Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
9. jan 2010

no ja by som slimaka do huby nedala 😀

takze lucul a 20 slimacikov 😀 😀 😀

vierka
10. jan 2010

Caute baby 😀

mam vas velmi pekne pozdravovat od Kasami, maju sa dobre, Samko sportuje kde sa len da a skusaju novu metodu a od jesene mal len jedni antibiotika 😀 a od septembra bude z neho uz prvacik ked ho zoberu 😀 😀 😀

lucul
10. jan 2010

ahojte baby
vierka takze este nebol modry kod 😀 😀 😀

dakujeme, a pozdravuj ju, nech sa aj ukaze ked bude mat chvilu cas 😉

vierka
10. jan 2010

neeeeee, este stale je ruzovy kod 😀 😀 😀 to znamena - ruzove licka po vydatnom spanku 😀 😀 😀

lucul
11. jan 2010

dobre ranko 🙂
dnes prvaaaaaaaa 😀

tigi
11. jan 2010

caf luci 🙂 dobre ranko sa zela. aky bol vikend?

vierka
11. jan 2010

dobre ranecko zabky 😀 😀 😀

tigi
11. jan 2010

caf cici 🙂 ako dneska? ako sa mate s patkom? spali ste dobre? silno na teba v poslednych dnoch myslim, ked si predstavim ze do 14 dni by mohol byt patko na svete... sila... 😵 🙂

vierka
11. jan 2010

hajo cici... no zatial dobre 😀 som zvedava ako dlho mi ten usmev na tvari este vydrzi 😅 😀 spime ako sipkove ruzenky obaja - ved nas poznas 😝 😀
no uz len 13 😀 😀 😀 😕
aky ste mali vikendik vy? aj som myslela ze co nedame kavu, ale nechcela som strasit telefonatom 😀 😀 😀

lucul
11. jan 2010

nazdarek micky 😀

vikend v pohode 😵

vierka vcera som chcela patkovi daco pjekne kupit len mi nic necvrnklo do nosa 😀

vierka
11. jan 2010

lucul - a kde si bola na nakupoch??? 😀 no on este saty na ples nepotrebuje (saty s vleckou, stribrem vysivane, ale princezna to neni jasny pane) 😀 😀 😀 , tak netreba mu oriesky 😀 😀 😀

tigi
11. jan 2010

vikend bol lenivy, v sobotu sme boli akurat tak na pizze v TT, inak klasika. mohla si kludne cinknut cici, vcil mi kvoli tomu snad ani nebudes volat. ja som bola nejaka nijaka cez vikend. aj sme sa pochytili trochen doma, asi mam pred ms syndrom, ja totiz byvam mrzuta nie pocas ms, ale pred nou, potom som uz v pohode. 😉 😀

tigi
11. jan 2010

vierka praveze mu treba oriesky... 😝 😀 😀 😀

lucul
11. jan 2010

saticky to zrovna neboli, ale mamina mi povedala, ze take ee, ze je to chutne, ale ze to nevynosi, hold skusenejsia zena 😅, boli sme vcera doobeda v auparku, chlopi boli v kine a my sme nakupovali 😀

tigi ja byvam pred mrchou tiez uplakana a hadava, ked sa spusti tak uz len uplakana ale zato pritulna 😀

vierka
11. jan 2010

tigi - dobre, tak ja ti teda budem volavat, ale zbytocne ked uvidis moje cislo nestresuj 😉 zacni stresovat az potom, podla toho o com zacnem hovorit 😀 ked o kave tak nestresuj a ked o vode, tak to je dovod na stres 😀 😀 😀
no a verim, ze doma to bude v pohode a ze to bolo len ten syndrom MS 🤐
oriesky??? a ja ze cikulku potrebuje 😀 😀 😀

fuck the pussy.... hug me, hug me 😀 😀 😀

lucul
11. jan 2010

vierka pekne si to napisala, teraz ked budes volat tigi tak jej prva otazka bude "mam stresovat alebo nie" 😀 😀 😀

vierka
11. jan 2010

lucul - no jasne, ze teraz este nevynosi tango slipy co nosievaju striptery - s flitrami a tak 😀 😀 😀 to az potom neskor 😝 😀
a na com boli chlapi v kine ked boli bez bab??? 😕

no ved to, pokial to bude o kave, tak nem-stres a pokial o odtekany vody, tak to uz bude potom echt-stres 😀 😀 😀

lucul
11. jan 2010

len aby nas tigi neprekvapila a ked povies odteka voda, tak ona s kludom odpovie - nestresuj, umy sa, oblec sa a zhlboka dychaj 😀, tato verzia by ma najviac pobavila 😀 😀 😀

boli na avatarovi 3D, mna to nejak nelakalo, ale podla toho co hovorili, tak asi pojdem na to aj ja 😅

brdo mne je taka zima a bolia ma dutiny jak keby som mala byt chora, sakra, asi nasadim teply caj, sak do vikendu musim byt fit 😵

tigi
11. jan 2010

zeny netreba stresovat, podla mna si patko pocka na tatina, takze bude stresovat on. 😝 😀

vierka zas to kukas??? 😀 😀 😀 potom mi to pozicias, alebo by som ti doniesla dvdcko a by si mi to prepalila ked budes moct. do kelu, to aby som dosla este do porodu, lebo potom uz na mna nebudes mat cas. 😀

baby ja som takaaaaa hladnaaaaaaaa....

tigi
11. jan 2010

a inak som vam nehovorila, mangel ide 21.1. na ten spermiogram. cici ty nevies za ako dlho budu vysledky?

vierka
11. jan 2010

lucul - len aby nepovedala - tak ju daj do konvice a za chvilu som na tej kave 😀 😀 😀
no ja som na to videla ukazky ked sme boli na Nov-e v kine 😀 ale nejako ma to nelakalo, ale ako 3D to moze byt mozno zaujimave 😀
tak si daj cajik preventivne....

tigi - no tak ja by som bola aj rada keby pockal na tatinka a mala by som komu nadavat - lebo tebe by som nechcela 😀 ale zasa na druhej strane este aj jeho ukludnovat ked bude stresovat a predychavat seba - no bude to asi dost sranda ked to pride 😀
nekukam, len odkedy si tu bola tak si spievam tu pesnicku kazdy den 😀 ja ti to kludne napalim, ale je to ako DivX nevadi??? a budes to mat u nas a lahko ti to Peto da, alebo ti to hodim do schranky ked pojdem okolo vas 😉

ja som este hladna neni, pred chvilou som ranajkovala.. ale keby som bola v praci, tak som o takomto case uz po obede 😅

lucul
11. jan 2010

ja si myslim, ze nikto nebude stresovat, na stres si nikto nespomenie 😉

neviem ci pojdem, jedine, ze si to dakedy kuknem u tatka na velkej obrazovke a s domacim kinom, to mozem, to ani pri jamesovi bondovi nedycham 😀

vierka
11. jan 2010

tigi - no ked ide k tomu co tam bol aj ten moj, tak jemu ten papier co som ti dala dal hned v ten den ako bol na vysetreni - tam to hned popozeral tu vzorku, popytal sa na nejake veci a hned mu napisal tu spravu.. a este pre istotu sa posielala ta jedna vzorka do Ba o tri dni, lebo tam mal vtedy ten zapal, ale vysledky dopadli potom z toho dobre, lebo povedali ze mu zavolaju len ked tam bude nejaky problem...

lucul - no my mame tiez domace, ale na nejaku velku telku este cakame... chceme po case kupit - ked sa bude dat 😀 ved manzo chcel uz teraz pred vianocami kupit taku nejaku plazmu ci co a odovodnil to tak "ved pre maleho aby mohol pozerat rozpravky" 😀 😀 😀 no lebo na klasicku 86 cm uhlopriecku chudacik maly asi nedovidi 😀

pikino
11. jan 2010

nazdar rostenky. 😀

vierka
11. jan 2010

pikuska - nazdar rostenko, jak ti to dupe??? 😀 😀 😀

pikino
11. jan 2010

my sme boli na avatorovy 3D. mne sa to pacilo, manzo vyhasil ze blbost. mozete si vybrat. 😝

a ja slimakov mooozem na cesnaku so spenatikom mnaaaam, 😵

vierka aby k tebe tigi nenabehla s hrncom s teplu vodu ze ta odrodi sama. 😀

lucul
11. jan 2010

uz vieme co ma piki na obed 😀
cau pikusik, terez uz je v poriadku?

pikino
11. jan 2010

dupe mi to dobre havne po hlave. 😀

neeepiki ma na obed plnenu papriku od svokry.
Terez je stale chora uz nema vobec hlas. a ked vidi odsavacku na sople reve ako sialena.

lucul
11. jan 2010

halo halo, kde ste kto 😕

pikino
11. jan 2010

no ja som stale tu. len mi nejaky blbne pc.strasne spomalene. 😒