Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
9. dec 2009

ahojte papulky, ako dneska?

lucul
9. dec 2009

ahoj, uz som sa bala, ze tu budem sama ☹
ty sa pochval, co teplota?

tigi
9. dec 2009

neni sa cim chvalit, dnes este viac dolu, ocakavam ms do 24 hod. ty uz merias po ms?

tigi
9. dec 2009

som sa vyhadzala jak pubertak, hlavne na dekolte. 😠

lucul
9. dec 2009

ja zacnem az v piatok, akurat som to pozerala, staci mi zacat vtedy 🙂

ja som sa tuto mrchu tiez vyhadzala nechutne, ja zas na chrbate a kym sa toho zas zbavim dojde dalsia mrcha 😠

tigi
9. dec 2009

idem do mesta nieco vybavit, asi tu budes chvilocku sama kym dojdu babule, ohlasim sa ked dofrcim spat. vobec sa mi nechce ist, ale co uz... 🙄

lucul
9. dec 2009

ok cakam

vevoncek
9. dec 2009

ahojte tak dnes sa mi zase podarilo prísť navarené už mám aj puding som spravila

tigi napísala si mi to úplne zo srdca ja som tiež taká že keď mám zlú náladu a niečo ma trápi tak proste musí to prejsť samé nepomôžu mi žiadne slová útechy

inak ja som uvažovala nad tým že ak by som mala tyký super pôrod ako tehotenstvo tak by som sa stala asi profesionálnou rodičkou a by som vám vynosila dieťa 🙂 ale je jasné že každá žena chce zažiť ten pocit byť tehotná a zažiť pôrod zistiť aké to je ...

lucul
9. dec 2009

vevon to je asi za to co si prezila, ze mas skvele tehu, aj vierka asi za trapenia dostala uzasne tehu 😵 uz len take uzasne porody a deticky 😉
mnam puding by som si dala 😵

vikinka81
9. dec 2009

Ahojte,
tak ja dnes neskor...ako sa mame dnes 😉

No ja mam prekvapko..dnes mi zacina ovula, brucho boli ako das..ale ci tento mesiac nieco bude, neviem povedat, kedze manzo je prec...jedine zeby niaky darca 😵

Luculik jedna otazocka ohladom teplotky, meram si kazde rano...napokon som zistila, ze pre mna je vychodisko merat si v ustach, tam dole my to ukazuje stale 37,5 - 37,1C myslis ze mozem mat takto stalu teplotu 😉 😕 😅 , nejde my to do hlavy, preco mam tam taku vysoku 😖

lucul
9. dec 2009

ahoj viki
no stalu teplotu mozes ma, ved si videla moje hadivove grafy, ale mas ju dost vysoku, nemas nejaku virozu? to moze by aj tym

vevoncek
9. dec 2009

no luci asi máš pravdu

inak jeden puding mám navyše by som ti poslala 🙂

viki ja som si raz len tak z ničoho nič merala teplotu lebo som sa necítila dobre bola som unavená... a mala som pár krát takú teplotu že 37,1 37,3 ale viac nie a išla som s ťažkým srdcom k doktorke a tá ma poslala na krčné z tadiaľ na rengén a zistili mi že mám zápal okostnice hlavne že doma sa mi posmievali že s takou žabacou horúčkou idem k doktorovy, takže možno aj ty máš niečo nejakú virózu veď teraz je také obdobie a ak to mávaš stále tak asi to nie je normálne

vikinka81
9. dec 2009

Akoze myslis dole? 😀 😉 Neviem tam ma nic nesvrbi, nepali 😀

Ale inak mozno ma obchadza niaka viroza, vsak som aj v pondelok stratila hlas....a dnes kycham ako o dusu, do piatku budem mat urcite sople 😝 😀

No ale byba fakt ma dnes desne boli brucho, celkom ako kramy...taku bolest som uz davno nemala, zeby super ovula 😀 🙂

lucul
9. dec 2009

nemyslim virozu tam dole 😀
ale v tele a ked merias dole, tak ti to skor ukaze ako telesna teplota, niekedy sa ti ti na telesnej teplote ani neprejavi, ale tym ze merias dole, tak ti to ukaze, a to moze byt, ked ta boli hrdlo a kychas, tak uz to vies, ze nieco dojde, ked prides domov tak si uvar teply cajik, daj si paralen a najlepsie by bolo vypotit sa aspon pod perinou ked uz nemas draheho doma
ale veeeeeelka skoda, ze nie ste spolu ked je tu ovula, ale snad este stihnete v piatok 😉 😵

vevon posli, neboj sa 😀

tigi
9. dec 2009

som spat.

ahoj vevonik, dneska mas uz teda volno? 😀 ako sa ti paci predporodna priprava?

vikusikcaf, aj ti klesla teplota? mas uz grafik? ukaz. 🙂

lucul
9. dec 2009

tigi vybavene?
ty si tu dlho nedavala graf, ci neni o com?

baby, prave tu bol moj otec, tak mi pokazil naladu, ze vazne zacinam uvazovat o zmene zamestnania, kebyze som aspon tehu tak sa slahnem rovno na pn a nech sa stara 😠

tigi
9. dec 2009

jo vybavene. moj graf uz neni zaujmavy, teplota ide dolu, mam vsetky svoje pred ms priznaky, takze je to jasne, ale mozem vam ho sem ked tak hodit. aj tak je tento cyklus nejaky divny ten graf.

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

luci uz vydrz, zachvilu sa moze zadarit a pojdes na tu pnku tak ci tak. obcas treba zatat zuby. 😉 🙂

tigi
9. dec 2009

jo a pre vierku ked dorazis 😉 - mam film, tu dvojku na usbcku, keby si ju chcela, je to sice iba kinorip ci jak sa tomu nadava, ale aj tak som zase na konci plakala. 😅 😉 😀

lucul
9. dec 2009

tigi ale este stale ten graf vyzera fajn, este nehadz flintu do zita 😉, ja si zivo spominam na moje predmenstruacne priznaky ked som otehu, brucho ma bolelo este horsie ako pred mrchou, este si vyckame u teba 😵

ja viem, ze treba zatat zuby, ale uz ma to nebavi, zacina si uvedomovat, ze starne a ze ten jeho uzasny vyzeneny synacik, do ktoreho vraza len peniaze, zivi ho a dava mu vsetko, sa o neho nepostara a teraz chce aby som sa ja nastahovala tam k nim do dediny a byvala tam, vraj aby ma mal pod kontrolou, dost skoro 😠,

ozaj moja, zacina vyzerat kupa pozemku u vas ruzovo, uz len peniaze a ideme do toho 😉

vikinka81
9. dec 2009

Luculik, no asi nemal len dobry den....ja to tu prezivam skoro kazdy tyzden, vzdy ma chyti panika a pozeram pracu inde...ale po chvili ma to prejd...no kde by nam bolo lepsie ako u nas v praci..ved mozeme mat volnu pohyblivu pracovnu dobu a u niekoho ineho by si to nemohla dovolit...a neboj aj my sa coskoro dockame tehu.... 😵 😉 🙂

Cuves Tigustek...pockam musim sa stym naucit robit, preposlem..lebo ja mam iny graf ako vy 😅 😕 zase musim byt v niecom ina 😀 😀 ...dam ho tu, len chvilku strpenia 🙂

Cauky Vevoncek, ako dnes...ten pudincek by som si aj ja dala...to mam rada a hlavne musi tam byt ovocko, mnami 🙂

vikinka81
9. dec 2009

Moj prvy grafi....prekopirujte si tuto celu cestu do okna prehliadaca....blby system, ale co uz 😅 😕 😵hadam sa podari
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

lucul
9. dec 2009

ist to ide, ale uff uvidime co bude dalej, a merias teda v ustach?

tigi
9. dec 2009

luci ty chodis tiez do grafov bt a urcite vies, ze po ovule je na tehu teste uz cca 10 den vidiet aspon naznak. ja som robila 13DPO a bol cisty ako lalia. ani stopy po hcg. a ta krivka... to su typicke ako ja tomu hovorim "posledne zachvevy" 😀 pred mrchou. ja uz to neriesim, viem ze pride mrcha, v tom mam jasno.

to je tazke, mozno si naozaj uvedomil, ze synacik sa onho nepostara, ale nemoze pocitat s tym, ze ta bude mat pod "kontrolou" cely zivot. mal by ti nechat volnost, nech vyskusas zit sama.

tigi
9. dec 2009

vikusik ide to, ale su tam strasne nizke teploty 😕

lucul
9. dec 2009

tigi ale ak si si vsimla, tak niektorym vysiel test az po niekolko dni meskania
ale nehajme to tak, kym neni mrcha treba dufat

vikinka81
9. dec 2009

No ja som si medzitym skocila po obedik 😉

Ale sa to pekne natiahlo...dlha cesta 😖 ☹ no aj mne sa tie teploty nepacia...., tiez sa my to zda divne 😉 uvidime co bude do konca cyklu... 😖

tigi
9. dec 2009

luci presne, nechajme to tak, zahlasim ked pride mrcha a aj keby naaaaaaahodou nie. 😉 🙂

vikusik ja ti neviem, budeme musiet pockat ako to bude vyzerat dalej. nemam skusenosti s grafmi, ked sa bt meria v ustach, ale ved hadam nam krivka uz len nieco ukaze. 😉 🙂

lucul
9. dec 2009

viki musi meriat v ustach lebo chce byt ina 😀 😀 😀, ale nie mozno ked uvidime cely graf, tak budeme sa uz lepsie orientovat dalsi cyklus (ak nepride bude lepsie), alebo skus ho hodit do grafov bt, mozno budu vediet 😉

vikinka81
9. dec 2009

No baby fakt ja neviem, ci ma vyznam pre mna si mesriat BT, zakazdym ked si skusam merat dole..mam nad 37 a to uz je tyzden tomu....uvidim ako sa to dalej bude vyvijat, ale mozno som zasa jedna z tych ktora , ma odlisnu teplotu 🙂

A hlavne ako pridu-nepridu kramy tento tyzden ,este som sa na tento cyklus zabezpecila ovulacnymi testami tak uvidime..

Boze piste...takuto roztiahnutu stranu, bleeeeeee...keby som vedela ze to tak roztiahne ani tengraf tu nedam 😔 😒

lucul
9. dec 2009

ty mas roztiahnutu stranu? ja nemam, mne to hodilo do troch riadkov 😅

len pekne meraj, ved si skus merat aj dole a hod to do ineho grafu, poslem ti pozvanku?