• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
ahojte zabky :slight_smile:

dakujeeeem

vierka zalietala som si, so zehlickou :angry:, ale aj sme patricne oslavili :dizzy_face:
14. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - no aspon ze tak :grinning: nemyslim tu zehlicku, ale tu oslavu :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa zlakla :grinning:
inak som vcera stihla aj bratrancovi "vynadat", ze musim vsetko oddret za neho, on mal prist na bielom koni a neprisiel, tak za neho som dohanala :angry: :grinning: :grinning: :grinning:, musela som dve roboty stihnut - vymiest kuty a snezit :sweat_smile: :grinning:
14. dec 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pekne nezodpovedneho bratranca, ale na tomto priklade je opat vidiet... chlapi :sweat_smile: co si zena sama nespravi to nema :grinning: :grinning: :grinning: alebo to nema dobre :grinning:
14. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne chlapi :angry:, ale zasa niektore veci spravia dobre (teda cest vinimkam) :dizzy_face: :grinning:
14. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte micky. :slight_smile:
14. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate vynimky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

pikuska - cauky :grinning: ako?
14. dec 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pikus, co tak skoro? :grinning:
14. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul niektore veci spravia dobre ale inak su na h..... :angry:
14. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak by jedna znama povedala, kvoli kusku masa nebudem chovat celu svinu :grinning:
14. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak lucul. nabuduce budem mudrejsia. :grinning:

no terez dnes potial do stvrt na devat takze uz nemala druhy ranny spanok. tak som musela vstavat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute papulky :slight_smile: dneska ste tu v akom hojnom pocte :slight_smile:

my uz mame stromcek doma. :dizzy_face:
14. dec 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj myyyyy. lebo je umelyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

manzo mi nesce dovolit zivy stromcek :angry: :frowning2:
14. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ja zasa poznam hlasku, ze kvoli jednemu klasku nebudem otacat cely kombajn :grinning: :grinning: :grinning:

pikuska - no to je vazne u vas nezvyk ze tak skoro buntosite :grinning:

tigi - uz postaveny??? no pridem pozriet, vy mate vzdy pekny stromcek :dizzy_face:

mne dneska vytepoval taky ujo sedacku a poviem vam, nebola taka pekna cista ani ked sme ju kopovali - mozem ju normalne predat :grinning: :grinning: :grinning: a za plnu cenu aka je pekna :grinning:
14. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki ja mam tiez umely, len my ho vzdy staviame az vecer pred vianocami. vcil sme to robili pre neterku a synovca co tu boli zase na vikend. mala bola bohovska, strasne sa jej lubili ziarovecky na stromcek a uz vie volat na nase cici ze tcs tcssss :grinning: dufam ze som to pochopitelne napisala, tento zvuk tazko popisat... :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar tigi, uz som sa lakla, ze tu budem sama so svietiacim snz :angry: :grinning:

aj ja chcem stromceeeeeeek :dizzy_face:

vierka - ty si bola s vanilkou? jak sa ma, preco sa neukaze? :frowning2:
14. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi ano viem ake tcs tcssss :grinning:

nomy budeme az na stedry den zdobit

baby poradte nejake darceky pre chlapa co ma vsetko.
14. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - tak mu nieco zober :grinning: to bude pre neho take prekvapenie, ze take este nevidel :grinning:

lucul - ano bola som s nou ked som bola u lekara... ma sa miestami stastne, miestami ju este nieco trapi... poviem jej nech vas pride sem pozriet :wink:
14. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki to je fakt tazke ked ma vsetko
14. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka :grinning: :grinning: :grinning:
a vanilku pozdravuj :wink:

piki, mozno nejake cd s novinkami, alebo knizku, parfem, kozmetiku - nic ine ma nenapada
14. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj som zvazovala ci pridem :sweat_smile: , ale zavislarcina na koni je svina vec. :grinning:

vierka kludne dondi, dame kafco a ja ti dam tu "objednavku" k vianociam. :wink: :slight_smile: ozaj, nevies ako to vyzera s tou stretavkou v sobotu?

piki potom to uz len ponat z tej "ftipnej" strany ked ma vsetko, alebo mu daruj nejaky zazitok, spolocny vikend, alebo len prenho nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj ked uz si hned viem predstavit co mi na toto povies. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som objednala r. knihu zo stranky www.modryslon.sk - je to prca, uz sa tesim na reakciu :dizzy_face:
14. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - a nemam pravdu, ked uz ma vsetko :grinning: :grinning: :grinning:

tigi - ved ty si od zajtra sama, tak mozno vybehnem keby si mala cas :grinning: a ja kukaaaaaam, ze jaku"objednavku" - az teraz mi zaplo :sweat_smile: no blondinka :grinning:
no a co sa tyka stretavky A.R. ju organizovala, ale ona sa na nej zucastnit nemoze nakoniec, ze mam sa opytat bab ci z toho nieco bude a aj D.B. aj I.CH. my povedali, ze oni mysleli ze to organizuje andreja a nemaju teda ziadne info, ze aj oni uz len cakali kym im niekto napise kedy a kde :unamused: tak skusim este Z.T. napisat a ked ani ta nebude vediet, tak pocitam, ze to ani nebude :confounded:

a ako to vyzera s tou stredou k Pikuske???
14. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v stredu mozem, cakame len na vyjadrenie viki a ona nikde :sweat_smile:.... len ci moze aj piki :grinning:
14. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka zebriem mu seba s terezou. :angry:

ano ano v streedu ku mneeeeee. uz som si nakupila aj veci na kolaaaacik.
14. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnamky kolacik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - taku knihu som ja dala manzovi kedysi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ani neviem kde ju ma :confused:
14. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka dobre uschovana, aby mohol studovat, si mu mala podciarknut, co mas rada :grinning:
14. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ju pouziva ako podnos :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ma napadlo, ved do vierkinho porodu by sme mali este stihnut ist kuk juli a skolaudovat aj u perlusky a potom po vierkinom sestonedeli u naaaaaaaaas :dizzy_face:
14. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok