Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
25. jan 2010

piki uz som to zistila, skvele slovenske zakony 😠
danova povinnost vznika bezprostredne nasledujuci den po dni zapisania 😀 😀 😀 jaka veta a vcul ze babo rad, ale ano platit za celyyyyyyyy mesiac 😠

pikino
25. jan 2010

no uz ti neporadim. vidis mala si zapisat v auguste. 😀 som mudra ako Tv
inak vies o tom ze kradnes telefony? to mi vyslo na FB. 😀

tigi
25. jan 2010

no mala ma rok a pol na predstavu jej velkosti ponozky, pretoze on zere len jej ponozky 😀 je to labrador, take hovaaadko. 😝 ...si ma potesila s tou ovulou, hadam to vyjde. 😵 🙂

luci aspon ze si nasla, ja mam pocit ze niekedy odpoved v tych nasich zakonoch ani nenajdes a ak ano, da sa dvojako vysvetlit. 😠 🙄

lucul
25. jan 2010

tigi nasla, priatel na telefone 😀, ani porada mi neporadila 😠

piki ja kradnem? mne ulopli jeden pred dvoma rokmi 😠 😠 😠

pikino
25. jan 2010

tigi je sikovna. no zevraj kradnes. 😀 vidis to asi preto ze aj tebe slohli sa sces pomstit spolocnosti. 😀 😀 😀

to oni naschval tak pisu zakony aby ti potom mohli tak peknu pokutu, ze neee to ma byt takto. a bac pokuta.

havo je asi fajnsmeker. 😀 mozno mu tie ponozky pekne precistia crievka. 😀

lucul
25. jan 2010

baby jupiiiiii dph poslana, zaplatena, dan z MV tiez, uz len DzP a bleeeeeeee zdravotne 🙄

piki to ma nenapadlo, ze pomsta spolocnosti 😀 😀 😀

lucul
26. jan 2010

ok, tak ked inak nedate, tak ako som uzatvarala, tak otvaram 😀

dobre ranko 🙂

tigi
26. jan 2010

caute zabule 😝

jezis tu je tak pusto takto zraaana... mne sa dneska taaaaak strasne nechce byt v praci 😖 😀

tigi
26. jan 2010

dobre ranko luci, tusim nam to nedalo v rovnaku chvilu. 😀 😀 😀

lucul
26. jan 2010

ahoj tigi ja sme sa dohodli 😀

inak ani mne sa nechce byt v praci, najradsej by som spala 😔
prave som drahemu nakazali mi doniest salatik, taku s trasnu chut mam nanho a on sa ma spytal, ci mi ma k nemu doniest aj kyslu horalku 😀 😀 😀 (ale chcel povedat uhorku 😀 )

tigi
26. jan 2010

😀 😀 😀 nech donese aj horalku aj uhorku. 😝 😀 ja si davam akurat cajik, ale je celkom fajny, normalne mi ta alchemilka chuti. vraj inhalovanie jeho vone zvysuje ucinok, tak tu nad nim dycham zhlboka. 😝 😀

lucul
26. jan 2010

ved nech skusi doniest 😀
len pekne pi a inhaluj, len nezabudnite tuli tuli, ide ti to hore 😵

tigi
26. jan 2010

jo, ide hore, uvidim co zajtra. ja sa budem tak tesit ked dojde ovula bez tabletiek. 😵 ale nechcem predbiehat... 😉 tutuli mutuli bude 😝 tebe sa pekne drzi teplotka, tento mesiac mas fakt ukazkovy grafik. 😵

mne sa taka "zima" urobila na perach, pritom mi nist neni. vcil sa toho tyzden nezbavim. 🙄

lucul
26. jan 2010

fuj "zimu" neznasam, hlavne ked to tak boli 🙄

hej mam ukazkovy a napinavy graf, len sa mi zda ze tie teploty su nizko nad ciarou, co to nevadi? ja sa budem tesit s tebou ked bude ovula a ked sa zadari este viac 😵

tigi
26. jan 2010

mam teraz pusinu jak angelina jolie 😝 😀

ja neviem, nepriemeruje on tu teplotu a podla toho da tu vodorovnu ciaru? pretoze na vyznacenie dna ovulky by stacila zvisla ciara. neviem podla coho konkretne vyznacuje tu vodorovnu ciaru, ale tvoja poovulacna teplota je podla mna dobra. neviem ci bude tento odkaz fungovat, ale mrkni na tento graf napriklad... 😉

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/114...

tigi
26. jan 2010

to neni ten co som ti chcela ukazat 😅 musim este dojst na to ako sem kopirovat tie grafy ktore chcem 😠 😀

tigi
26. jan 2010

alebo je? 😅 vcil mi zas ukazalo ten co som chcela. no nist, hlavne co som chcela povedat je, ze tvoje poovu teploty su fajn, aj ked nie su vysoko nad ciarou. 🙂

lucul
26. jan 2010

no dobre ukecala si ma, takze cakam a uvidime ako ten napinak skonci 😅

inak vsimla si si, ze uz tu okrem vevon nie je ziadna tehula? 😅, este chvilu tak nas zacnu predbiehat tie co su uz maminy 😠 😀

tigi
26. jan 2010

jo jo vsimla... a dokonca jedna babula ktora sem chodila tak zo zaciatku uz caka druhe... potom mam pocit ze som tu uz vecnost. 😅 ale nechcem sa tym nejako trapit, skor sa to snazim brat tak, ze mam este kopec veci ktore chcem vyskusat kym nebudem tehu, lebo potom sa uz budem musiet spravat zodpovedne. 😝 😀 len obcas ma chyti taka naladicka, hlavne ked kuknem na kalendar ze zachvilku 30-tka na krku 😖

lucul
26. jan 2010

ja som nemyslela, ze sa tym mame trapit, ale je to prca, ked som sem prisla tak sama tehula a uz tie deticky lozia
a o veku ani nevrav, ked si predstavim, ze tento rok 28 tak mi je z toho bleee 😒 uz by sme mohli aj ten byt zacat robit, aj ked sa nam do toho moc nechce v poslednej dobe 😒

pikino
26. jan 2010

cafte mrcky.

ako dneskaaaa?
my taka pohodicka celkom, terez zuzle kabel o notebooku a ja sa snazim urobit si ranajky. 🙂

este 4 dni a uvidime ako dopadne ten tvoj graf lucul. 🙂

moj graf inak na figu ovula na 23 den a na 30 co je zajtra to uz vyzera na mrchu. 6 dni LF, ale cykus sa mi skratil na
30dni uvidime ci zajtra naozaj pride. som zvedava.
a nembojte ja sa na druhe rozhodne nechystam jedine ze by sa zadarilo omylom, ale to by som si momentane asi hodila slucku. 😝

lucul
26. jan 2010

piki tak ty si robis ranajky a tvoje dieta je rano len o kably 😠 😀 😀 😀
ale vies nahoda je blbec, aj omyly sa stavaju 😀 neboj my ta tu podrzime daleko od tej slucky 😉

pikino
26. jan 2010

dik lucul za podporu. 😀

no ona uz dnes jeda tri krat. kabel ma ako dezert. 😀

lucul
26. jan 2010

piki neni za co 😀

brdo ja som dnes hnila, nechce sa mi nic robit, a este mi aj ruky odmrzaju 🙄

tigi
26. jan 2010

luci a stavba uz je skolaudovana? inac ja som dneska tomu tiez moc v praci nedala, sami nechce. 😖 😝

pili nazdo 🙂 no LF nic moc, furt sa nechce umudrit 😠 ale raz aj na nu dojde. 😝 😉

lucul
26. jan 2010

hej skolaudovana, len strasne mokra, kazdy den chodime vyvetrat komplet a potom vypeckujeme kotol nech to schne, lebo ked v tych stenah ostane vlhkost tak o chvilu mame plesne 😠
a to nam musia dojst opravit podlahy, lebo klik-klak parkety by sme nemohli dat a ja nejsom ochotna dat 3500ecok za lepene parkety, ale som zvedava kedy sa uracia, a chceme teraz vymalovat nabielo aby sme videli nerovnosti, lebo podla mna aj ta stena je kriva jak svina, ale ved ked som na kolaudacke daco povedala, tak na mne ten dili kukal, ze co sa ja do toho mozem rozumiet, a novinka sparovacka na terase odchadza tak som zvedava co s tym chce robit 😠, proste stavba za 5korun, ale ked doplati posledny cent tak si zgustnem, to co urobil tak to nemalo paru, ale to radsej osobne 😠

pikino
26. jan 2010

lucul dajte si dam tie pohcovace vlhkosti, tie trochu pomahaju aj my mame hrozne vhko dole nie ae hore nam plesniveju okna 😠 desssss
lucul uz jo zacinam dopredu lutovat 😀 (zartujem ani neeeee)

caf tigus. nic si z toho nerob ja som hnila v kuse. 😝 😀

lucul
26. jan 2010

piki ako byt za 4miliony (aj ked nie pre nas 😀 ale to nemusi vediet) a taky smejd, hrozne. najlepsie, vedla nas bude byvat riaditel DU a ten si to dal prekontrolovat a ti mu povedali, ze podlaha otras, nekvalitne a lacne materialy su tam pouzite, ja uz nemusim prikladat, lebo pod ten DU patri aj ta firma 😀 😀 😀
pohlcovace este uvidime, lebo nam to pekne schne, uvidime ked dojde kamosku kuknut a vyskusat vlhkost

a v praci som ja dnes len do poctu 😀, a ze obdobie dani 😀 😀 😀

pikino
26. jan 2010

no co jeden den nincnerobenia nikoho nezabije. ako sa hovori co mozes urobit dnes pocka na pozajtra. 😀

vy si teda idete postavit ten domcek?

lucul
26. jan 2010

no chceli by sme, len akosik nie su zatial peniaze a nevieme sa dohodnut na mieste, mna to taha do toho C a r. navrhol rakusko najnovsie, tak ja uz neviem kde skoncime ale to je este pesnicka buducnosti