Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
11. feb 2010

ahojte babulky

ja mam dnes za sebou adrenalinove rano, kedy som prvykrat nezvladla svoje auto, urobila na ceste hodiny a skoncila v zaveji na druhej strane cesty. mne sa nastastie nic nestalo, iny ucastnik tam nebol, ale obavam sa ze to schytalo auto. trosku mam ohnuty naraznik a silno sa obavam ze sa nieco stalo aj naprave. ale na to sa musi pozriet mangel. nastastie bol este na odchode z domu, takze bol do 10-tich minut pri mne. este zo mna opadava adrenalin a som mierne v soku, ale inak som rada ze sa nic horsie nestalo.

luci myslim na teba, dufam ze dondes s lepsimi spravami.

bambi ahoj, prijemnu zabavu prajem a dufam ze sa polepsi s tym nervom.

pikino
11. feb 2010

ahojte micky.

teda tigi mray mi beha po chrbte este stastie ye to takto dopadlo ye tam nebolo ine auto. nescem vediet co sa mohlo stat 😒
snad bude auticko v poriadku.

tigi
11. feb 2010

pikusi dakujem bohu ze tam nebolo ziadne auto, pretoze som preletela krizom cez cestu a keby som nedajboze este niekomu ublizila, tak by som sa z toho asi tak skoro nespamatala. taktiez dakujem bohu ze na mieste kde ma hodilo nebol ziadny strom, skoncila by som asi horsie. brrrr... vazne som mala obrovske stastie. 😔

pikino
11. feb 2010

ti poviem tvoj anjel strazny sa dnes namakal. 🙂

tigi
11. feb 2010

jojo, dneska sa k nemu aj pomodlim. 😀

co robi terinka, aku nezbedu ma dneska na plane? 🙂

lucul
11. feb 2010

ahojte babulky

uff tigi, az mi zle doslo 😒, vdaka bohu ze si bola na ceste sama, ziadny strom ani nic podobne a co tam po ohnutom plechu, hlavne ze tebe nic neni 😵

no u ujo dr., na pravo jeden folikul o velkosti 19,5mm a sliznica krasna ukazkova 10mm 😵, vraj mame na to hupsnut 😀
a kukal grafy, a skonstatoval, ze skvely vedecky pristup k plodeniu 😀, dnes bol vtipny
a vraj do par mesiacov by sa malo zadarit, vraj som v poriadku, ale aj tak mi nech zobral 3ampulky krvicky, a zavola co zistil
ale nad poslednym grafom krutil hlavou, vraj sme isli na to zle so stykom, treba kazdy druhy den, vraj je to optimalne
takze asi tolko, este ma potesil, lebo sestricka mi povedala ze preventivnu kontrolu mam absolvovat prvy junovy tyzden, ale ujo dr. povedal, ze nemusim, lebo to uz budem chodit na poradne 😵 zlaty, snad ma pravdu

tigi
11. feb 2010

jeeeej lucul, krasny folikac a sliznica naozaj ukazkova. super spravicky 😵 podareny dokino, tak to som rada ze je vsetko v poriadku. treba uz len teda hupsnut na to. 😀

pikino
11. feb 2010

terinka si vzdy nieco najde. napriklad vcera vecer spadla z postele. a teraz taha kabel od notebooku a najlepsia hracka je smetny kos.

super lucul tomu sa hovori pozitivne spravicky. tak dufam, ze dnes vecer nevyleziete z postele. 😀

lucul
11. feb 2010

dakujem baby, dnes bude asi zemetrasenie 😀

co tie deti vydia na tych smetiakoch? kazdeho koho pocujem tak bud dieta vybera veci z kosa alebo ich tam hadze 😅

pikino
11. feb 2010

ja ti nevim karle mozno im to dobre vonia. 😀

lucul
11. feb 2010

no po tychto skusenostiach u vas maminach, asi chcem kos v sufliku 😀, to snad neotvori taky spunt 😅
alebo este lepsie, bratranec dostal k 30tke kos na senzor, aj taky by bol fajn, len ho budeme vypinat nech sa neotvara 😀

pikino
11. feb 2010

kos na senzor? to je na co dobre?

tigi
11. feb 2010

luci keby si ty vedela kolko farebnych a zaujmavych veci sa v kosi nachadza, vsetko to treba vyhadzat a preskumat. 😀

lucul
11. feb 2010

hej, ides vyhodit smeti, on ta zaznamena a otvori sa a potom sa zavre 😀, to si mala vidiet co chlapi robili ked sa to rozbalilo, skusali, ci zaznamena aj ked hadzes nieco, niektore veci zachytil a otvoril sa 😀

pikino
11. feb 2010

je mi to jasne male deti dostali hracku. 😀

ja si spominam ze ako male decko som sa tiez hrabala v smetiakoch ale v tych velkych na sidlisku a potom som domov nosila hrozne veci. 😀

lucul
11. feb 2010

asi tak, detom sa spravila radost 😀

takuto uchylku som ja nemala, ja som sa len strasne dolezito tvarila ked ma poslali vysypat smeti, ale len ked sme byvali u starej mamy, v bytovke uz som to neznasala 😀

tigi
11. feb 2010

ja si pamatam svoju kosovu akciu, ked som z neho vytiahla akvariovu rybku (mala krasny farebny chvostik) a maacala som ju v umyvadle, lebo som neverila ze je mrtva a myslela som si, ze to rozplava. 😅 😀 ja som taka zvieratkomilna. mama mi hovorieva, ze som plakavala ked aj ked len mravca zabila. 😅 😀

lucul
11. feb 2010

tigi esteze si jej nedavala umele dychanie 😀
ja som len zajace zachranovala od starej mamy, ked ich isla zabijat, to som ich povynasala a vozila v kociku pre babiky a to si viete predstavit aj 8zajacov v detskom kociku 😀 😀 😀

pikino
11. feb 2010

ja som tiez vzdy plakala ked nasi zabijali zvery na dvore ale aj tak mi to bolo prd platne. jedine co som bojkotovala bol vianocny kapor. toho nedam do ust doterazl

lucul
11. feb 2010

ani mne to nikdy nepomohlo, mamina ma zobrala na opacnu stranu domu aby som nic nevidela cez okno a bolo 😔
ale vianocneho kapra nebojkotujem, ja bojkotujem majonezovy salat 😀 uz uspesne 20rokov 😝

tigi
11. feb 2010

majonezovy salat? rozmyyyslam... akoze do majonezy idu vajicka, z vajicok sa mohli vyliahnut kuriatka ale kedze skoncili v salate je to tez vrazda?? 😕 😀

vierka vas pozdravuje, su s malinkym na prechadzke a ked bude dobrucky aj ked pridu domov tak sa mozno pripoji a ozve sa. 🙂

lucul
11. feb 2010

tigi vidis, mam novu vyhovorku preco ten salat nejest, proste sa mohli vyliahnut krasne zltucke kuriatka a oni ich taaaaaaaakto znicili ☹ 😀

tigi
11. feb 2010

a co je ten prvotny dovod?

lucul
11. feb 2010

prve vianoce bez otca a dotrepal sa k nam maminin sucasny manzel, a ja som bola asi chora a blinkala som salat, tak to mam v hlave vsugerovane, ze to kvoli nemu, proste nejde to do mna

pikino
11. feb 2010

musim ale upozornit ze vajcia nie su kuriatka ak na nu predtym nehupsol kohut tak z toho kuriatka urcite nebudu. tato vyhovorka neobstoji. 😝

ja mozem majonezak vzdy a vsade s poriadnym reznom budeme kamosi. 😀

teda lucul takyto blok ja mam takyto blok na ruske vajcia a pritom je to vlastne majonezak akurat vyzdobeny salamom a vajciami ale staci ze sa to vola ruske vajcia a uz to nedam do ust. tiez som z neho blinkala ked som bola mala na silvestra lebo babka ho ozdobila zelerovymi listami a ja som si myslela ze je to petrzelka a strcila som si to do pusy a potom to uz islo. 😀

nech je patko dobry chlapcek a pusti k nam maminku. 😵

lucul
11. feb 2010

piki kazdy mame nejaky blok 😀

patko uz urcite bude len dobrucky chlapcek a maminka sa pride odreagovat 😵

vierka
11. feb 2010

caute babuchy...

ja som sa normalne naucila ovladat mys na compe lavou rukou, kedze Patulko spi na pravoboku a pisem len jednou rukou, tak to bude asi nadlho 😅 😀

dakujem, ze ste na nas mysleli... ta noc bolá este hrozna a boli sme hore uz od pol siestej, tak som mladika rano o 8.00 obliekla a sli sme do TT na kurz masaze kojencov... straaaaasne sa male´mu pacilo, tak nas cakaju este tri hodiny kurzu a stretli sme sa tam s babami z tehukurzu, tak bolo super... potom sme sli ester do tesca na nakup a segre na kavu a prisli sme domov tak o tretej... dnes sme boli v obchode a potom na poste lebo Patkovi prislo nieco doporucene, tak vam napisem zazitok z posty. Stojim tam s kocikom pri okienku, podavam ten zlty listok a obciansky a teta tak na mna pozera:
"To je kto?"
A ja na to "Syn"
Teta na mna vyplesti oci: "Ale ja myslim ze kto je ten vazeny pan Patrik O."
A ja tak kuknem na kocik, na nu a odpoviem "Ved hovorim moj syn"
tak sme sa potom rehotali na tom, ze pride nieco doporucene do vlastnych ruk 3 tyzdnovemu babu a este na tu zasielku napisu vazeny pan 😀 😀 😀
no a dnes pride este segra s detmi na navstevu a zajtra vecer pride uz tatino tak sa ne neho tesime 😀

perluska - diky za typ - to je dobra ta hlaska, ze raz zaspat musi, len otazne je kedy pride to raz 😀 a super ze uz mala skusa stvornozkovat... a neboj sa, coskor objavi aj smer vpred 😀

leri - to s tym cumlikom ako keby som svoj vlastny prispevok citala 😀

lucul - velmi rada citam, ze u dokiho dopadlo vsetko v poriadku, gratulujem ku folikacovi a ku krasnej sliznici a verim, ze sa coskor zadari 😀
a inak, mam tiez taku skusenost zo salatom, odvtedy ho nejem, alebo jem len ten co spravim ja a len minimum na chut.. ja som takto vracala salat ked sme prisli zo svadby a odvtedy - RESPECT 😀 😀 😀

pikuska - tak takto mala vymeta smetne kose??? ved pockaj, za chvilu zacne vymetat bary 😀 😀 😀

tigi - ten zazitok dnes hroza.. ja normalne som mala od rana taky pocit, ze ti musim zavolat... tak som rada, ze je vsetko v poriadku zlatko.. a tvoje navsteva veeeeeeeeeeeeeelmi pomohla - si moje zlaticko proste a mam ta velmi rada, ale to dufam, ze uz davno vies 😝 😀

lucul
11. feb 2010

jeeeej ahoj micka 😵
tak uz vidim, ze to je v pohode a dufam, ze na dlhoooooooooooooo a navzdy
a to co doslo malemu, karta poistenca? 😀 oni to tak vedia posielat 🙄
uz nech je pekne pocasie a pridem aj ja vystiskat Patulka 🙂

vierka
11. feb 2010

lucul - no budeme uz aj chodievat do TT a na ten kurz a tak, tak to bude lepsie ked sa clovek trochu odreaguje a vyvetra....
ano, prisla mu karticka, ale euroooopsk, obyckovu uz mame dome davno 😀
no ved aj on sa tesi na nove tetulky, on ma rad zenske, vzdy sa predvadza pred nimi aby ho lubili 😀 a boskavali 😝 😀

lucul
11. feb 2010

spravny chlap 😀
ved pockaj, podrastie a pusinkovat bude on vsetky baby z konika a okolie 😝 😀