aj ked by bolo mozno pekne dat nieco aj na zabradlie na balkon, alebo nieco do okna 😀

lucul - no ja balim vsetky, okrem svojich a nejake uz mam pobalene, tak sa tesim ked buduci tyzden zase nieco kupim a pobalim aj to... a zdobenie stromceka tiez milujem 😀
a inak vyzera ako keby si bola v poriadku 😝 😀
ukaz graf!!! 😀

no podla toho o kolkej v pondelok, lebo ja by som chcela ist na prehliadku porodnice, maju to len jeden pondelok v mesiaci a je to od druhej tak do styroch...

lucul
2. dec 2009

no sak pojdes tam na druhu, potom ta tigi vyzdvihne a pridete 😉
ale sak dohodneme sa este, to bol len taky rychly vianocny navrh, vo mne to uz vrieeeeee 😀
ze, tiez sa mi zda, ze som ale fakt uuuplne v poriadku 😝

a takto vyzera clovek uuuplne v poriadku 😠 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

vikinka81
2. dec 2009

Vianocne trhy v BA, zeby mnami 😀 😀 😀 vcera som len prechadzala, a kupila som si strudellll bola mnammmi, punc som nestihla kedze som sam sebe sofer 😀 😀 😀

Ja darceky nebalim, lebo to neviem..mam na to lidi 😀 😀 ja som netrpezlivy clovek, mne to proste nejde..ja sa uz len vytesujem 😀 😀

lucul
2. dec 2009

viki dones, ja pobalim 😀

tigi
2. dec 2009

luci moja, sak tebe ta teplota isla zas hore... ja teda fakt neviem co ten graf chcel tento mesiac povedat, ale asi by som testla, ved pred mrchou ide teplota vzdy dolu...

no ja idem na vianocne trhy do tt dnes, nechcete sa pridat? 😀

a stromcek aj ja luuubim zdobit 😵

lucul
2. dec 2009

viki - dakujem 😉

tigi neviem co tou teplotou chcel basnik povedat, sak uvidime 🙂

vierka
2. dec 2009

lucul - no ved uvidime ako sa k tomu vyjadria dalsie baby 😉 😀
no tak ja uz neviem - ten tvoj graf nema ani hlavu, ani patu 😅 😀

vikuska - no ja som si povedala, ze tak deci puncu si dam - hadam to neublizi 😀 ale tesim sa na trdelnik, este som to nejedla a zevraj je to mnamka 😀 inak ja mozem chodit na trhy kludne uz od rana 😀 😀 😀

vikinka81
2. dec 2009

Vierka ze co to za mail......vsak stale kukam ktoreho by som vybrala...a ty musis tiez riadne slintat 😀 😀

Lucuul...ak bude co , tak rada donesiem, ja pre krizu tento rok asi nebudem kupovat darceky.... ☹ 😠

lucul
2. dec 2009

baby, tieto saty sa asi nehodia ako host na svadbu, ze?
http://www.mepossvadobka.sk/spolocenske_saty_no...

ale vytesujem sa zo svadobnych na tej stranke 😵
a inak, taka interna zalezitost, ale psssssst, ak som naaahodou tehu, tak 13.3. je 100%svadba 😵, ak nie tak sa dohodneme na datumu v buducom roku, ale nejdem sa tesit, lebo nam do toho urcite daco dojde 😠

vikinka81
2. dec 2009

Lucuulik peknucke satocky....a skus aj v Petrzke je salon Nevesta, ja som mala tiez odtial pozicane na svadbu ako host a spokojnost a hlavne krasny vyber 😉

A ze psssstttt, ved uz to vie cele Slovensko...a akoze tak si tehu ci ako? no som v pomykove a gratulujem, krasny datum same trojky 😀 🙂 a budem ti zavidiet ten chaos a vybavocky okolo vsetkeho, niekedy by som si to zopakovala 😝 😵

Vierka trdelnik kupujem vsade kde ho vidim, teda pecu pred tebou aby som to upresnila, je to super naj..je skoricovy a orechovy mnammmi, robis chute uz som hladna, idem dnes na cestovinky 😀

vikinka81
2. dec 2009

Luciiik jukla som tvoj grafik...to co tam je...akoze nechapem tym padom a vrcholcom, je to zaujimave, skusila si s niekym posudit 😉 🙂 v inych temach 😕

lucul
2. dec 2009

viki dakujem, skusim 😉
akoze pssst u nas to nikto nevie a ani netusi 😀, a tehu neviem, kukni na graf a povedz tvoj nazor 😀

a piki je kde? zeby terez strajkovala?

lucul
2. dec 2009

jaka telepatia 😀

viki davala som ho do grafov BT a povedali, ze vyzera to na anovulak jak hovado ☹

vierka
2. dec 2009

tigi -a ja zrovna uvazujem ze co budem dnes robit 😝 😀 a mas v plane aj nejake nakupy, ci len tak???

lucul - jakoze jaaaaaa budem ticho, ale mam za to u teba par zakuskov svadobnych a kus torty k tomu 😀 😀 😀 no ved aj keby si nebola tehu, tak do toho mozete prastit 😉 😵

vikuska - no ale zrovna tito nie su ani moj typ 😅
no tak ked to mam este od teba odobrene, ze je to mnamka, tak si to isto kupim 😝 😀

lucul
2. dec 2009

inak ja trdelnik nemusim, co sa predava tu, ja zboznujem ten, co robia v skalici, len je to kapanek odruky 😅, ine sa s nim nedaju porovnat

vierka sedi vec 😀

vikinka81
2. dec 2009

Luculik mas pravdu...tak ale kto bude chodit taku streku, nie??? Ale mne aj tieto chutia su super 😉 🙂

Vierka takze som tvoj osobny asistent vo vybere jedal? 😀 😀 😀 Ano Vierka kup si, je fakt bohovy, rozplyva sa ti na jazycku 😀

Luculik co sa tyka grafu, neviem som laik, ak si tehu teplota by sa mala drzat v rozmedzi medzi 37-37,1C a vyssie ale toto neviem mojko fakt posudit, mozno by bolo fajn si spravit test a aspon vies na com si a co dalej 😵

tigi
2. dec 2009

vierka - idem trochu aj pobehat po meste, nejake darceky uz potrebujem pokupovat a aj darcek na piatok.

luci to je na tebe ci si budes robit test alebo to nechas ako sa to bude vyvijat dalej. ja by som si ho urobila, pretoze vzdy radsej viem na com som, ako byt v neistote. co sa tyka siat na svadbu ako host, my sme boli pred nedavnom a popravde, vyhybala som sa bielym a kremovym farbam, kvoli tomu, ze som nechcela vyzerat ako druzicka. teraz sa uz ale nemusis drzat tych klasickych spolocenskych siat, nosia sa aj ine saty, nieco moderne, smrncovne, nemusis byt zviazana v korzete a aj tak tym nic nepokazis. 🙂

jo a skalicky trdelnik som mala minule, ako hovori piki - nebicko v papulke 😵 🙂

lucul
2. dec 2009

viki s tym salonom to si nemala robit, uz aby som zacala vyberat, z toho co mam ja mam asi 5ks siat, ten co si dala ty tiez minimalne 5ks, a to ked tam dojdem uvidim dalsich minimalne po 5 😅

vierka
2. dec 2009

dobre, tak ja si to nebicko v papulke tento rok urcite uzijem 😀 😀 😀

tigi - takze piatok je ta party, si to potom na nej riadne uzi 🙂 a kup nieco pekne 😀 aj pre mna 😝 😀

lucul - a aky si mala kedy najdlhsi cyklus za posledny rok??? 😕

lucul
2. dec 2009

vierka v tomto roku 29 dni 😒

ale raz za cas sa stalo, ze mi meskali tyzden, naposledy pred dvomi rokmi

vierka
2. dec 2009

no tak ja by som pockala do toho 35 - 36 DC a potom by som skusila testnut... alebo ked chces vediet na com si, tak skus aj teraz...
ja po vsetkych tych testoch negativnych som si povedala, ze budem testovat az ked si budem naozaj ista ze meska... tak som si vyhodnotila po kolkych dnoch mi posledny rok chodila a skusila som prvy krat test az po poslednom moznom dni co mi kedy za ten posledny rok prisla... nenapisala som to ako madar??? 😕