Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
21. dec 2009

tigi my sme boli od rana, rano sme sa boli kupat - tam bolo super, potom v cine na obed - mnami tam je paradna, potom v CaA a potom n trhoch, domov sme dosli okolo desiatej v noci 🙂

pikino
21. dec 2009

diky baby. som na seba hrda. 😀 😀 😀

lucul manzovy operovali v piatok oci. takze je z neho nervozny slepuch. v piatok sa s nim nedalo vydrzat. bolelo ho to tak som si to zasa zlizla. klasika. akoze fesak je teraz na mne zavisli a aj tak sa chova ako magor. aj ked dnes uz je to lepsie. ale co som si povedala, ze uz mu to nedarujem a hotovo. nech sa fesak uvedomi. zas mu rozky narastli. 😠

vierka
21. dec 2009

caute baby 😀

tak ja az teraz... tak najprv k poradni... dnesna cesta na nu skoncila asi tak, ze neslo nastartovat auto - baterka... este stastie ze Tigin mangelik bol doma este a bol ochotny nas prist cez baterku startnut 😅 nuz, v noci pekne tuhlo a baterka proste stuhla teeez 🙄
no na poradnu som prisla asi tak 10.15 a odchadzala som odtial bolo 14.30 😨 🤐 takze v tomto smere no coment... ale inak vsetko v poriadku, ozvi srdiecka super, som pekne zatvorena, krcok zostal 1,5 cm... maly vazi 2450 g - co neviem ci je na tento tyzden vela alebo malo, tak beriem ze je to akurat 😀 no dalsia poradna buduci pondelok 😀
potom sme boli este na nakupe v tescu a teraz doma varim salka, lebo zajtra chcem miesat karamelovy konak domaci 😝 😀 no len co ked pit ho nemooooozem 😅 😀

pikuska - tak ked si ani taky poloslepy nedokaze uvedomit ako velmi ta potrebuje a ako velmi si v jeho zivote dolezita, tak fakt neviem ako na neho 😖
a super, ze si zvladla to soferovanie 😵
no a co sa tyka fotenia, tak to "kazdy podla svojho gusta" bol skor moj napad... ved ten moj mangel nechcel ten playboy ani do ruky chytit 😀 😀 😀

tigi - a kupil??? 😵 ved ty vies co!!!
medovnicky sa podarili, ved som ich hned aj vyzierala... ale pre istotu si mixer este necham ked ti neponahla, keby si mangel zmyslel, ze potrebuje este jednu davku, lebo som robila len s jednej 😵
a teda kolaciky mas uz porobene, no super....

a dakujem za komplimenty ku fotkam... 😵

lucul
22. dec 2009

dobre ranko kuratenka 🙂

vierka vyzera to tak, ze preberam stafetu po tebe - som prvaaaa 😀 😀 😀

piki tak to je fakt na odstrel, ked ani teraz si nedokaze vazit ze ta ma 😠, najlepsie by bolo keby si sa zbalila s terez a odisla na dlhuuuuuuuuuuu prechadzku, nech sa stara 😠

tigi
22. dec 2009

cafte čiči 😝 😀

ja mam hned zrana dobru naladu a haaadajte preco... no samozrejme preto, ze dnes som posledny den v praci, taktiez preto ze ideme skor domov a v neposlednom rade preto, ze sme si dali na uvod s kolegynami medovinu a mam pocit, ze mi je hned nejak teplejsie na srdci. 😝 😀 😀 😀

vierka nekupil 😒 takze mozno to vybavim az po novom roku, aj ked uz to asi nebude ono, ale hadam aj tak potesi. 🙂

luculik no nazdaaaaaar, ako dneska? mimochodom uz si dlho nedavala graf, ako to vyzera? a to spinenie preslo?

lucul
22. dec 2009

ahojky tigi, zavidim tvoju dobru naladu, mne je nejak na figu uz dlhsie, snad mi volno pomoze 😒
spinenie sa nejak nekonalo, bol to len take nic moc, tak som sa na to vy... a graf? ziadna slava, dnes mi to ovulu prehodilo na inokedy tak uz neviem, snad sa zadarilo

tigi
22. dec 2009

luculik a co ta trapi? vsimam vsimam ze si v poslednej dobe nejaka smutnucka.... 😒 co sa tyka grafu, prehodil ti ovulu? mala si ju vyznacenu plnou ci prerusovanou ciarou? zadavas mu aj ine udaje okrem teploty? mozno preto je zmateny, hlienik nebadas? a to slabucke spinenie nebolo okolo povodne vyznacenej ovule? mohlo to byt aj kvoli tomu ze bola ovula, inak neviem.

lucul
22. dec 2009

povodne som mala vyznacenu na ten 14DC, teraz sa to posunulo na 16DC, ale uz teraz viem ze mrcha pride, lebo sme snazili az v pondelok, lebo R. bol chory, takze nist, kaslem na to, pride mrcha a nasadim si zas tie femi kvapky, ale dam si ich ako baby z grafov 3x12kvapiek 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

neviem tigi, co mi je, vsetko sa nejak kasle, tesila som sa, ze uz budeme aspon malovat a robit kupelnu a podlahy v byte, ale nic, cakame kym sa vsetko ususi, a henten debo robi stale problemy aj kamos je uz nervozny a s r. stekaju po sebe, uz stale viac hovori o stavani domu a ze sa na to vykasleme, ani na vianoce sa neviem tesit ☹

tigi
22. dec 2009

luculik tesim sa ze prisla ovula, ale viem podla seba, ze na radost je to malo, najma ak hrozi ms. skus sa cez vianoce pekne zrelaxovat a oddychnut si. do vianocnej nalady sa nutit neda, ale dufam, ze aj tak budes mat pokojne a pekne vianoce.

a tie femi kvapky su na co dobre?

lucul
22. dec 2009

tigi femi kvapky su na upravu cyklu a na cinnost vajecnikov

boli by pokojne keby som nemusela lietat medzi mojimi rodicmi, ale co uz 🙄

tigi
22. dec 2009

mna teraz zaujala ta pupalka co tam baby pisali, vraj je dobra na hlien. ja ho mavam malinko, tak mozno by to mohlo pomoct. to ale budem riesit v januari. hned 4.1. idem k dokinovi, tak uvidim co bude.

lucul
22. dec 2009

sorry som sa neozvala, bola som u zubarky - ziadne kazy 😵

tigi a teraz zacnes merat, aby si vedela co sa deje ked nestimulujes?

ja tiez nemam od zakroku hlien, ale nebudem to miesat, skusim len tie femi

tigi
22. dec 2009

luculik uz som sa bala kam si zmizla. 🙂 chvalabohu u zabara teda ziadne vrtanie, ja by som tiez mala ist, som nebola vyse roka... 😅

budem merat urcite, zda sa mi to vyborna metoda na zistenie ovule. trosku si oddychnem cez vianoce a po novom roku sups opat na meranie a na doktorov. 😉 🙂

uz nepracujem, som sa rozhodla ze som tento rok robila uz dost 😝 a tu tristvrte hodinku si uz daaaaavam vianocne-koncorocne volno. 😀

lucul
22. dec 2009

ja som bola len na preventivke, ale potesila ma na vianoce, tak som jej aj pekne sviatky zazelala 😀

ja este musim makat, nasi uz fajrontuju az do 11.1. a ja sa sem budem trepat parkart dovtedy 😠, ved 25.1. je tu o chvilu ☹

tigi
22. dec 2009

my koncime dnes a opat naplno pracujeme 4.1. avsak ja, ekonomka a baby z obchodneho sa tu stretavame este 29.12., aby sme podotahovali este nejake veci. 🙄

lucul
22. dec 2009

presne ako vy, tiez musim podotahovat nejake zalezitosti nech sa tu nekaslem s tym este 25. 😠

tigi
22. dec 2009

luculik rozlucim sa, svistim s vierkou na kavu ked nas uz teda pustaju skor. 🙂

ak by som sa tu uz nestihla ukazat, prajem vam babulky moje zlate krasne vianoce plne pohody, lasky, nech vam jezisko najezi darceky, ktore vyludia usmev na vasej tvari. 😵 vidime sa, citame sa. pa pa pa 🙂

lucul
22. dec 2009

papa tigi

baby aj ja odchadzam, ak sa neukazem, tak prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov, bohateho jeziska a uzite si pohodu a vzajomnu lasku. papa kuratenka 😵

vierka
23. dec 2009

ahojte babulky 😀

ja som sa vcera neukazala, lebo som mala este nejake vybavovacky v meste, potom sme dali s Tigi kavicku a s mangelom este nakup a vecer som miesala konacik domaci - ktory aj tak pit nebudem, ale tak co nevymiesam pre druhych 😅 ved ja nie som lakoma 😠 😀

no dnes tu bude asi mrtvo... aj ja som len na chvilu, idem ranajkovat a potom este doupratujem a budeme stavat s manzom stromcek a tak 😀

lucul - mojenko, dufam, ze sa nalada vylepsi a ked ju nevylepsia ani vianoce, tak dufam, ze to vylepsi to ze bude volno a budes aj s R. a tak... tak sa drz, aj ked viem ze to mas tazke 😔

tak baby, vam chcem zazelat kraaaaaaaasne vianocne sviatky, uzite si ich do sytosti a nech je vam proste dobre a nech darceky potesia... ale proste aby bolo vo vasich domoch vela, vela, vela lasky a pohody, to je to hlavne 😀 😀 😀 😵

pikino
23. dec 2009

ahojteeee

ja sa tiez neozyvam sorryyyyyy, mam toho strasne vela.

no a aby som nembola svina musim povedat ze manzo uz skludnil hormon. som mu trosku vynadala a teraz seka dobrotu. 😝

dnes som bola v tescu nakupovat posledne darecky. mrteeeee ludiiiiiiiiiiiiiii. 😠 som bola rada ze som vobec zaparkovala. vsetci taki sikovny ako ja. kupuju na poslednu chvilu. 😝

luculik snad uz mas lepsiu naladu. 😉

ja som vystavena zajtra su vianoce a ja tu mam ako po vybuchu. vobec nemam pocit ze s vianoce. ach jo.
esteze svokrovci dnes priniesli kapustnicu a kolaciky. 😀 a tych dvoch chlpacov si nechaju az do soboty. inak by som sa uz vazne obesila keby som musela aj vencit.

tak to je asi vsjo. tak vam prajem krasne vianoce a vela darcekov samozrejme takych co sa vam budu pacit. 😀

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ps: mnam konacik. 😀 😀 😀

perla200
autor
24. dec 2009

krásne vianoce plné darčekov, vela lásky a pohody dievčatá moje...

flyangel
24. dec 2009

ahoojte krasne a pohodove Vianoce Vam zelam 😉

vierka
27. dec 2009

no caute kocky tak ako dovolenkujete a jeziskujete???

perla200
autor
28. dec 2009

no ja mam pocit, že bud vsetky rodíte alebo sexujete????????🙂)))))

no my sme mali krásne vianoce......a dnes mame 5 mesiacov..... 🙂

vierka
28. dec 2009

a vy teda co??? rodite, alebo sexujete 😝 😀

fuha 5 mesiacov??? za chvilu pojde do skoly ked to pojde takto dalej 😀

my ideme za chvilu na poradnu a vaha mi ukazuje taku istu vahu ako pred tyzdnom 😕 😅 😀 nejake slabe sviatky to boli 😀 😀 😀

pikino
28. dec 2009

ahojteeee

tak ja ani nerodim ani nesexujem. to uz by ma asi zabilo. 😝 😀

my sme dnes hore uz od siedmej. hruuuuza

simonke gratulace k okruhlinam 😀 😀 😀

pikino
28. dec 2009

jaj a tiguske vsetko najlesie k meninaaaam. 😉

leri
28. dec 2009

ahojte baby,
piki, ty si ma teraz riadne dostala,.........citam si co ste pisali posledne dni a vidim ze tigi ma meniny, .....za ten svet ma nemohlo napadnut ake je jej meno......pre mna je to tigi........tak som zobrala kalandar a pozeram....29.12. milada........kua, to sa mi nezda, tak beriem telefon a docvaklo mi........aha, takze 28.12........a uz viem......takze tigi, vsetko naj ti prajem
teraz neviem ci je to materska demencia alebo tehu demencia, lebo som vazene nedostala mrchu uz 8 dni meska.........takze zacinam mat pocit ze si august zopakujem..........tichucko cakam ci pride, a dufam, ze je to len poplach zbytocny, inak si budem musiet v januari hodit maslu 😀
inak pekne sviatky ste dufam mali.........my urevane s rukami v puse a mame na rukach.........budem mat ruky ako opica 😀 inak vsetko po starom, neviem co skor, ale sama si za to mozem.......vo volnych chvilach by som sa veru mohla venovat druhemu babu........a noci su tiez dlhe...........no co vam budem hovorit, asi ma drbne, vcera som zacala spinit, tak som hned slavnostne ockovi oznamila ze tragedia sa nekona a dnes vidim ze to pri tom spineni aj ostalo,t akze uvidime co bude dalej
vierka, uz sa ti to pekne krati.........ja uz som rodila o tomto case 😀

pikino
28. dec 2009

no leri tak teraz si dostala ty nas. radsej si sprav test. 😀
ale ty este kojis tak je to normalne, mne chodi ako sa jej zachce. aj v dvojmesacnych intervaoch.

lucul
28. dec 2009

ahojte cosmosky
tak najprv oznamujem ani nesexujem a ani nerodim 😀
a teraz pre TIGI - vsetko najlepsie k meninam, vela zdravicka, stasticka a 9mesiacov bez mrchy 😉

leri 😀 sup ocikat test a oznamit nam vysledok 😉, ale ked kojis tak asi to mas z toho, svagrova nemala mrchu az do prvych prikrmov 😉

a Simonke ml. krasne 5mesacniny 😵

vierka este si cela? 😀