• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
vierka ja nepostrazim ale vymenim na par hodin a mliecko mame nemusis odstriekavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som este stae nepodala ziadost na vyssi rodicovsky asi som bohovsky bohata :stuck_out_tongue_closed_eyes:

viki skoc na suseda :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mam ovulu asi dnes
19. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
ja som dnes nemala kedy, bola som u zubarky, potom u vizazistky sa dohodnut na uces a malovanie - kamoska takze bude to za veeeeeeelmi nizku cenu :grinning:

tigi to ma mrzi, ale aspon ovula bola, to je super, raz sa proste zadari, musi :wink: :dizzy_face:

vierka ved dovez povarujem :grinning:

viki mala by si si mrazit spermosov na horsie casy :grinning: :grinning: :grinning:

piki to by som na tvojom mieste zacala vybavovat, lebo to dlho trva kym to pride :wink: statna sprava pracuje straaaaaaaasnou rychlostou :angry:
19. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem len som takaaaaa lenivaaaa
19. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :grinning:

pikuska - no ako citam tvoj prispevok, tak v pohode vymenim babo, lebo ako tak citam, tak si prudko bohata a keby sa ti naaaaaaahodou nieco stalo (ako napriklad pad zo schodov, zo strechy, alebo havarka na aute) - tak tvoja mala dedi a veru taku dedicku by nebolo spatne mat doma :grinning: :grinning: :grinning:
tak ty este v pohode kojis??? som zvedava ako dlho to vydrzi nam... dufam, ze aspon do pol roka a aj dlhsie by mohlo, len urcite nie do osemnastky :grinning: ale maleho, nie mojej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

lucul - mas to mat - odstriekavam a hned ho tam mas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka neni problem, len daj dopredu vediet nech sa psychicky pripravime :grinning:
a krasne fotky z kurzu, maly je dobry flegmatik, ked sa spi tak sa spi :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
20. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej vierka to su super fotky zlate babatena a tvoj maly uplne uzasny po dobre vykonanej robote sa musi vyspat :grinning:

ano ja este v pohode kojim ja som si ista ze pokial nebudes mat nejaky problem tak budes kojit dlho .
aj ked v osemnastich by to uy blbo vyzeralo. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zabky,

ako sa mate takto po vikende? :grinning:
22. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte sunecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som mala dneska tazke rano, som sa nemohla vytrepat z postele. nakoniec som sa umyla, nieco na seba navliekla a manzo ma odviezol do prace. :stuck_out_tongue_closed_eyes: inaaaac po vikende dobreeeee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :grinning:
22. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi to bude asi daco vo vzduchu, keby po mne kocur intenzivne neskakal a nevrcal mi do ucha tak snad asi ani nevylezem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si viem zivo predstavit taky budicek, to totiz poznam moc dobre. preto som preventivne o tretej rano zavrela dvere a micu nechala za nimi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ona je jak hodinky, vzdy o siestej pride a zacne po mne skakat a steklit ma fuzikmi a ked ani to nezabera, tak ma zacne sticovat, normalne schmatne vlasy do papulky a potiahne. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

luci aj si sa pustila tento mesiac do tej pupalky?
22. feb 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mavame dvere zavrete, len ked vsetci odidu tak ja ich necham otvorene, lebo vtedy zacne skakat po dverach, aj mne taha vlasy a zuzle, hnusny pocit :angry: :grinning:
ten nas vstava o pol siestej a cielene budi moju maminu lebo jedina sa zlutuje a da mu konzervu ale vcera vyskusala bratov tah, ze ho ignorovala a nechal ju do pol osmej spat :sweat_smile:

nie neskusala som, tento mesiac som nemala nic a cakam co z toho vznikne, kebyze som vyssi DPO tak si myslim ze som v tom, ale to bude asi PMS odvcera mi je blivno, vecer som musela rozdychavat :unamused:
22. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez snazim ignorovat, hlavne cez vikend. najdolezitejsie je neotvorit oci, lebo ona mi sedava pred tvarou, pozera sa na mna s tymi svojimi ociskami a caka kedy ich otvorim. ked otvorim, zacne vystrajat, nieco v tom style - jeee, ty si uz hore, pod mi dat jest. preto sa snazim tvarit ze spim aj ked som uz hore. :grinning:

ja som s nou zase zacala, mam pocit ze to bolo celkom ucinne, tak uvidim co tento mesiac, co mi pripomina - idem sa objednat k dokinovi.
22. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčATáá :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kocura ani to neplati, on provokacne zacne skrabat na fotelu :rolling_eyes: a to vie, ze mamina vyleti :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj danieli :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, aj umyselne nicenie nabytku mi je zname. no co si budeme hovorit, su to male vychcane chlpate potvory. :grinning: :grinning: :grinning:

cau danielitka. ako sa ti dari? dlho si nas nebola pozdravit...
22. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi poslem ti tie foto kde spava, uz mi to bracho konecne poslal
22. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, dnes blazninec....pomoooocccc :unamused:

Ahoj Danielitka..naozaj si ty uz davno nebola, ako sa dari :dizzy_face:

Ako po vikende, ja som bola celkom samucickaaaaa...tak som si zobrala svoje velke teliatko spat ku sebe aby my nebolo oputno...a ten sa rozvaloval ako moj muz..zlatunky bol :wink:

A sprava... no neviem, neviem..ale mam pocit ze starnem a moj cyklus snim...baby tak to vypada, ze budem mat celkom 38 DC cyklus, tak sa uprimnnneee tesim :confused:

a takto to vypda 19 DC a ovula http://www.fertilityfriend.com/home/2b8ec8 :dizzy_face:
22. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj baby tak ako tento tyzden z tou kavou, dame ci nedame... a kde by sme sa stretli :slight_smile:

Ja sa taaaak tesim, ze svieti slnieckooooo :grinning:
22. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki a mnagela mas po ruke? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sup na neho at to liiiiitaaaaaaaa :grinning:
a preco 38dnovy? aku mavas LF, vacsinou byva 14dni, takze nestresuj :wink:

baby a k tomu stretnutiu, co hovorite na buduci tyzden na stvrtok alebo v piatok? ak by som nesla na dofcu mozme aj tie ostatne dni, hm? :slight_smile:
22. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciiik sevas....mangela nemam pri sebe..takze zase to bude bez oplodenia :grinning: , nevadi raz to pride :dizzy_face:

No preco 38 DC...tak dnes som 19DC a tazko tomu uverim, ze mi pride na 30-31DC ako som mavala, preto my asi chyba nieco v mojom organizme a zeby hormony, klesali :slight_smile:

A preco az buduci tyzden a nie tento...., ja som si myslela, ze sa skor stretneme tento tyzden :wink:

Kocurik je zlatunkyyyyyyy...a pekne si to vymyslel z byvanim :grinning: ..ma prehlad o vsetkom :wink:
22. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna mrcha ti pride tak na 33DC

no ale ja zajtra a stredu nemozem, a stvrtok nemoze tigi, tak ostava jedine piatok, ak by to bolo taky normal cas ze by som okolo 18,30 bola doma tak v pohode :wink:
22. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco si myslis, ze pride na 33DC..lebo ja nemam ponatia co je LF..tak mi mozes v skratke vysvetlit, lebo sa mi nechce citat o tom clanky :grinning: :grinning:

Ja tak ty tento tyzden nicccc..no ja zase neviem ako buduci tyzden ..ja som volna tento okrem stredy..chcem si zobrat dofcuu a urobit si skraslovaci den, som kamoskou dohodnuta na kozmetiku a uz normlane rozmyslam aj nad kadernickou , lebo mam dnes hniezdo na hlave..ani upravit sa to neda, aj ked je pravda, ze som sla spat z mokrou hlavou a zaspala som ako medved :grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculik uz dorazili fotecky, paraaada, ma vsetko pod kontrolu. :grinning: ja som hladala jedno kreslene videjo s mickou, ale nenasla som ho. bolo bohovske, presne ako keby nasu micu videl ten co to kreslil. :grinning: skusim este pohladat a poslem.

vikusik ahoj. noooooo, pokles pekny. :slight_smile: ak si k tomu priratas LF ktoru si mala minuly cyklus 12 dni, tak ms tu mas okolo 32 DC. to je este celkom fajn. :wink: :slight_smile:

jo aj ja som myslela ze sa stretneme tento tyzden. som chcela navrhnut aj zajtrajsok. :confused:
22. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LF - lutealna faza - je pocet dni od ovulacie po ms :slight_smile: a vacsinou byva okolo 14dni takze nem stres, cakam na mrchu a novu ovulu a to uz v ziadnom pripade nikam nepustaj mangela :grinning:
22. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kym tu ja nieco vybavim a dopisem prispevok... :sweat_smile:

takze zajtra nist, v stredu tiez nist, ja vo stvrtok nemozem. tak co takto dneska?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

vikusik LH ti uz teda vysvetlila lucka, skus si este zratat v tom prvom cykle co si merala bt, kolko dni si mala od ovule po ms a uvidis, ci bude rovnako dlha ako v tom predchadzajucom. zvacsa byva rovnaka, ale nie je to pravidlo. :wink: :slight_smile:
22. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme som mala na mysli LF - lutealnu fazu, nie LH. :grinning:
22. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa dohodnime na zajtra a ja sa s kamoskou dohodnem na stredu, v pohode, to do 17h stihnem dojst do race :wink:
som zvedava co na to povie piki, nemam sice dialnicnu, ale neva nieco poriesim :wink:
22. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a co by sme teeraz zvolili pol cestu..co poviete na PK..a mozme aj Racu a zajtra by to slo :dizzy_face:

Idem ratat tie LF...., :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: som tazko zvedava :wink: Zachvilu poviem vysledok :confused:
22. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je jedno, ja ze pojdeme kuk vierku a Patka :dizzy_face: , ale ved mozme aj len tak na kafci dakde, tesim :dizzy_face:
22. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez myslela ze skoncime u vierky, len vierka to asi este nevie. :grinning: zavolam jej radsej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok