Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
18. jan 2010

tak drzim Vierke paste, chudatko nech sa uz netrapi ...

lucul
18. jan 2010

baby, prave som skoro zosokovala z nasho kocura, skace po kuchynskych hodinach po sekundovej rucicke 😅

pikino
18. jan 2010

no teda takze cisar tak nech to maju rychlo za sebou. nezavidim. 😒

tigi
18. jan 2010

jeziiiis jak mne dneska blbne kon 😠

ja som tiez hovorila vierkinmu manzovi ze aspon sa uz nebude trapit, nevedel mi zatial povedat ci bude mat celkovu anesteziu alebo ako, chudacik je z toho aj on riadne vystresovany.

luci este sme tu na to my dve minimalne na normalny porod. 😉 😀

pikino
18. jan 2010

zgzfziug ztrzý ý ťýžtýntýžržáu ýfžtržtrýžázýžťrýfgh

lucul
18. jan 2010

ze zdravime terezku 😀

tigi, na rade je vevon, ked to ona nezlomi, tak fakt to ostava na nas a budeme to musiet vytlacit prirodzenym 😀 😀 😀 este aj zlato, co obcas zabludila k nam tak rodila cisarskym 😅

tigi
18. jan 2010

ajeje, tusim sa terez snazi s nami komunikovat 😝 😀

pikino
18. jan 2010

podla mna rodia zeny cisarskym aj preto, ze sa lekari uz boja nieco riskovat. stale lepsie cisar ako nieco posrat.

mimochodom ten prispevok vyssie-su packy mojho muza.

lucul
18. jan 2010

tomu konovi to dnes trvaaaaaaaaaa jak v lete na saniach 😠, ved snehu je dost na spustanie 😀

piki a ja ze terezka 😀
no myslim, ze v niektorych nemockach ano, ale v BA ked nemas dohodnuteho dr. tak ta nechaju trapit sa, kamoska bola takto 31hodin, nic jej nedali ani cisarak nerobili 😠
aj znama, co robi na jiske pre nedonosene deti povedala, ze bez lekara sa rodit v BA neoplati, a to je od zdroja 😠

tigi
18. jan 2010

babulky je to tu!!!!!!! vierka sa stala maminkou krasneho Patka s mierami 3952g a 53 cm. chrobacik je v poriadku, maminka je este na sale, ale uz to maju teda za sebou. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pikino
18. jan 2010

jeeeeeeeeej konecne teda riadny cvalik a aky velky mamina ho dobre vykrmila sa ani necudujem ze sa mu nescelo
von. 😵 😵 😵

hura hura hura 😀

vierke teraz nezavidim. ta bolest po cisari brrrrrr.

lucul ja viem v BA si vsetci lekari myslia, ze su bohovia a rodicky kravicky v JRD.

lucul
18. jan 2010

jeeeej, vierke gratulujeeeeeeeeeem, pekny cvalik, to kde mala schovane 😵

kasami
18. jan 2010

krasny pampusik 🙂

😵 😵 😵 😵 😵 GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pikino
18. jan 2010

ok micusky uz mi je dieta hore. odchaaazzim.
juj sa tesim dnes to bol napinak 😀 😀 😀 😀 😀

paaaaaaaaaaaaaa

budem cakat na nove spravicky

tigi
18. jan 2010

tiez neviem kde mala takeho macka schovaneho a dufam, ze som to dobre zapisala, ale hadam hej, tatino mal hrdost ale aj unavu v hlase a ja som sa moc tesila, tak dufam ze je to ono. skoro mi cvrklo a v ociach aj cvrklo ked mi volal. 😅 😵 😀 😀 😀

lucul
18. jan 2010

tigi ale dufam, ze si si vzala od vierky stafetu 😉

bambi7
18. jan 2010

jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ja som cel den myslela na vasssssssssss vierocka moccccccccccc gratulujemmmmmmmmm vela zdravicka prajemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jej som taka rada

perla200
autor
18. jan 2010

gratulujeme...prisla mi sms.... no pekné mieri....hoci nasu simonu netromfol🙂))))) ale tú bolest jej po cisaraku nezávidím

juliett99
18. jan 2010

gratulujeme aj nam prisla sms,,,,,,,,,,,superrrrrrrrrrr Patulik ma krasne miery herec nas 😵 😵 😵
som rada ze uz ma Vierocka malinkeho pri sebe superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵 😵 😵

zuzlienka
18. jan 2010

ja sa tiez pripajam k gratulacii a tiez som zvedava kde sa maly Patko schovalal...bohove miery zeby po tatkovi. 😀 a aj mne prisla sms 😀 😀 az my skoro slza vybehla 😉 cmuuuukkkkyyyyy

tigi
19. jan 2010

ahojte babulky, dobre ranko. 🙂

malinky je krasny, zatial sa mi podla fotky podoba viac na tatina a uz sa tesim ked ho uvidim nazivo. 🙂

lucul
19. jan 2010

dobre ranko zabky 🙂

jeej tigi hod foto 😵

tigi
19. jan 2010

ahoj luci, pokusim sa nachvilu ho hodit do albumu. 😉 🙂

tigi
19. jan 2010

no, takte som zistila, ze tu nemam kablik a usb bluetooth odmieta komunikovat s mojim founom, takze luci poslala som ti mms.

lucul
19. jan 2010

dakujem mam, maly je krasnunky, ale zda sa mi, ze fakt je tatov, lebo vierku v nom nevidim 😅

tigi
19. jan 2010

vierka hovorila ze nostek ma po nej, ale ono to podla tejto foto moc posudit nejde, uvidime nazivo. 🙂 ako dlho po cisarskom si ju nechaju v nemocnici? 😕

lucul
19. jan 2010

neviem, juli bola standardne 4dni ako pri spontannom, a podla toho ci nebude mat maly zltacku, okolo 5dni a mohla by ist domov

juliett99
19. jan 2010

dobre ranko
aj cem fotoooooooooooooooo ☹
no v nemocke bude presne ako pise lucinka,, ked bude vsetko ok tak maximalne 4 dni

tigi
19. jan 2010

babulky za pomoci kolegynky a jej compu sa mi podarilo dat tu foto do albumu. 😵 🙂

pikino
19. jan 2010

cafteeeee.

ja som bola v nemocke 6 dni.
na mna nieco lezie. klasika ked uz su vsetci zdravi tak ja ochoriem.