• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
no dobre ranko kocky :grinning:

co je to tu za bordel??? kde ste vsetky??? to co je za moralku??? a dochadzku??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk dobre ranecko :wink:

Ahoj Juli...aka som rada, ze si nas prisla nachvilu pozriet :slight_smile: Samulko je nadherny.....a kolko vlaskov ma....a ja tam vidim aj teba aj tatula :dizzy_face:

Vierka cauky....tak ako dned? A moralka , vsak som pred chvilou zapla PC a ty sa uz asi chystas do poradne :wink:
5. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikuska - no ved taka moralka, ze vy v praci by ste ho mali mat uz davno zapnuty... ci to len take co chodia na siestu ako kedysi ja :sweat_smile: :grinning:
no este len som si spravila cajik a idem ranajkovat, ale ani sa mi nikam nechce, mam nadchu ako slak :pensive:
5. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee ja som tu tiez
5. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nastastie nechodim na 06...aj ked to ma urcite svoje vyhody...ja pekne na 08 :grinning: :slight_smile: :wink:

Tak ja som sa rano vybrala k Dr. vcera my tak bolo strasne zle, skoro som odpadla...tak neuveritelne ma boleli dutiny, ze som si mysela ze my hlava vystreli...a ona nerobi ma dovolenku zacina az v pondelok, achhhh joooo

Ajoj Pikuska...a ty co tak zavcasu strasissssss :grinning: :wink:
5. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vcera davali taky super film vecer na markize, ze som bola az do pol druhej rana hore :slight_smile: :grinning:
5. jan 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - co ty tak skoro???? :confused: :grinning:

vikuska - tak konecne sa odhodlas ist k lekarovi a on tam nie je, no pekne :sweat_smile: ja nastastie len nadcha a teplota nie je - aspon skusam maleho digitalnu rychlobezku ci funguje :grinning: :grinning: :grinning:
a co to bolo za film??? ja som zalahla uz o stvrt na jedenast kedze som vedela ze rano vstavam...
5. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mam decko chore, sople, teploty takze mam za sebou prebdenu noc. a jej sa nesce spat. zuzle mi mobil.
vcera sme o doki a dnes ideme zas. :angry:
5. jan 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vcera davali ,,obchod s bielym masom,, velmi dobre to bolo aj na plakanie :grinning: :slight_smile:

No takze nie som jedina ktora je chora.... :frowning2: Baby to za vsetko moze to sproste pocasie :dizzy_face: a najhorsie su tie nadchy mne sa toto drzi uz skoro mesiac... :unamused:
5. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikuska - tak Terinka je chorucka, tak dufam, ze to coskoro prejde... aj mna to nejako chytilo, ale chvalabohu bez teploty...

vikuska - no pri takom filme by ma v mojom stave asi skor prepadal pocit hladu, ze biele masko :grinning: :grinning: :grinning:
no asi to je tym pockom, ved dva dni je total kosa, potom tak celkom normalne a zase kosa a zase normalne :rolling_eyes:
5. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej nazov dobre znie, ze biele masko...kto by si nedal :grinning: :grinning: :grinning: a ked je chutne pripravene :grinning:

Ale toto bolo obvzlast krute obchodovanie so zenami a malymi detmi...no svinstvo, ktore az tak nevnimame....a hlavne krute, ze sa o tom stale nehovori :cry: :frowning2:

No to ano..tri dni chlad a potom oteplenie o 5 stup....aj 10 ...ze tie nase organizmy este drzia pokope :frowning2:
5. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skvela zivna poda pre bacily. :angry: ale toto doniesol domov mm bola len otazka casu kedy to terez dostane. hlavne ked namiesto toho aby lezal v posteli dusil hry v obyvacke a terez tam vedla neho cucala.
5. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pikinko...aj u nas to bol kolotoc lepenia sa virusov ...u nas to zacala mala neter a posledna som ostala ja...tak ako vzdy pekne sa to nazbiera a ja posledna to schytam aj z bonusom :wink: :slight_smile:

Ale je to nezodpovedne ked tvoj mm nema ani stipku svedomia uz len kvoli malej :angry: :sweat_smile: :fearful:
5. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz s nim. on ju sice nechytal, ale predsa len tie bacily koluju
5. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, pre teraz sa lucim... idem na tu poradnu a potom si este nieco povybavovat v TT, takze k netu sa dostanem az vecer, alebo az zajtra..

tak vam prajem pekny zvysok dniku, pa pa pa :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papa Vierka...tesime sa na nove infosky....a pozdravujem maleho Patka :wink: :slight_smile: drzime palce :slight_smile:
5. jan 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute kočky....akos a máte? viki a nezachytila som už si testovala???

my sa mame fajn....mala je divoká ako rieka....ale perfektná....nové nemame v podstate nič....stale dokola to isté....dnes idem prevrátit na opak Orange v NZ tak asi budem na JOJ v novinách tak ma kukajte:slight_smile:
5. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja tu ani nie som :grinning:

vierka tesim sa na spravy z poradne

viki to je pech, odhodlas sa k dr. a ona tam neni :angry: :grinning:. inak k vcerajsku, ja som mala vsetky tehu priznaky a aha mrcha dosla, tak u teba to bude opacne :wink:

piki nech vam to rychlo prejde, to je hrozne chore babanko :unamused:

perli len obrat a simonka nech im tam vsetko ozuzle a oslinta :grinning:
5. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky perli , co ta nasrali v orange? a urcite budeme kukat :wink: uz to mas potvrdene :grinning:

Pozdravujem malinku Simonku...drzte sa, ani sa nenazdas auz bude chodit a prevracat cely dom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ano testovala som sa uz som robila 4 testy a je tam taky maly duch....skor ten test vidim ako negativny ako pozitivny :slight_smile: dnes je 9 den co my meska :confounded: neviem ci si moje hormony robia co chcu :wink: :slight_smile:
5. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky tolko ste popisali ze ani uz necitam :sweat_smile: :grinning: ale skusim

no co tu nove co tehulky a maminky?ako?

my sa mame super mala uz lozi teda zacala a ked je unavena tak si sama sadne a sedi to sedenie jej ide :grinning: no inak vsetko po starom ,vecer zaspava sama konecne taka je zlata ....
isla so svokrou von tak som rychlo navarila a spravila babovku a pojdem zehlit tak sa majte pekne
5. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :grinning:

aj som chcela este vcera vecer prispiet, ale akosi nefungoval kon :fearful: :rolling_eyes:

no my na poradni super, pribrala som za tyzden pol kila, moc negativny, ukazkovy 120/80 tlak... doki ked ma pozeral tak hovori "Ste viacmenej uzatvorena" a ja tak na neho s usmevom "Tak som uzatvorena viacej, alebo menej???" :grinning: :grinning: :grinning: no proste som uzatvorena, ze na porod to nejako este nevidi, ale ved stat sa moze vselico, maly v poriadku a podla odhadov ma uz 3050 gramov :grinning: :grinning: :grinning: dalsia poradna opat o tyzden :grinning:

perluska - no ja som TV noviny prepasla, tak dufam, ze ten prispevok ako to tam nicis a palis stal zato :grinning: :grinning: :grinning:

no ja vzdy ked som mala vsetky tehu priznaky tak som tehu nikdy nebola.. a ked som ich nemala, cvicila som jak drak tak som tehotna bola :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

vierka viac menej znamena, ze si uzavreta uz len na 5zamkov, je to stale viac, ale uz menej ako 7 :grinning:. a koniec koncov, tebe by sa chcelo ist von do toho snehu? mozno sa drobec boji, ze bude musiet odhrabavat auto :grinning: :grinning: :grinning:

my sme chceli ist dnes malovat, ale nechce sa nam vyhrabavat ani jedno auto :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

perli tak ako si dopadla? ostal im tam aspon stol :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - no hlavne ze ste mi predpovedali, ze maly pojde von v tom najvacsom snehu, nech je aspon sranda pri doprave do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:

no ani mne by sa nechceli odhrabavat auta, ja sa pojdem asi len tak prejst po dedine, lebo ja milujem sneh... a mozno pride kamoska vlakom, tak ju pojdem asi pockat na stanicu :grinning:
6. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pojdeme prejst do vinohradov, to mozem, ked tak vrzga sneh pod nohami :dizzy_face:, a budeme sa gulovaaaaaaaaat :grinning:

vierka mozno este malemu nie je dostatok snehu, mozno ma info ze este dopadne polmetra :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne keby sa chcelo zohybat, tak by som sa mozno aj pogulovala... ale sama so sebou to nie je ono :sweat_smile:

no mozno caka prave na to, ale to potom nebudem zavidiet Tigi, lebo keby nieco, tak ona ma vezie do porodnice :sweat_smile:
6. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o gulovacke drahy este netusi, ja to rozbehnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale musim byt slusna, lebo buduci vikend mi nebude robit obcerstvovaciu stanicu na lyzovacke :sweat_smile: :grinning:

neboj tigi to zmakne, ona je super vodic :wink:
6. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bud na neho dobra a sem-tam sa netraf.. aby to nebral ako osobny utok na jeho osobu :grinning:
a kam idete na lyzovacku???

no prinajhorsom ukradneme nejake odhrnacie auto :grinning: :grinning: :grinning: s majacikom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozhodujeme sa bud do Terchovej, alebo do ciech na Snezku :dizzy_face:, cenovo je to plus minus rovnako, v Terchovej 10e na osobu bez stravy a v cechach 990e aj s polpenziou, tak uvidime podla toho ake bude pocasie :slight_smile:
6. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majacik nepotrebujete, ty budes hukat cestou :grinning: a pri najhorsom ta tigi odrodi v zaveji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ved neni ziadne b-cko :wink:
6. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nakolko chcete ist, len tak na predlzeny vikend, ale 4 dni, alebo cely tyzden???
ja neviem lyzovat, ale na taku sankovacku by som sa nechala nahovorit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

no ved jasne, prinajhorsom gauc doma to isti a nejake info ako na to budeme cerpat z netu :grinning:
6. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok