• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
no a prave mi prisla na ucet vyplata :stuck_out_tongue_closed_eyes: milujem mojho sefa, on mi dal normalne ze velkeeeeeeee odmeny :confused: :grinning: ja som vedela, ze ked donesiem posledny den riaditelom kolaciky ze sa to vyplati :grinning:
4. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf vierka, jo, stromcek uz svieeeeeti :dizzy_face: :slight_smile: aj ja uz chcem take doma, len neviem co ten moj maly macaci satan s nim narobi, este take nevidel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
parada ze dosli odmeny, super, ved si zasluzis. :slight_smile: u nas som zvedava ci tento rok vobec nieco bude, ale hadam hej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska sa ako citis? a co patko? kopka?
4. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - vy tam musite mat asi pekny stromcek, sef asi dokaze nvestovat do peknych ozdob, nie??? :wink: no ja ten nas budem robit ten vikend pred vianocami a uz sa tesim... ale ako to rychlo ide, tento vikend mikulas, buduci ma J. oslavu 5 narodenin a ten dalsi je uz vikend pred vianocami :sweat_smile: potom uz len novy rok a porodnica :grinning:
no tak to som zvedava co s tym vasim to vase satanidlo spravi :confused: :sweat_smile: :grinning:
no aj ja sa z nich tak vytesujem, takze aj ked bude mat manzo mansiu vyplatu budeme na tom na com sme bezne :slight_smile: podla mna aj vam nieco sef da, on je podla mna v tomto v pohode... a ked nie, viem kde byva!!! :grinning:
no dneska uz lepsie, hrdlo boli trochu menej, citim ze nemam teplotu, tak to bude hadam do pondelka v pohode... maly kopka, aj stikutal pred chvilou, len tak menej nez obvykle - asi aj jeho trochu ta teplota ovplyvnila...
4. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeee, som domaaaaaaaaaaa
bola som v byte a buduci tyzden zmrdi odchaaaaaaaaaadzajuuuuuuuuuuuuuuu jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, mrcha ma svoju vyhodu mozem sa sepalit :grinning: :grinning: :grinning:

vierka dobre si urobila, len sa pekne pot, zajtra vybehni len dokupit zasoby aby sme mali co hamiiii a sup spat do postielky :wink:

tigi ja som tiez zvedava co tato nasa chlpata potvora bude vyvadzat so stromcekom :sweat_smile:, aj teraz mi tu skace po rukach :grinning:
4. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - no a ja som sa uz bala, ze ta nestihnem :astonished: :grinning:
tak to je super, ze odchadzajuuuuuuu, mozes to poriadne oslavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ved to mam v plane, len sa potit... a zajtra rychli nakup a zase sa potit :grinning:
4. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto caka sa docka :wink: :grinning:
moj drahy by povedal, najlepsie potenie je potit sa na niekom :grinning:, a kamos zas, chora si preto, ze mas nedostatocne podavane "vitaminiky" a zle niekto meria teplotu :grinning:
4. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no im sa to hovori, ale teraz vazne nie je s kym :pensive: :pensive: :pensive:
alebo ked ma nebonznete tak skusim vycihat postara :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: len skoda, ze my mame postarku :angry:
4. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka s postarkou tak maximalne kavu :grinning:, toto som vravela vzdy, ze ja som urcite postarova a mamina mi povedala ze 100% nie lebo sme mali vzdy postarku, este aj zaskok bola zena :angry: :grinning:
4. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ze jakaaaaaaaa zuuuurka bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale secko s mierou, neee ze ta budemem musiet vyzdvihovat na policajnej stanici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a aku chlpatu potvoru mas ty co ti skace po rukach? :confused:

vierka zajtrajsi nakup zrus, nelez z postele von!!!
4. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi policajna stanica je vedlajsia budova pri bytovke v PK :grinning: a hned vedla je aj banka :grinning:, secko po ruke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ved som pisala, ze bracho si kupil kocurika mainskeho - taka mala chlpata gulicka, teda mala = 4mesiace, ale velkostou jak dospela macka, uz ma 3,5kg a narast ma az do 10-12kg :sweat_smile:
4. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - tak to je velka chlpata potvora toto :grinning:
no tak to mozes vykradnu banku a hned sa udat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no ved mangel vedel kam sa ma so mnou prestahovat, kde postary nechodia :sweat_smile:

tigi - aha, takze ty ma budes zasobit jedlom??? :sweat_smile:
4. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to som citala, len som nevedela ze bracho byva tiez u vas. :slight_smile: jeziiiiis, este aj banka je vedla, zamkni dvere a zahod kluce ked zacnete. :grinning: :grinning: :grinning:

vierka myslim to s tebou dobre. :slight_smile: to si chcela ist iba do C. alebo do TT? ak treba, dovlecem.
4. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi - to som chcela ist len tu do C. do vedlajsej ulicky - takze tak 15 minut vonku tomu davam...
4. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky ciciiii, ja by som ho vymakosila, ja macicky mozem vela moc. :grinning: aku ma povahu?
4. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak dojdi ho vymakosit, len ci sa da, ale on je taky makkunky, nie ako tie macicky domace, ocino ma taku a ta je ina, tento ma krasnu srst a hebucku makkucku. a povaha - ja hovorim ignoratsky flegmatik :grinning:, najprv vsetkych vymnauka, ze sa chce hrat a ked sa zdvihnes, ze sa ides hrat, tak kuka na teba, ze jaka trapna, to mam akoze za tou loptickou utekat ja? :grinning:
4. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaky kaaaaaaaaaasny kocujik :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, ja sa pre teraz lucim... zacinam sa zasa nejako potit, tak si idem na chvilu zase lahnut... tak sa majte krasne a zelam krasny zbytok dniku... pa pa pa :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa pekne vypot, papa

aj ja idem off, stale mi to pada, a ideme o chvilu prec, tak sa majte krasne
papa :slight_smile:
4. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby som ho fakt nedosla vymakosit chlpaca jedneho. :grinning:

oukej babulky, majte sa zatial, pekny vikendik vam zelam a nezabudnite nalestit botajdy pre mikulasa. :grinning: cez vikend sa ozvem ak by som nevydrzala a testla a nebodaj sa nieco ukazalo. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

papa papulky. :slight_smile:
4. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja vas dnes akosi nestiham...ja uz tiez idemmm offf..idem so mesta s mm nakupit tie svetielka :dizzy_face:

Lucuulik krasny kocurik, Tigi by si hned snim vedela dat rady :grinning: :grinning: :grinning: ..aj ked ja macicky nemusim, ale tento vypada na potvornika :grinning: :grinning:

Vierka, pot, pot, pot.....dufam, ze cez vikend zahlasis ze je ti uz lepsie :dizzy_face: drzim paste.

Baby pekny vikend.....pekny mikulas, v pondelok piseme papa :wink:
4. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute kočky....bola to leri....malý je úžasný...super bolo spoločné foto na FB :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :grinning:

takze vcera ziadna teplota, tak verim, ze uz ani dnes nebude... rano som sa presla do obchodu a normalne ze sa to ani neoplati, ved som tam prisla o 8 rano a tam po pecive ani chyru, ani slichu... ani chleba, ani nic :confused: a 100% dzus by tam clovek asi tazko nasiel... date za nejake koncentrat s podielom ovocnej stavy 12% nejakych 40 korun... zlate tesco a kaufland :grinning: :grinning: :grinning:

no a ja si mozem lestit co chcem, pokial si tam sama nieco nehodim, tak tam ani nic nebude... kedze manzo neprisiel na vikend domov :sweat_smile:

fiha a tusim tu uz aj prebehli zasnuby, na idem pozriet tie fotky :slight_smile:
5. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa zela :grinning: :grinning: :grinning:

HA-HA-HA :grinning: :grinning: :grinning: toto ste asi voooooooobec necakali cooooooooo??? som vam vytrela teraz zrak mojim rannym elegantnym prichodom :grinning: ale nebojte sa, nemam problemy so spankom, ale idem zubnikovi a kedze som bolestivy pripad, tak tam musim prist rano aby ma zobral :sweat_smile: takze sa idem naranajkovat, nasminkovat a vyrazam do TT a potom v nej aj zostanem, lebo o 14.00 je ta prehliadka porodnice tak tam chcem hned zostat :grinning:

a ze idem sa sminkovat??? ved som to uz 4 dni nerobila, tak hadam som to nezabudla a este viem ako sa to robi :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vierka dufam, ze si si ocko nevypichla pri sminkovani :grinning:, potom ked prides domenko sa ozvi, co choroba - vyhnala si ju? co porodnica, co zubar, a tak :sweat_smile:

tigiiiiiii ty si sa mala ozvat a nist, ako? :slight_smile:
7. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk :wink:

Ajoooj Luculik, tak ako...vikend, mikulas, mrcha :grinning: :grinning:

Vierka...podaj infosky, a ako ta poznam ty si to sminkovanie zvladla na 1******* :slight_smile: :dizzy_face:

Baby ja som bola vcera v divadle :wink: :slight_smile: ze aka brutus komedia :grinning:
7. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki - pravdu? na figu :frowning2:, mam depku jak hovado, zle mi jak hovado, cize vsetko je na hovado :rolling_eyes:, ale nastastie mikulas na mna nezabudol dostala som tolko sladkosti, ze do dalsieho mikulasa mam co robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a na com si bola? nieco dobre zhanam, este mam v talone nejake predstavenia ale ked sa minu treba doplnit :wink:
7. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucuuil tak to je na prd...ja som mala v piatok depku, to je vsetko z toho prekliateho pocasia, no a u mna mikulas prekvapko..mm mi daroval rafaello...joj to zboznujem, ale ja som ho nicim neprekvapila....a ani neviem ako mu to vynahradim :wink: :dizzy_face: musim vymysliet nieco do konca tyzdna...hod mi niaky dobry tip :grinning: :grinning: :grinning:
No a dame si tento tyzden kafco..aby sme zahnali depky stav :grinning:

Tak sa na mna prilepila...hrali tam vsetci dobry slovensky herci...no tolko som sa narehotala :grinning: :slight_smile: az ma sanka bolela.... :dizzy_face:

A odkaz pre Perlusku.....aj Mastalir tam nahy behal :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:

A v januari idem na Tri sestry...takze sa opat vytesujem :grinning: :slight_smile: :wink: a tesim sa
7. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj viki rafaello nemusim, ja mam s nim vela roboty kym ho zjem :grinning:, ja neznasam kokos tak ho musim najprv odbalit z neho :grinning:
a prekvapko netusim, my sme si dali len sladkosti ktore mame radi

Tak sa na mna prilepila - paraaaaaaaadne, ved na to sme chceli ist s babami, len sme nemohli zohnat listky, to sa opalti aj viackrat :grinning:

my chceme ist na Skrotenie zlej zeny, Annu Kareninu, Cajocky, ak stihneme tak aj Fidlikant na streche

a kafco kedykolvek, akurat v piatok idem s maminou na trhy, a v stredu mozno sa stretnem s kamoskou, ved my sa mozme stretnut hocikedy v Danubii na kafci :wink:
7. dec 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tesim sa na kafcooo....ja tu v piatok ani nebudem, takze od dnes - do stvrtku hocikedy na obed :grinning:

Ved som si vcera spomenula, ze sme chceli ist s babami na to predstavenie....no stalo to za to, prva polhodka sice onicom...ale potom to stalo za to...az dokocna , skoro my aj mm tam zaspal:grinning: :wink: :slight_smile:

Ja strasne zboznujem Kostlenaskeho, taky maly vrtky...smiesny, ja uz ked ho vidim, tak sa my neda zasmiat sa :grinning: :grinning: Mastalira nemusim...ale ako herec bol vcera super.... :wink:

Cajocky by som si aj ja pozrela :slight_smile: ....a z toho tvojho vyberu asi len Annu Kareninu, aj ked to bude dramaticke, tak neviem neviem :sweat_smile: :confused:

A divadlo si mozme dat hocikedy spolu :grinning: to mozem...aj operu :wink:
7. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok