Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
12. jan 2010

ahojte babulky

tigi sef je dobry magor 😠, moze byt rad ze si si nezobrala papier na poldna volna 😠

vierka to preto, ze sa blizi asi den kedy pride mango domov a Patko je chapave babo, som zvedava co ti povedia na poradni 😵

tigi
12. jan 2010

ahoj luci 🙂 ja uz ho neriesim, dnes som ho asi nezastihla v dobrej nalade. 🙄

vierka tiez som zvedava ako sa patko rozhoduje, ci este poska, alebo sa uz rozhodne tukat na dvere. 🙂

inak uz pekne citim podbrusko dolu, ocakavam podla intenzity ms zajtra. 😖

lucul
12. jan 2010

tigi a mudro neries ho, nezasluzi si to 😉

takze mrcha? skoda 🙄

tigi
12. jan 2010

no zatial este neni, ale mam vsetky svoje obvykle pred ms priznaky, takze uz asi ani toto neriesim. pockam si na vysledky z mangelovho vysetrenia a potom s nimi opat naklusem k dokinovi. po ms zacinam opat poctivo merat a som dost zvedava co z toho vylezie bez liekov na stimulaciu. ty si na tom ako luci? uz merias? ktory DC si?

vierka
12. jan 2010

tigi - neries ho.. on moze byt skor rad, ze teba nezastihne v zlej nalade, to by uz asi neprezil keby si ty urcite veci nedokazala predychat 😀

no on klope na dvere, ale zatial opacnym smerom nez by mal 😀

dobre babuchy, pre teraz sa lucim, zavitam sem az vecer, lebo idem po poradni este ku segre na kavu 😀 ked tak zavolam Tigi a moze vam napisat ako som dopadla 😀

tak zatial prajem pekny dnicek, pa pa pa 😀

lucul
12. jan 2010

tigi hej meriam a som na tom takto http://www.fertilityfriend.com/home/29da82 chcem vediet ako to so mnou vyzera pri femi kvapkach, a strasne ma boli vpravo dole

vierka tesime sa na spravicky

pikino
12. jan 2010

cafte

je mi jasne ze uz je tu mrtvo. dnes sme rozlietane. doobeda, klasika som makosila a boli sme s terez vonku.
a teraz sme sa vratili zasa od lekarky. zobrala jej vytery z hrdla a nosa a uvidime v piatok. des s tymto krpcom.
uz nech je zdrava. celu noc mi zavyja pri uchu monitor dychu lebo fesanda zadrziava dych co sa nevie nadychnut nosom. a ja len skacem ako gasparko na spagate. 🙄
a moj mm mi povie ze za to mozem ja ze je chora lebo chodi malo von. ale to ze ju nakazil on je nepodstatne.
zabittttttttttttttttttt. no klasika ani sa uz nerozculujem. 😝
dnes to ma vyzehlene lebo mi nesie domof hamburger. 😝

vierka som zvedava na spravy z juhu. 😀

bambi7
12. jan 2010

cafte babulky ako sa mate?

piki to mii je luto ze je terezka chora prajem skore uzdravenie,

vierocka jaj tesim sa coskoro budes mamca parada 😵

lucul ako?

no my sa mame ok,mala na 3zubky teraz nas vsla stolicka,mala ma take obdobie ze je stale na mne nalepena ale je zlata,som stastna ze ju mam ked sa hra a sedim za nou uz ma hlada a len mama mama 😀
inac vsetko po starom
tak sa majte babulky myslim na vas 😉

lucul
13. jan 2010

ahojte babulky

vierka akooooooo?

piki nerozculuj sa, to je chlap 😠

bambi, nic nove u mna, vsetko po starom, ale u vas pozeram je kopec noviniek a doma mas pekne sidielko 😵

tigi
13. jan 2010

ahojte zabky.

o vierke nemam ani ja spravy, tiez som zvedava, uz sa mi aj dneska snivalo ako rodi, uz je to teda urcite na spadnutie. 😝 😀

luci vcera som tu mala frmol, uz som potom nestihla napisat. som zvedava na tvoje referencie na kvapky. mozno uz ta bolest znamena, ze sa nieco deje. 😉 🙂

pisala som vikuske a mam vas pozdravovat, je vcil na orave, takze nema pristup k netu. 🙂

lucul
13. jan 2010

ahojky tigi, v pohode aj tak mna kon vyhodil a uz som sa nevedela pripojit
mne je stale nejak na grc, neviem ci z tych kvapiek, a uz ma zacina boliet aj druha strana, aby to fakt neboli tie dvojicky co sa r. stale snivaju 😅

tigi
13. jan 2010

r. sa sniva o dvojickach? 😀 ono neni to vylucene, teoreticky ak sa nabudia vajecniky a dozreju dva krasne folikace... 😀 neviem ci to tak funguje aj naozaj, ale takto asi prichadzaju na svet dvojvajecne dvojky, nie? 😅 😀
no to ze ti je grc teda nezavidim, ved uz pri ms ti bolo zle, nie? luci a nechcela si ist tento mesiac aj k dokinovi, ci este vyskusate pravidlo kazdeho druheho dna najskor tento mesiac? 😉 🙂

lucul
13. jan 2010

hej jemu sa sniva na striedacku o rybach a o dvojickach, a naposledy uz mali aj mena, ale tie som razne odmietla 😠 😀, a ja som stretla dvoch bocianov, takze jupi 😅
doktorovi som volala, vestko mal uz obsadene, ale vraj keby bol problem mam prist skor a urychlene, zatial som objednana na 11.2., je to presne po skonceni mrchy a ak nahodou nepride tak uz bude aj daco vidiet, takze asi tak 🙂

tigi
13. jan 2010

no tak to je aj celkom fajn, prebehne ti este tento mesiac cyklus kedy to mozete skusat podla r. planu 😀 a potom dokinovi. 🙂 mne uz sa o rybach dlho nesnivalo, naposledy predtym ako mi vierka povedala ze je tehu, potom uz nic... to je potom pozitivne ze r. sa sniva. 🙂

ja som mala aky paradny telefonat teraz. 😀 😀 😀 za reklamu kde som ucinkovala este pred dvoma rokmi a vysielaju ju este teraz mi budu doplacat peniazky! 😀 ako dobre sa dnesny den rozbieha 😀 😀 😀

lucul
13. jan 2010

mojmu nevlastnemu tatkovi sa snivalo o rybach ked som ostala tehu, tak som zvedava kto to bude teraz
prave ma napadlo, mne moze byt zle aj z mojej chrbtice, ja s nou mam problemy a uz som 2mesiace nebola na masazi, sakra zas budem musiet chodit na rehabky ☹

a ktora reklama? nech si ta vsimnem 😵

tigi
13. jan 2010

luci ip. 😉 🙂 aj ti ta masaz pomaha? ja mavam skor problemy s krcnou chrbticou, ale masaz som este neskusala...

lucul
13. jan 2010

praveze mi pomahala, ale musela som mat odstup tak 4 max. 5 tyzdnov, ja mam tiez s krcnou chrbticou, mam nieco medzi stavcami a je to riziko vyberat a ja sa aj bojim 😅

a to takto vyplacaju peniaze ked sa obnovi vysielanie? to by bolo super, mohli by ordinaciu zacat opakovat, to by som si vydelala 😝

tigi
13. jan 2010

podla toho asi,ako mas zmluvu. a ty si v ordinacii? kde kde kde to mozem vidiet??? 😝 😀 povidej a prehanej. 😀

lucul
13. jan 2010

hej mam to v zmluve, ale brala som to tak, ze haha, kde a kedy dokazem ze to opakovali 😅
v prvej serii som hrala, ako komparz, ale bolo ma tam v niektorych dieloch dost vidiet, prvykrat som bola pacientka a potom sestricka velakrat a raz alebo dvakrat recepcna, ale najlepsie je ma vidno v poslednej casti prvej serie ked som bola s marianou durianovou 😀

pikino
13. jan 2010

ahojte micky.

teda ja budem machrovat s akymi hvizdami sa bavim. 😀

a ja som hrala vo filme. otravila som si frajera. 😀 akurat ze to bolo na stuzkovu mojho brata. 😀 😀 😀 😝

vierka
13. jan 2010

no caute baby 😀

som este cela, nebojte 😀
vcera sa mi po poradni vybil telefon 😖 a domov som prisla az vecer a unavena jak das, ze sa mi ani na net nechcelo ist... a dnes rano som utekala rychlo na postu odoslat surne jeden balik, potom som rychlo este vysavala, potom som sa logla na kona, ale nesiel, potom prisla na skok susedka... no a konecne mam teraz cas 😅

takze poradna dopadla super ako vzdy, ukazkovy tlak 120/80, ozvy a prietoky v poriadku, som uzatvorena, krcok sa drzi na hodnote 1,5 cm.... takymto stylom rodim v lete 😀 😀 😀 dalsia poradna o tyzden... maleho mi nevazila kedze ho vazili minule, ale ubezpecila ma, ze za ten tyzden ked som ja opat nepribrala ani deko, ze maly urcite pribral, ze to sa nemusim bat 😀 😀 😀

a idem si vas spatne precitat co ste popisali 😀

tigi
13. jan 2010

jeee, ty koki, neda sa to niekde pozriet? maju to na nete? tusim si to kuknem. 😝 😀

tigi
13. jan 2010

no caf cici, uz som sa o teba normalne zacinala bat. to je ten nabity program zeny na materskej dovolenke 😀 a mala si tentokrat opat stefanikovu?

caf pikusita. ako sa ma zabiatko terinka, nepolepsilo sa jej od vcera?

vierka
13. jan 2010

no ja ordinaciu nemusim, ale ten diel si urcite niekde najdem 😝 😀
podla mna lucul uz hlada link ked sa tak dlho neozyva 😀 😀 😀

pikuska - tak to ste mali veru "paraaadnu" noc.. dufam, ze Terinke je uz lepsie...

cici - mrzi ma, ze som vas takto vyplasila 😔 ale blondina si asi ani nedokaze vsimnut, ze ma vyslahany fone... manzovi som este stihla zavolat a tebe uz nie...
hej, mala som Stefanikovu a uplna pohoda, aj som bola za 20 minut od prichodu vybavena...

tigi
13. jan 2010

cici v pohode, vcera som to aj tak brala, ze asi je vsetko o.k., ked nevolas, len dneska ked uz si sa dlho aj po odratani dlheho spanku nehlasila 😀 som sa trosku zacala obavat ci sa nieco nestalo. 😉 🙂

nabuduce, ked pojdeme na chatu, tak u lucky si zatial nebudeme pustat svadobne dvdcko, ale ordinaciu a budeme hovorit, ze " aha, tam je, uuuuuu, vyzera dobreeee" 😝 😀 😀 😀

vierka
13. jan 2010

tigi - ja som vstavala dnes uz o 7.45, len som do seba hodila rychle ranajky a utekala som na postu - aby este dneska ten balik odisiel... 3 x som tam musela prepisovat ten sprievodny listok k tomu co tam stale nieco bolo zle, alebo do cudziny ze sa to neda dat taka sluzba ktoru som si vybrala, no na nervy, som tam bola asi tak hodinu 🙄 a potom mi ani ten kon nesiel... akoze normalne sa mi nacitala uvodna stranka, som sa prihlasila a ked som dala ze snazilky, tak mi zostala biela obrazovka a nic 🤐

no tak to by mala potom nahrat vsetky diely v ktorych je, a by sme len... "ohhhhhh a aaaaaaah, jaka je rozkosna, ako jej to s tym Mastalirom pristane" 😀 😀 😀

lucul
13. jan 2010

vtipalky 😀

vierka no hura, uz som zacala rozmyslat, ze si ta nechali v nemocnici, ty nemas mobil a nemas dat ako vediet - tos moj hororovy scenar 😅 😀
a nehladam, ale skusit mozem kuknut ked bude cas chvilku, ale myslim, ze mame jeden alebo dva diely na kazete 😀 😀 😀, a tu scenu s durianovou moj tatko kukal aj patkrat dokola, a vzdy ahaaaaa moja dcera vystupila z vytahu 😀 😀 😀

vierka
13. jan 2010

😀 jeeeeeeej, tak je aj vytah???? 😀 no to musim ist hned omrknut na net 😵

neboj sa, keby si ma nechali v nemocnici, tak je v pohotovosti uz polka TT 😀 😀 😀

lucul
13. jan 2010

hej ja som vychadzala z vytahu a ona nastupovala 😀, akurat pozeram jeden diel, viem ze to bol bud posledny alebo predposledny diel v decembri ale neviem ci 2007 alebo 2008

lucul
13. jan 2010

hehe a raz som pokazila studenkovej obraz 😀, ale bola zlata a smiala sa, ze mali nam povedat ze sa bude mavat dvakrat, prvykrat jej a druhykrat mne 😀