• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
tak drzim Vierke paste, chudatko nech sa uz netrapi ...
18. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prave som skoro zosokovala z nasho kocura, skace po kuchynskych hodinach po sekundovej rucicke :sweat_smile:
18. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda takze cisar tak nech to maju rychlo za sebou. nezavidim. :unamused:
18. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiis jak mne dneska blbne kon :angry:

ja som tiez hovorila vierkinmu manzovi ze aspon sa uz nebude trapit, nevedel mi zatial povedat ci bude mat celkovu anesteziu alebo ako, chudacik je z toho aj on riadne vystresovany.

luci este sme tu na to my dve minimalne na normalny porod. :wink: :grinning:
18. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zgzfziug ztrzý ý ťýžtýntýžržáu ýfžtržtrýžázýžťrýfgh
18. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zdravime terezku :grinning:

tigi, na rade je vevon, ked to ona nezlomi, tak fakt to ostava na nas a budeme to musiet vytlacit prirodzenym :grinning: :grinning: :grinning: este aj zlato, co obcas zabludila k nam tak rodila cisarskym :sweat_smile:
18. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajeje, tusim sa terez snazi s nami komunikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna rodia zeny cisarskym aj preto, ze sa lekari uz boja nieco riskovat. stale lepsie cisar ako nieco posrat.

mimochodom ten prispevok vyssie-su packy mojho muza.
18. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu konovi to dnes trvaaaaaaaaaa jak v lete na saniach :angry:, ved snehu je dost na spustanie :grinning:

piki a ja ze terezka :grinning:
no myslim, ze v niektorych nemockach ano, ale v BA ked nemas dohodnuteho dr. tak ta nechaju trapit sa, kamoska bola takto 31hodin, nic jej nedali ani cisarak nerobili :angry:
aj znama, co robi na jiske pre nedonosene deti povedala, ze bez lekara sa rodit v BA neoplati, a to je od zdroja :angry:
18. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky je to tu!!!!!!! vierka sa stala maminkou krasneho Patka s mierami 3952g a 53 cm. chrobacik je v poriadku, maminka je este na sale, ale uz to maju teda za sebou. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej konecne teda riadny cvalik a aky velky mamina ho dobre vykrmila sa ani necudujem ze sa mu nescelo
von. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hura hura hura :grinning:

vierke teraz nezavidim. ta bolest po cisari brrrrrr.

lucul ja viem v BA si vsetci lekari myslia, ze su bohovia a rodicky kravicky v JRD.
18. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, vierke gratulujeeeeeeeeeem, pekny cvalik, to kde mala schovane :dizzy_face:
18. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny pampusik :slight_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: GRATULUJEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok micusky uz mi je dieta hore. odchaaazzim.
juj sa tesim dnes to bol napinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

paaaaaaaaaaaaaa

budem cakat na nove spravicky
18. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez neviem kde mala takeho macka schovaneho a dufam, ze som to dobre zapisala, ale hadam hej, tatino mal hrdost ale aj unavu v hlase a ja som sa moc tesila, tak dufam ze je to ono. skoro mi cvrklo a v ociach aj cvrklo ked mi volal. :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi ale dufam, ze si si vzala od vierky stafetu :wink:
18. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ja som cel den myslela na vasssssssssss vierocka moccccccccccc gratulujemmmmmmmmm vela zdravicka prajemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jej som taka rada
18. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujeme...prisla mi sms.... no pekné mieri....hoci nasu simonu netromfol:slight_smile:))))) ale tú bolest jej po cisaraku nezávidím
18. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme aj nam prisla sms,,,,,,,,,,,superrrrrrrrrrr Patulik ma krasne miery herec nas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som rada ze uz ma Vierocka malinkeho pri sebe superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez pripajam k gratulacii a tiez som zvedava kde sa maly Patko schovalal...bohove miery zeby po tatkovi. :grinning: a aj mne prisla sms :grinning: :grinning: az my skoro slza vybehla :wink: cmuuuukkkkyyyyy
18. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dobre ranko. :slight_smile:

malinky je krasny, zatial sa mi podla fotky podoba viac na tatina a uz sa tesim ked ho uvidim nazivo. :slight_smile:
19. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zabky :slight_smile:

jeej tigi hod foto :dizzy_face:
19. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, pokusim sa nachvilu ho hodit do albumu. :wink: :slight_smile:
19. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, takte som zistila, ze tu nemam kablik a usb bluetooth odmieta komunikovat s mojim founom, takze luci poslala som ti mms.
19. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mam, maly je krasnunky, ale zda sa mi, ze fakt je tatov, lebo vierku v nom nevidim :sweat_smile:
19. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka hovorila ze nostek ma po nej, ale ono to podla tejto foto moc posudit nejde, uvidime nazivo. :slight_smile: ako dlho po cisarskom si ju nechaju v nemocnici? :confused:
19. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, juli bola standardne 4dni ako pri spontannom, a podla toho ci nebude mat maly zltacku, okolo 5dni a mohla by ist domov
19. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
aj cem fotoooooooooooooooo :frowning2:
no v nemocke bude presne ako pise lucinka,, ked bude vsetko ok tak maximalne 4 dni
19. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky za pomoci kolegynky a jej compu sa mi podarilo dat tu foto do albumu. :dizzy_face: :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeeee.

ja som bola v nemocke 6 dni.
na mna nieco lezie. klasika ked uz su vsetci zdravi tak ja ochoriem.
19. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok