Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
16. feb 2010

Luciik ano mozes popytat obvodnu co chces z krvi zobrat... mas na to narok, ja som jej povedala..ze chcem vsetko a ked bude chciet aj doplatim...ved vies ze z krvy sa da vsetko 😵

kasami
16. feb 2010

Luci len nestrasaj nadej 🙂 ja vas obdivujem na podporu 🙂 nie aby ste to hodili za hlavu 😀

pikino
16. feb 2010

teeda samko uz skolakom.zacne ti zabava kati samkove kruzky a este aj kopec ucenia. rastu tie deti ako z vody.

lucul
16. feb 2010

viki to si ma potesila, navrhnem to dokyne, s nou sa chcem porozpravat aj o homeo, ona je aj homeopat tak som zvedava ci mi daco da 😵

kasami nestracam nadej, len po tej ovule vyzerali vzdy tie grafy tak uzasne a nadejne, ze sa clovek namotal a nic z toho 😠, preto som to chcela osidit a merat len do ovule a tesne za a skoncit do dalsieho merania 😀

kasami
16. feb 2010

Piki to je pravda ... ved uz mam stres teraz 😝
ale aj tvoja Terezka je uz krasna slecna ... za chvilku bude mat naroky ... ani sa nenazdas a uz je to tu 😀
a vy druhe zatial neriesite ? alebo uz stacilo ?

Luci ty si ale dobry svindler, takto svindlovat sa nepatri 😀

lucul
16. feb 2010

kati ved je to len program, toho mozem sidit, ci ani to nie? 😨 😀

terezka je karsna usmiata slecna 😵 a moja zavoznicka ked ideme niekam, ze piki 😵

pikino
16. feb 2010

ano my sme luculine prisavky 😀

my uz dalsie tak skoro nie, ja planujem az ked pojde terez do skoly. a manzo uz neplanuje vobec 😝

lucul
16. feb 2010

piki ja vas neberem ako prisavky, ale som rada ze so mnou idete aspon sa nenudim a nestratime sa, lebo si navigator popripade tiguska na telefone 😀

kasami
16. feb 2010

😉 to je pekne

pikino
16. feb 2010

zlata 😀 😀 😀

lucul
16. feb 2010

piki nevrav, ze ten telefonat nebol dobry, "sme pri toyote" "a to je kde" 😀 😀 😀

tigi
16. feb 2010

jeee kasi ahoj. 😵 tak samik ide uz do skoly, paaani, budete mat veselo so sportovcom malym. 😀

luci aspon vcil uz viem kde to je. 😝 😀 ja za to nemooozem, ja neviem kde su predajne aut u nas. 😅 ale nahodou som sa chytila pri tom kvetinarstve, to uz je mi blizsie. 😀

lucul
16. feb 2010

babyyyyy ja sa taaaaaak tesim, jedna firma mi sadla do centu, huraaaaaaa, ked to takto pojde dalej, zaciatkom marca mam hotovoooo a mozem zacat novy rok zarezavat 😀 😀 😀

tigi ale bolo to mile 😀

dobre z tolkej radosti idem vystiskat synovca, tak sa majte krasne, zajtra neviem ci tu budem, mozno len mrknem ockom, ideme vyberat saticky 😵
papa 🙂

pikino
16. feb 2010

jo ten telefonat bol dobry a najlepsie ked potom volala tiguse viki ze je pri toyote. 😀

mne sa dnes snivalo ze som musela ist do roboty lebo bola chora kolegyna a sefka ze tam musim chodit cely tyzden a som riesila ze ako budem kojit terezu. 😝 nocnaaa mora.

kasami
16. feb 2010

Tigi 😀 bdeme to mat vesele ...

inak uz mame aj aktovku ... kupila som, neodolala som akcii 😀 ze sportova taska s tym istym motivom gratis 😝

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3710949

co poviete ? inak je fakt pekna, som spokojna

Piki aj mne sa uz blizi ten cas, kedy budem muset zacat chodit do prace ... uz teraz mam z toho sstres, ako to vsetko budeme zvladat 😝

a to si ese budem musiet nejaku tu pracu najst 😅 z coho mam este vacsi stres 😅

pikino
16. feb 2010

kati ze aka frajerska. 😀 maly bude machrovat v skole.

kati ved zaloz nejaky biznis. trebars sukromnu matersku skolku to teraz fici. 😀

pikino
16. feb 2010

micky mam spravene nausky pre tigusku a vierocku

tiguska dokopy 15 EUR
vierocka 18 EUR

otazka pridete si pre to alebo vam to poslem postou na dobierku 2,50 EUR zajtra idem na postu doobeda tak ked scete dajte mi niektora adresu do IP a ja vam to poslem. 😉

tigi
16. feb 2010

pikusi mozme sa dohodnut ze by si to doniesla k vierke? a mohla by si priniest aj ine veci, by sme pokukali a mozno "přikoupili" 😝 😀

vierka
16. feb 2010

caute baby...

ja zasa len tak naskok 😅 dnes pri prechadzke sme si boli aj v kostole vybavit krstenie - staci uz len termin povedat a bude to a uz sme sa vzdali nadeje ze moze byt krstny rodic evanielik 😔 😅 tak to musime poriesit inak ale to nevadi - maly bude hovorit krstna segre...

tigi - rada by som prisla, ale kto vie ako budeme´rano stihat v centre mame byt o 10,00... to skor mozno vo stvrtok pred zubarom... alebo si len tak v piatok spravim vylet na kavu 😀

pikuska - mne to nemusis posielat, mohli bysme pokavickovat... ja taketo sabraky nosim aj tak az ked bude teplejsie a bude sa chodit bez bundy 😉

kasami - fuha tak ty uz budes mat velkeho skolaka s paraaaaaaadnou taskou 🙂

pikino
16. feb 2010

v pohode som sa len pytala ci to nescete hned zaraz a okamzite. 😀

k vierocke prideme radi len sa treba dohodnut. 🙂

lucul
17. feb 2010

dobre ranko koceny

po dlhom case prvaaaaaa 🙂

pikino
17. feb 2010

a na dlho aj posednaaaa 😀 😀 😀
caf luci.

bola som na poste uz mam aj tvoje nausnicky trcalo im to tam uz tyzden a papierik mi nedali este ze som sa spytala. 😠

pikino
17. feb 2010

kde ste dnes vsetky? som tu sama opustena ako prst. fnuuuuuk. 😝

lucul
17. feb 2010

ahoj mica, ja som tu, ale neni mi nejak dobre 😔

tatko bol na tom urade, tak ma zhulakal za hovadiny a je mi z toho zle ☹
a drahy nemohol ist dnes kuk tie saty, ma toho vela a zobral mi auta, vraj nie som v stave jazdit 😢

ale aspon od teba mam pozitivnu spravu, ze budem mat nove nausnicky 😵

a k tej vierke sa dohodnite kedy, len nemozem ist 1.,2.,3. marca

tigi
17. feb 2010

ahoje babulky, ja ficim od rana ako drak. a od rana ma serie "š..". asi nanho normalne chytam alergiu. 😠 🙄

a je mi aj tak celkovo nanist. pikusi intimna otazka na teba... nemala by som mat teraz po ovuli takzvany "suchy" pocit? alebo je bezne ze mam teraz taky husty hlien? to som nemavala, tak rozmyslam ci to nemoze byt este tou pupalkou alebo co...

luci tatouch nech neprudi 😠 ake saty ste chceli ist pozriet?

pikino
17. feb 2010

1. marca ani ja bude ruka horeeee simik ma narodeninky. 😀 😀 😀

som rada ze ta aspon niekto potesil. ten tvoj tatko nech ma nestve a co ho tak nastvalo?

baby vy mate dnes co nasieraci den. jak som rada ze nie som teraz v praci prve tri mesiace v roku su peklooooo

tigi ja mavam po ovuly suchy pocit ale tesne pred mrchou som zasa taka mokra. sucha som skor po mrche.
a aky je ten hlien zlty? to zvykne byt po ovulke vyplavuje sa zlte teliesko. ale ja som ho mala napriklad
ked som otehu taky husty a tahal sa bielej farby.

lucul
17. feb 2010

tigi dnes je asi nejake zle prudenie energie 😠

baby tomu sa hovori zakon padajuceho h... 😒
vynadali mu za pracovnu zmluvu, vraj tam nemame pracovne zaradenie a miesto vykonu prace, pritom tam je prvy bod: druh prace: instalater, miesto vykonu prace: Bratislava 😠 sakra aj s takou robotou
nieco mame zle na fakturach aj to len na prvych, nejak musim presvedcit program, nech to tam tlaci lebo ho poslem niekam 😠
a este mi volali z DU, vraj sme mali posielat vykazy za firmu ktoru sme predali, hlavne ze je uz iny majitel, ale oni to nevidia na webstranke obchodneho registra 😠 dnes sa vseeeetko sere 😠 😠 😠

tigi chceli sme ist do stupavy do pozicovne pozriet saty na tu svadbu co ideme, este neviem ake chcem, keby som obliekla svoje stare krasne saty tak by som si dala tie, ale drahy chce aby som mala ine, lebo tie som mala uz na troch svadbach 😀

pikino
17. feb 2010

lucul a zate hovadiny ti vynadal? jeeezis take veci su u nas na dennom poriadku aj horsie. 😝
ja osm napriklad skoro kazdy mesiac prerabala DPHcku a v kuse mi volala teta z danoveho uradu.
treba im tam supnut bonbonieru poriadnu. nebudu buzerovat. 😀

lucul bud rada ked davaju tak ber. 😀 a nesces si kupit to ta uz vyjde rovnako.

lucul
17. feb 2010

ale pochopis, naco mam posielat vykazy, ked uz nie je majitel firmy, som zvedava co z toho bude

nechcem si kupovat, lebo ani neviem co chcem, kebyze mozem mat dlhe tak si take vezmem, ale zda sa mi to divne, ved uvidim co budu mat v ponuke 😵

lucul
17. feb 2010

ozaj tigi kolky DPO si? ja som to mala tiez ked som bola tehu, bolo to dost neprijemne ale bolo to tam 😵

baby, kedze nemam auto tak som sa rozhodla, ze moje zlaticko sa placne po vacku, pojdem domov taxanom, ziadna mhd 😠