• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
no tak dik, teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze nemas za co :grinning:
21. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pockam na to 3D to byva tak 90% iste :grinning:
21. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
21. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki si lepsia, dovercivejsia :grinning: , ja si pockam az nazivo, ale som mrcha, ze? :grinning:

ahoj vanilkka :slight_smile:
21. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tu dnes riesi?
21. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tipujeme co ma vierka v brusku :grinning:
21. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jej to uz hovorila,,,,ale uz som aj zabudla co som jej hovorila :grinning:
21. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilususenka - ahooooooj... podla tvojich jasnych dvoch vypoctov jednoznacne baba!!!!!!!!! :grinning:

lucul - podla mna ty sa postavis vedla mna do porodnej saly a ked sa mi narodi nieco ine nez co povedal doktor, tak mu tam rovno odoberies diplom :grinning: :grinning: :grinning:

pikuska - no konecne mi da niekto darcek skor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ako vies :grinning: , budem stat v prvom rade :grinning: a ked to bude zabicka tak jej daco bude musiet prisit :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul - ved ta poznam, neeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a odkial? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul a co jej chces prisit,,,, :grinning: :grinning: :grinning: ako v brave clanok,,,,ze: "mam problem potrebujem poradit, mam na chrbate klitoris, mojmu priatelovi to vadi, da sa s tym nieco urobit?" Gaba 14 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa prisivat nebude. :angry:
21. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilka - kam ty na toto chodis???? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vazne bolo v brave ked som bola mlada, krasna, ciperna a ziadana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do bravickaaaaa neee :grinning:
21. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak jaaaaa som ten casak zrala. a este si pamatam, ze tam bol tie love komiksy.
specialne jeden som si zapamatala bol o mniske co sa zalubi do mladeho sumneho junaka a nevie sa rozhodnut
ci sex alebo viera a zla matka predstavena nesce jej laske dovolit aby sa stretli :grinning:

jaj a este jeden v ktorom hrali caught in the act. pamatate si tu skupinu? ja som bola strasne zalubena do eloya a nakoniec sa z neho vyklul buzik jak delo. :grinning:
21. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ficala na baywatchi :o)))))))))) tolko plagatov som mala po stenach :grinning: :grinning: :grinning: to preto vierku tak obdivujem,,,ze pamela? :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čaute.... tak sa nič nezmenilo, simonka sa netlačí na svet, skôr sa zatláča hore...vsetko je inak ok, na dva prsty otvorená thats all
21. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja viem kde mam svieckovu :grinning: :grinning: :grinning: dnesne vysetrenie bolo pre mna velmi poucne :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pribehy dobreeee, ja si tiez pamatam bravo, to boli ine haluze a jak sme tomu verili :grinning:
a ja som zrala beverly hills 902 10 :grinning: a mala som dylanov plagat nad postelov, jaka som bola zalubena :grinning: :grinning: :grinning:

perli - ty ju musis krmit dacim super ked sa jej nechce ist von, zacni jej davat mlieko, mozno vyleze, ju musis osidit a vypudit, alebo skus dym jak na divu zver :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem, ze vanilka sa so mnou len preto kamarati, ved kolko mi trvalo kym som jej zohnala podpis Mitcha :grinning: :grinning: :grinning: vobec nechce davat podpisy, ale nakoniec som ho obmakcila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

perluska - no tak pomalicky naozaj prides k tomu stanovenemu porodu :grinning:
21. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala brandona, apotom som ho vymenila za nicka z bsb a kazdy vecer som mu davala pusu na dobru noc hehe :grinning: jaj dievcata ake sme boli naivneeeee :grinning: :grinning: :grinning:

perlus hovorim 1.8
21. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ved to ti musela stacit flaska lacnej whiskey. :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierocka to asi preto lebo mitch lezi na tom protialkoholickom nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

davaju sa stavky kedy perlik porodi?
21. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja sa dokazem aj tam prepasovat :grinning:

neviem ci si perlus eviduje kto co typuje :unamused:

pre dnesok sa lucim baby, tak pekny zvysok dna zelam... nebudem pisat, ze pridem vecer, lebo kto vie co bude vecer :dizzy_face:
21. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z bsb som mala aj ja rada niekoho ale uz netusim koho :grinning: :grinning: :grinning: , fakt sme boli pubertalne kozeny :grinning:

vierka a to nevies ze na mitcha kozy neplatia, jemu si mala doniest radsej tuzemaka :grinning: :grinning: :grinning:

dalsie stavky? tak perlus rodi 29. 7. 2009 - neviem preco ale paci sa mi ten datum :grinning:
21. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby lucim sa aj ja, mozno vecer. papa :slight_smile:
21. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie perluska rodi 26.7. :grinning:
21. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok