Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
5. feb 2010

do ritky 😠 ta farba sa mi lubila najviac, taka pekna tmavo fialkova. idem omrknut tie druhe dve.

pikino
5. feb 2010

tigi ona je velmi pekna len hovorim ze to nie je fialkova.

takto vyzera naozaj kukni do mojho abumu:

tigi
5. feb 2010

aj ta je velmi pekna, ale chcela som vyraznu fialovu. potom teda radsej ten Amethyst. ak si ich uz videla, nebude ta ruzova potom moc podobna tej fialovej?

lucul
5. feb 2010

no dozehlene, uz sa vam mozem venovat, este pojdem upiect babovku, ale to je hned 🙂
idem kuk tie koralky

pikino
5. feb 2010

pockaj ukazem ti aj tu fuchsiu ma z nej prsten

pikino
5. feb 2010

ozaj tie olivine su tam dvoje AB a 228 ktore sces?

pikino
5. feb 2010

ono sa to zda ale ta fialova je naozaj fialova a ta ruzova je taka ruzovo cervena. nepodobaju sa.

juliett99
5. feb 2010

pekny den sa praje kozmosky ako sa dari?
Prcek spinka v spalni pri otvorenom okne a ja som si konecne poupratovala a nasla cas aj na vas.
co tu nove??

pikino
5. feb 2010

a vierocke objednam teda nausky k tomu nahrdelniku. 🙂

lucul
5. feb 2010

piki ja sa rozhodujem, ale urcite ti dam vediet ktore, len sa neviem rozhodnut medzi farbami 😅

ahojky juli, a uz je vam lepsie?

juliett99
5. feb 2010

dakujem za opytanie no chvalabozku uz je.
Dado uz robi ulohy ma toho pozehname ☹
ja uz nemam teploty ale soplim a malinky sopli musime stale odsavat 😒

lucul
5. feb 2010

no o nadche ani nehovor, to je hrozne pre nas nie to este pre tie deturence 😒
mne tiez to najhorsie preslo ale nadcha sa drzi a kasel v noci a rano je hrozny, uz neviem co na to 😠

juliett99
5. feb 2010

tak aj ty si chorucka??
ja vobec nemam kasel co sa divim

tigi
5. feb 2010

pikusi 228. a ta fuchsia je uzasna 😵 takze secky tri si prosim. 🙂

ahoj julatko 🙂 aspon o trosku je uz lepsie teda. a Davidko ako prezival vysvedcko? 🙂

pikino
5. feb 2010

v poho ja pockam objednam to az zajtra pre istotu.

teraz jdu het prisla mi navsteva. paaaaa

juli nech uz ste rychlo zdravi. 😉

lucul
5. feb 2010

tak piki mam vybrate:

na tie dobky, by som chcela ten kvet - farba light rose

a z tych srdiecok, farba peridot nausnicky, a ak mozes priesok to vacsie srdiecko, ak nie tak z toho maleho 😉
dakujem 🙂

juliett99
5. feb 2010

tigi Davidko to nestihol prezivat lebo bol doma v teplotach ale este ho ma doma a dnes mu pridu gratulovat a uz sa nevie dockat ako ho ukaze babke a dedovi 😀
ma same jednotky a pochvalu za snahu a pisanie 😵
teraz prcek zas zaspinkal 😉 bodaj by tak spinkaval stale 😉

dakujem piki dufam ze coskoro 😉

lucul
5. feb 2010

juli ja som ti zabudla odpisat, prepac, hej chora som od pondelka mam antibiotika, chytila som anginu po straaaaaaaaasne dlhom case 😅
len nech davidkovi vydrzi take vysvecko do konca studia 🙂

vierka
5. feb 2010

caute baby, ja len tak narychlo z founu. Dnes poradna super, sice sme sa ledva na nu dostali po hodine cesty, ale super. Rastieme ako z vody, mame uz 4620 gramov. Pozeram ze tu sa objednava biza vo velkom, tak potom doma v klude pozriem tie linky, ale nausnicky srdeckove ku srdecku scem urcite.

pikino
5. feb 2010

caf vierocka krasna vaha 😵 😵 😵 ty mas namiesto miecka urcite plnotucnu smotanu 😀
tak daj potom vediet ja to zajtra poobjednavam.

pikino
5. feb 2010
juliett99
5. feb 2010

Vierocka ty kokso sak nas Samik ma nieco cez 5kil xixixi 😀 😀 😀 😀 a to uz ma skoro 3 mesiace.

hehe neviem co sa deje ale Sami spinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§ 😕 😕 😕 😕 😕 😕 a dokonca sam v postielke. O takomto case vzdy vrieska 😝

pikino
5. feb 2010

to mas stastie ta moja frfle v postielke a nie a nie spat a pritom je hotova. sme dnes mali navstevu cely den.

pikino
5. feb 2010

no uz som ju musela vybrat cuci do bedne. hruuza s nou dneska. cey den ju musim mat na rukach akonahle ju chcem zozit reve ako pavian. 😒

perla200
autor
6. feb 2010

piki - to asi tá separačná úzkost....nie? lebo asi začínas mat pravdu...brano ju chodí nestastný, že ho mala prestala lúbit🙂 lebo unho reve...ale včera ju uspal on takže bol spokojný

my ideme PLESAT....aby mi málo nebolo spánku tak este aj to...kedže skoro vôbec nespávam tak je to jedno asi nie? mamina bude strážiť a my po pol roku pôjdeme do spoločnosti.... pripravujem sa na to celý týžden ty kokso....

vierka
6. feb 2010

pikuska - tie nausnickyyyyyyyyyyyyyyyyy fotka cislo 11!!!! nenormalne... chcem, chcem, chcem, chcem, chcem 😀 😀 😀

pikino
6. feb 2010

som si hned myslela. 😀
ok odkladam.
dobre vierocka takze tebe tie srdiecka k privesku a tieto nausky. ok 🙂

idem to teda poobjednavat kym to je. 🙂

vierka
7. feb 2010

pikuska - tak naco sa pytas, ked hned vies co chcem 😀 😀 😀 to su take zlto-zelenkave, alebo je to len taky odraz tam 😀
jasne objednaj, objednaj... ine som si nestihla pozriet, ale ved to zase potom niekedy nabuduce, teraz dvoje nausnicky budu stacit 😀

no baby, od zajtra som na maleho uplne sama, tak som zvedava ako to budem zvladat, manzo ide na 5 dni do prace 😅 tak ked budem stihat, tak sem nakuknem, ked nie, tak sa sem-tam ozvem aspon tigi aby ste vedeli ze este zijem a ze som sa neobesila na plienke, alebo tak nejak 😅 😀 a mozno budem mat na koncit tyzdna nejaky tik v oku, alebo co 😀 😀 😀

pikino
8. feb 2010

ahojte micky kde ste dneska vsecky?

vierocka tak ti prajem pevne nervy. 😀 ale neboj bude to dobre. ved patusko je urcite dobry chlapcek 🙂

tie nausky su v zaklade zelene a hraju do takeho zltohnedocervena no proste vsetkymi farbami.

idem teraz na postu a hatovat mladu ebo sa mi hrabe v kochliku paaaaa

vierka
8. feb 2010

no caute baby...

maly rano skoro buntosil, tak teraz na chvilu zalomil, tak to vyuzivam 😀 ked sa trochu otepli tak vyrazime aj trochu von poobede...

zatial to zvladame, maly je zlatucky, poslusnucky - zatial 😀 maminka sa stihla aj umyt, najest, prezliect z pyzama... a dokonca aj zhodit koflik s parapetu a upratat si po sebe 😀 😀 😀